Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

heloł!!! kasiek, no no cos czuję ze zaraz posypią sie ogromne gratulacje :) ja tez jak robiłam pierwszy tescik to kreska była tak blada ze mąz powiedział ze ją sobie wymysliłam. to nie był nawet cien kreski, ale cień cienia :) a dzidzia była. nawet najjasniejsza kreseczka swiadczy o ciąży :) witaj klempa, zapraszamy częściej. a tempke masz naprawde obiecującą- trzymam kciuki zeby nie spadła. janeczko, kruchaa- buziaki :) a u mnie wczoraj wieczorem wystąpiła owu, a moze nawet i dwie :) jeszcze nigdy tak nie mialam jak wczoraj. siedzialam sobie przy piwku z kolezanką i nagle mnie zgielo- czyli normalka jak peka mi pecherzyk. chwile sie pozginałam i przeszło. a za jakies 2 godz znowu!!!! moze pekł drugi pęcherzyk? pierwszy raz miałamtaki podwojny ból. a mąż wczoraj był na imprezie i dzis jest nie do zycia, a ja wariuje bo jak mozna zmarnować owulację? (albo i dwie :) )dajcie szybko jakies sposoby na podniesienie mojego chłopa i coś na rozpęd jeszcze zeby się zabrał za robotę :) ale nie powiem mu ze byc moze mam 2 jajeczka bo sie przerazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, no nie wiem co z tym chlopem, w sumie to wystarczy żeby się przebudził :P a Ty odwalisz całą robotę ;) Daj mu coś na kaca, na plemniki coca colę i do dzieła. A o dwóch jajeczkach faktycznie nie mów, bo jeszcze zapadnie w letarg :P POWODZENIA!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie moja chłopina rozleniwiła, bo ostatnio to tez ja odwalałam robote- jeszcze mam zakwasy na udach :P zaproponowałam colę ale sie tylko wzdrygnął, więc chyba nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana weź go pod prysznic, może wspólny, pokus trochę może się ocknie ;) albo powiedz, że masz straszną ochotę na sex i nie wiesz o robić( Z KIM!!!!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Minimonia. :) Tak przypadkiem dziś do Was wpadłam i chyba będę się tu czasem urzekać :) Zobaczymy co to ze mną będzie :) Muszę tylko trochę mojego Chłopa uspokoić, bo On się już napalił jak kret na jeża. Muszę Mu powiedzieć, żeby się tak nie napalał, bo potem będzie tylko niepotrzebnie cierpiał. Czekam, aż wróci z pracy i pogadam z Nim. Dziś już chyba z 15 razy dzwonił i pytał jak się czuję i czy już mam okres. Chłopy to są takie beboki, że myślą, że jak w jednym dniu nie ma okresu to to na pewno jest już ciąża i koniec. :) A Ty swego Chłopa wyciągnij z łóżka i powiedz, że koniec spania, bo dzieci trza robić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz juz kochana piszę....test to Quixx pierwszy raz taki mam i kupiłam drugi, zeby jutro znowu zrobic...bo na bete nie mam jak...az w poniedziałek, ale jakas jestem dziwnie spokojna... ups ups...nie chce nic zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam o 4.30 i go zrobiłam w półśnie...ale zobaczyłam I i poszłam do łóżka, ale za chwile, nie wiem ile przylazłam i wyciągnęłam juz z kosza(bo tam sie znalażł) i właśnie dojrzałam tę bladziznę..... narazie tylko Wam o tym mowię, bo sie boję uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale była akcja hi hi jednak mąż sie ruszył, ale jak tylko zaczęliśmy się porzytulac to zadzwoniła moja mama ze własnie jadą do nas, ibedą za jakies 5-10 min. to my szybciutko szybciutko (bo rodzice zostają do jutra wiec to yła ostatnia chwila) a w samym srodku finału zadzwonił moj szef :) i musialam odebrac bo dzis mi podrucaja dzieciaka na kilka godzin wiec sobie wyobrazcie jak zybko musialam sie uspokoic :) a podczas rozmowy pękałam ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia...takie akcje są najlepsze, jaka pikanteria:) ja nie mogę dac sobie rady z sennoscia, ale i z syfkami wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to a już jest z facetami, mój już jakoś tydzień przed terminem @ pyta jak się czuję, jakie mam objawy , a nawet jaką temperaturę :D Ale ja osobiście wolę takie zainteresowanie niz brak zainteresowania. Kasiu, to zrób z rańca i nie daj nam czekać za długo na wyniki, tylko odpalaj kompa i pisz:) Moniu, ale wszystko się dobrze skończyło, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie skonczyło sie dobrze, ale mam nadzieje ze ostateczny finał bedzie jeszcze lepszy :) moze bliźniaki? ma sie te wymagania.... kasiek czekamy na wyniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, tak mi przykro:( a robiłaś tej samej firmy? Nadal jeszcze nie masz @@@ a ile dni minęło od owulacji i czy mierzyłaś dzisiaj temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! Kasiu kochana,nie przejmuj sie!Byc moze ten test ktory dzis zrobilas mial po prostu miejsza czulosc i dlatego nie wykryl jeszcze ciazy.Ale moze tez tak byc,ze ten porzedni wynik odczytalas za pozno i tez byl niemiarodajny.No coz,nie tym razem to nastepnym,my tu juz dluugo tez walczymy i choc czasem ciezko to przeciez trzeba wierzyc,ze w koncu nasze marzenia sie spelnia-bo przeciez MUSZA! Klempa,witaj!Masz fajne nastawienie,popieram w 100%! Janeczko,fajnie,ze jestes,co tam u ciebie nowego,bo u mnie nie za wiele.Chyba po powrocie z wakacji wybiore sie do gina po jakies wspomagacze.Jezeli nie pomoga to na pewno nie zaszkodza,no nie? Wszystkim zycze milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane...temp.trzyma sie 37...a od owu minęło hm...podobno była ok.12-13.czerwca @ nie ma....właśnie wstałam:) i ide na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Emilko, wreszcie, nareszcie ❤️ Co u mnie? Właśnie jadę na wspomagaczach, do czwartku brałam clo, teraz czekam na ładną owulację. Martwię się tym naszym nastawieniem, mąż tak bardzo wierzy w powodzenie tego cyklu, aż się boję myśleć co będzie jak... No ale tak wiara:) zgodnie z nazwa topiku:) Czasami zastanawiam się po co ja się tak nastawiam, ze się ma udać i już, w tym cyklu mam tyle obaw, że aż strach, gdzieś się podziało moje pozytywne nastawienie,więcej pesymizmu ze mnie wychodzi. Chciałabym wierzyć, że przyczyną są tabletki :( A może to nadmiar pracy i brak odpoczynku, sama już nie wiem. Kasiu, wiem, że to trudne ale musisz wytrzymać jeszcze parę dni, jesteś 11 dni po owulacji, a pewność ciąży można mieć dopiero po 18-20 :( Klempa, to jutro wybierasz się na betę, trzymam kciuki z pozytywny wynik:) Pozdrawiam i miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie:czy jak nie ma ciąży ta beta wychodzi zero? janeczko, krucha, minimonia, klepma...buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana,tobie po prostu potrzebny jest solidny wypoczynek! Kiedy planujecie wreszcie wyrwac sie z M i odetchnac nowym,swiezym powietrzem?Ja tez juz nie moge doczekac sie wyjazdu.Caly rok w jednym miejscu-trzeba troche zmienic otoczenie dla higieny psychicznej hehe..Mysl pozytywnie-taka piekna pora roku-na pewno lato bedzie dla ciebie laskawe.Wierze w to! Kasiu,co do bety to ja nie mam pojecia ale dziewczyny na pewno ci pomoga. Milego wieczoru i owocnych staranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, z tą beta to jakos jest tak, ze jak nie ma ciazy to moze wyjsc max 2 lub 3. nie doczytalam dokładnie twojego postu ze wyciągnęłas test ze smietnika...wiesz ja tez tak kiedys mialam ze zrobiłam tescik i go wywaliłam a za jakąś godzinę lub dwie była jasniutka kreska. po prostu po dłuższym czasie test na tyle juz nasiąkł moczem ze kreska sobie przebijała, a ciązy nnie było. poczekaj trochę, tempka utrzymuje ci się ładna wiec wszystko jeszcze mozliwe. trzymam kciuki :). my mielismy ostatnio tą szybką akcję najprawdopodobniej była wtedy owu, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo nie mialam czasu polezec i ułatwiać chłopakom podróży do macicy, tylko podciągnęłam majtki i zaraz przyszli goście :). a tempki i tak nie bede mierzyć bo mam urlop własnie, wiec bede wstawac o różnych porach i po prostu nie chce mi sie o tym pamietac. wiec spokojnie czekam na brak @ :) i nawet nie wiem kiedy ona miałaby się nie pojawić, bo przez tą chorobę cykl się rozregulował i owu przyszła w 20 dc- o ile ten ból to była owu. zobaczymy. nie nastawiam sie na sukces bo to nasz 1 cykl staran po stracie pierwszego aniołka. buziaki dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! Juz wiem, ze zeschizowałam:( Noc przerypana, bo mały od 3 mi wariował i wzięłam go do naszego łóżka, to i tak latał mi po głowie. Nawet w nocy tzn. ok.4 mierzyłam temop.i była 36,8...a najlepsze jest to, ze śniło mi się, ze robiłam test i wyszły dwie grube krechy...nawet nie wiem, czy nie mówiłam głośno do męża, ze się uadało! Szok, normalnie schiza. Tak po 6 mierzyłam znowu i 37, 1-37,3...i polazłam na tą betę (34zł kosztuje ;( ) i będę miała świety spokój jak nic nie wyjdzie, bo zgłupieje przez to czekanie. A wiecie co, najlepsze i najgorsze jest to, ze jestem z tym wszystkim pierwszy raz sama, nikomu nic nie powiedziałam, ciężko mi jak piorun, ale nie chce mikogo zamartwiac swoją schizą. No i miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :D co ja widze!!!!! ominelo mnie sporo bardzo wanych zdan.... kasiek - trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! nie denerwuj sie - wiem, ze łatwo sie to pisze, ale nerwy raczej nie pomagają...jestesmy wszytskie dobrej mysli i czekamy na wyniki bety 🌻 ❤️ Ja znowu weekend baletow :D poza tym dokonalam mega wyczynu (jak dla mnie, oczywiscie) - obmacalam przepiekny, okrąglutki brzuszek mojej kolezanki, ktora juz nie dlugo urodzi dzidziusia :D :D:D jetsem przeszczesliwa, ze juz niedlugo zobaczy swoje upragnione malenstwo:) Poza tym nie wiem czy wam pisalam, ale mialam male szanse spotkania przyszlej mamuski i tu nagle - bach!!!!! przesylam buziole kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Krucha!:* Siedzę w tej robocie i juz właściwie zrezygnowana, śpiąca i w ogóle do d... Mam starszna ochote powiedziec mężowi co przeżywałam, ale poczekam do 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, koniecznie daj znac jak beta wyszła. krucha, mam nadzieje ze ostro ją wymacałas po brzuszku i ze sie zaraziłas :) ja bede macać jutro brzuch 7-miesieczny wiec tez juz spory. jestem juz na urlopie, ale dzis jeszcze ide do pracy poprasowac górę ciuchów. ale dziecka juz nie bedzie bowyjechalo do babci. a jutro chyba pobawię sie w niewidzialna rękę i umyję szefom okna. mam klucze do domu wiec nikt nie bedzie mnie widzial. a w sumie nalezy sie im mala niespodzianka, bo naprawde traktują mnie jak członka rodziny. policzyłam sobie ze w czerwcu przepracowałam 9 dni, z czego połowę przychodziłam do pracy na 11-12, a nie na 8 jak powinnam. a oni płacą mi za cały miesiąc normalnie. w tym miesiącu musieli tez zapłacic innej niani która pilnowała małej jak ja byłam chora, a nic mi z tego powodu nie odcięli, a teraz jeszcze dostałam 2 tyg urlpou, 100% płatne :) w sumie to jeszcze nie spotkałam innej niani z tak dobrą sytuacją jak ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłuży mi się ten czas, mało pracy i ogólnie nudy.....za jakąś godzinkę będe miała \"wyrok\" chyba.... wiecie, jak bardzo się uzależniłam od tej kafejki:) miło tu bardzooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś brzuch mnie zaczyna pobolewac.......... dziewczyny ciężko pracują, że nic nie piszą:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ;) Kasiu,kochana czekam z Tobą:) będzie dobrze, jakos wytrzymaj do 14, a możesz zadzonić czy musisz sama odebrać wyniki? bo u nas podaje telefonicznie. Emilko, mnie to sie marzy miesieczny urlop, a nie marny tydzień lub dwa i dopiero w sierpniu :( Och życie! A o jakich wspomagach myslisz, jeżeli oczywiście będą jeszcze potrzebne? Kruszko, takie macanie ma ponoć rewelacyjnie działać. Ja jestem po macanku w maju takiego fajnego brzusia dwumiesięcznego, ale już troszkę odstwał :) i czekam na efekty szybkiego zarażenia :D Minimoniu, co sie im dziwisz, jesteś fantastyczną dziewczyną z poczuciem humoru a to bardzo ważne kto wychowuje im dziecko, więc dbają o Cibie i tak trzymać:) Klempa, a co u Ciebie, robisz betę? Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×