Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Kruszko, mężczyźni są bardzo wrażliwi jeżeli chodzi o ten temat :( Chociażby ogólne przekonanie że jak para nie ma dziecka to winna jest na pewno kobieta, no i niektórzy za chiny nie pójdą do lekarza :( Także mężuś wspaniały,bo nie jeden by się załamał, mimo że to rzekomo silniejsza płeć. A tak na poważnie to na ile są te wyniki złe? Nie pamietam czy byłaś kiedyś na stronach o bocianie ale tam nawet wyczytałam, ze lekarze przepisują panom Clo, jakiś Understor.Czy ten Wasz lekarz nie przepisał nic konkretnego, oprócz leków normalnie dostępnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dziewczyny:) nastrój mam świetny, bo byłam dzis w koncu na dworze, małe zakupy i długi spacer...a i wszkole byłam do południa i zaliczyłam ustny na 5:) mężusia nie zamęczę, lubi;))) jak każdy chyba hiohiiii byłam na minitoringu we wtorek i liczyłam że to 10 dc, a jajko miało16 i tak ginek wyliczył owu na dziś lub jutro rano....ale rano to chyba nie da rady z mężem bo idzie na 6 do pracy, chociaż....było wczoraj, dziś:) teraz mam się pokazac w poniedziałek... ale widzę u Was zaczyna się ostar nerwówka, pakujcie jutro koszyki i nad jeziorko oddychac, kąpac, opalac i nie myślec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiu no w tej części cyklu w której jesteś tez mam zawsze radosny nastrój :D ... ale pod koniec to szał cial i uprzęzy, jestem tak zmierzła, że sama ze sobą mam problem wytrzymać :P dlatego podziwiam moich domowników że jeszcze to znoszą, chyba się przyzwyczaili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana.....mnie też to czeka i juz się boję, a wiemy,że coraz bardziej gorąco, bo mąż 4 sierpnia wyjeżdża do anglii i juz wtedy dupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale możesz go odwiedzić w razie gdyby coś teraz.... ja mysle że Wam sie uda w tym cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....ale to juz byłby szczyt, gdyby musiała rezerwowac lot na \"ten\" właśnie czas w cyklu...nie chciałabym tego.... tak w ogóle to nie wiem co to bedzie, ja to ja, ale jak on zniesie te rozłąkę z synkiem...ale musi bo zaciągnęliśmy kredyt:( fajnie Janczeko, że wierzysz w moje powodzenie, ale ja równie w wasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) janeczko, przepraszam ze wczoraj nie odpisalam, ale prysnelismy troche na pifffko:P troche sie odstresowac 🌻 Powiem Ci ze masz racje, ze faceci mysla ze w wiekszosci wlasnie \"winne\" sa kobitki, jesli fasolka sie nie pojawia...Moj maz sam sie do tego przyznal nawet.... Wyniki ma raczej fatalne...7-8 mln plemnikow, gdzie norma jest powyzej 20. Lekarz, jak juz mowilam, stwierdzil,ze jesli po witaminach mu sie nie polepszy to czeka nas inseminacja. Nic nie wspominal o tym co piszesz...chociaz ja tez o tym czytalam:) Przykro mi tylko, ze lekarze tak nas zlewają...ale przeciez to ich nie dotyczy,- to \"mogą\" wwwwwrrrrrrrrrrr!!! Ale nie poddajemy sie i wierzymy ze damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Co tam u was nowego? U mnie pms w calej okazalosci.Cycki malo mi nie eksploduja a i nerwy trudno mi utrzymac na wodzy.A tak poza tym to swietnie-pogoda fantastyczna,sprzyjajaca przytulæankom i mam nadzieje,ze juz niedlugo dowiemy sie ktora z nas bedzie mamusia. Pozdrawiam goraco i milego poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie przywitam 🖐️ emilko 👄 U mnie brak pms, ale za to jutro lub pojutrze odwiedzi mnie @, a to niestety mnie nie cieszy...Tym bardziej, ze jest niezly skwar...i troche mecząca jest ta comiesięczna impreza :P Ale co tam! dam rade :D janeczko- a jak u Ciebie? moze sobie odpuścisz @ od tego miesiąca, co Ty na to??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane babeczki :) Odpuszczam :D nie wiem tylko czy mnie posłucha. Ale Kruszko, razem miałyśmy się przed nia bronić już nie pamietasz? No i jszcze nie masz paskudy, więc wszystko mozliwe :) U mnie na razie też nie ma ;) śliny dużo, temp.37.2, obwód w pasie powiększony, tzn w miejscu gdzie powinien być pas :P Łykam tę śline i mi się podnosi, ale może się nakręcam :( Teścik jutro rano, jeszcze trochę potrzymam Was i siebie w niepewności. Kruszko, nie poddawaj się :D Emilko, no wreszcie jesteś :) A który to dzień cyklu? Pozdrawiam Was cieplutko i życzę bardzo miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana- nie zapomniałam o naszym wspolnym momencie kulminacyjnym :) Ale, ale...widze, ze jakies tam \"podejrzenia \" swoje masz...to suuuper! moze jutro uslyszymy wiesci wyczekiwanej tresci...?! 🌻 emilko-daj nam cynk,co u Ciebie?? U mnie po staremu...nadal wierzę ,ale juz ostrożniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ chyba przyjdzie w czwrtek, bo w tym cyklu wiem kiedy mialam owu, (byla troche pozniej) wiec stawiam na czwrtek (zamiast wtorku) - zobaczymy czy sie sprawdzi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Dziewczyny widzę, ze macie duuuuuuuuuuuuuuuuuuże szanse na powodzenie! Ja nie wiem co sie dzieje, bo bardzo boli mnie dół brzucha, jajniki i piorun wie co to. Dziś 16dc jade wieczorem zbadac, czy pękł....ach i ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam o 20 u gina i okazalo sie, ze ten bolący brzuch to duży pęcherzyk; urósł na 24 i za 2 dni znowu monitoring. Ale boli mnie jak diabli, czuje, jakbym była balonem. Prosze powiedzcie, że jest oki....a miała byc tak szybko owu po clo....ciewkawe ze mnie zjawisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek - uszy do gory:) moj pecherzyk mial 25mm jak pękł:) Nieważne czy pozno czy wczesnie - wazne ze pęka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-necka
Kasiulku pęknie , nie trać nadziei. A nie dał Ci zastrzyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Brzuch dalej boli, temp wcale nie wzrosła , wiec chyba nie pękł esce:( Zastrzyku nie dał, a chodzi o ten na \"P\" bo powiem szczerze, ze nigdy go nie miałam. Jak to działa? Od razu? A cena jaka>? Janeczko zrobiłaś test???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🌻 jaaaaaaaneczkooooooooo!!!!!!!!! zrobilas test? pochwal nam sie 2 rozowymi i tlustymi krechami!!! ❤️ kasiek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobieki :) Robiłam test, jedna ohydna kreska :O Jestem smutna, zła i chyba naiwna bo ciągle mam nadzieję. @ nadal nie ma, temp. wysoka, cycki bolą :( :O Kasiuku, zastrzyk na pękniecie nazywa sie pregnyl, ale nie wiem ile kosztuje. Sa tez inne. Po zastrzyku pęka pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj Janeczko,no naprawde!A juz myslalam,ze bedziesz pierwsza,letnia zafasolkowana na naszym topie...Ale mowi sie trudno,glowa do gory i dalej do roboty!Kolejny cykl-nowa nadzieja.Na pocieszenie dodam,ze u mnie na 99% tez nic.Ja z kolei nie mialam owu i czekam na moj ulubiony @...juz za jakies 2dni. Janeczko,my to dwie weteranki wsrod tej mlodziezy hihi!One sobie moga probowac jeszcze bezkarnie a nam to juz by wypadalo w koncu zaskoczyc,no nie?Dziwne to naprawde.Zeby nie miec zadnych problemow z pierwsza ciaza a przy drugiej takie szopki!No ale nie ma co sie pognebiac,posypia sie jeszcze dzidziusie! Pozdrawiam dziewczynki i nie przejmowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, a który dc dzisiaj? Może jeszcze sa szanse??? Jeszcze klamka nie zapadła, póki nie ma @!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBY, OBY sie posypały te dzidziusie :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 janeczko kochana ❤️ a miałam taka nadzieje...moze jeszcze nic straconego. A jesli, to powalczymy o lato ❤️ no kochane, ktos w koncu musi zacząć!!!!!!!!!!!!!! to zaczyna być troche dziwne :P moze pozaklinajmy troche ten topik, bo zastoj cos sie zrobil:D cos sie rozleniwiłyśmy :P :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zmodyfikowac nieco tabelke... znowu nie tak jakbym chciala... yyyych, kiedy sie wreszcie doczekam - y???!!! nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------9------------11.07---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............6.............17-06..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa kasiek101.....25..........3................04-05........ ........warm.-maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko - jak tam u Ciebie wyglada sytuacja??? mam nadzieje ze @ nadal nie ma!!!!!!!! i nie bedzie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kruszko, kochanie doczekasz się, juz niedługo ja w to wierzę. Ściskam Cie mocno, tak mi smutno, ze ta paskuda nie chciała o Tobie zapomnieć :( U mnie b/z, @ nadal nie ma. Jutro lecę na betę Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochana- wierze ze Wam sie udalo!!! zrob bete, jutro tez beda wyniki?? trzymam kciuki i wierze tez, ze to ,ze @ do tej pory u ciebie nie ma to tylko i wylacznie dobry znak!!!!! 🌻 Moja @ jak zawsze regularna - dobre i to :D tak, tak ja tez sie doczekam, tylko troszke pozniej :) i wszystkie kobitki sie doczekają z tego topiku (i z innych tez :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×