Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Kasiu, jaki wyrok!!! Pamietaj, że niezależnie od wyniku nie jesteś z tym sama, my tworzymy tu bardzo fajna grupe wsparacia i możemy na sibie liczyć:) Kiedys przyjdzie ten dzień, że obwieścisz nam i światu udalo się. Trzymam kciuki żeby to bylo dzisiaj o 14!!! 🌻 ... ja też się uzależniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a w jakich jednostkach, podali Ci jakies normy???? Zawsze w nawiasach sa rozpietości i oznaczone tyg.ciązy. Masz przed soba wydruk czy dzownilaś ? Jak to ostatnie to przekręć jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, dzwoniłam jeszcze raz żeby sie upewnic i podała, ze mam 217 a norma jest od 0 do 2,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squam
NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squam
znalazalam jeszcze takie 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/ a ja informuje, ze wyniki beta zależą od laboratorium i od odczynników podaję przykładowe dla mojego laboratorium: 1,2,3 tydz. 16 - 156 2,3 tydz. 101 -4870 3,4 tydz. 1110- 31500 4,5 tydz. 2560 - 82300 5,6 tydz. 23100 - 151000 mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymam :P dla kobiet nie w ciązy jest poniżej 5 jednostek !!!! masz 217 = 4 tydzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squam
Kasiek cóż mogę powiedzieć : GRATULUJĘ !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squam
Ja-neczka wg masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakac mi się chce.................. co teraz mam zrobic? test czy jutro na bete? czy może pojutrze...??? tak się boję.................... janeczko kochana, radź proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę! boję sie!!!!! tak chce do domu, do męża! jezu, jak dobrze, ze was mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ale dlaczego przecież o ile dobrze to rozumiemy jest to 3-4 tydzień ciązy, chyba ze czegoś juz nie łapię, ale wg squam też to jest ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, mówiłam Ci wczoraj, że przez Ciebie osiwieję, a teraz to chyba dostanę zawału, dziewczyno spokojnie, może zadzoń tam jeszcze raz, zeby nie było ze coś namieszamy, ale norma jest do 2,7 a Ty masz 217!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję, chcoaiz boję się dziękowac, żeby nie zapeszyc. Czekam tylko na 16 do domku i wygam sie mężowi, a potem telefon do lekarza. Nie dociera do mnie ta informacja....i powiem Wam, ze jesli lekarz potwierdzi i w ogóle na 10000000% to będę się bała jak nigdy w życiu! Taka starta jedna zrobiła rysę na całym moim życiu i zawsze bedzie ten strach! Ale co mam zrobic test czy bete powtórzyc? a lekarz na usg juz coś zobaczy?29dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, nic nie zobaczy, co więcej czytałam, są opinie, że jak bylo poronienie to lepiej nie robić wczesnie usg dopochwoego, rzekomo są osoby, które po nim miały komplikacje, ale są to tylko opinie, a nie sprawdzone dane. Więc nie sugeruj sie nimi, choć ja we wczesnej ciązy nie będę latać na usg, bo i tak nic nie wykarze. Dopiero 6-7 tydzień, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Najważniejszy teraz dla Cibie to spokój, ogranicz w terminie @ wiekszy wysilek czy mycie okien. Odpoczywaj i cieszz sie ciąża, dość stersów mialaś ostatnio. Ściskam Cię mocno i jeszcze raz kochan gratuluję. Przekaż gratulacje męzowi od wirtualnych koleżanek. Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! G R A T U L U J ę!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 tyle ci powiem!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, ruszamy z kopyta:D :D:D zeby kasiek nie byla samotna w nowej tabelce!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by nie było, to i tak znowu powiało ogrooomną wiarą i optymizmem!! Az sobie niewyobrazam jak to bedzie jak wszystkie zaciazymy:) i na wiadomosć o tym bedziemy prawie fruwac...:D hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×