Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Milka 1 moja koleżanka poszła do pracy po 9 tyg tyle że ona jest sekretarką w szkole wszystko zależy jaką masz pracę i jak będzie u ciebie z gojeniem nie tym na wierzchu tylko w środku .Przy pierwszej wizycie zapytaj swojego gina on powinien wiedzieć najlepiej po zrobieniu ci usg pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1plus1
W sumie Basiu masz rację , to logiczne , nie pomyślałam ,przecież najważniejsze rany są wewnątrz ;) Powiem Wam ,że to bardzo jest złudne , niby czuję się dobrze a jednak jak trochę pochodzę to już czuję tu kłucie , tam kłucie ,cały czas czytam ,że to naprawdę była poważna operacja i trzeba uważać właśnie na te rany wewnątrz ,ale się zapominam ;) A Basieńko kiedy będę mogła prowadzić auto? Dzisiaj kończę 2 tydzień to może już w sobotę mogę prowadzić? Nie zdążyłam zapytać lekarza bo miałam się z nim spotkać na zdjęciu szwów ,ale pamiętasz dopadła mnie infekcja i poległam a szwy ściągałam w przychodni(niestety - pani ginekolog urwał się szew:( ) a nie chce do niego nonstop dzwonić ;) Poza tym dziewczynki Wy jesteście b. mądre i doświadczone i wielu kwestiach już mi pomogłyście więc liczę na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
Milka, ja siadłam dopiero w 6 tyg. i troszke za wczesnie odczulam... wczesniej nie jest wskazane, to oficjalne info na histerktomiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! milka dziekuje za info o occie,poczytalam,kupilam ...ale nie moge sie przemóc do wypicia..... sluchaj,jesli chodzi o jazde samochodem powinnas jeszcze poczekac,dwa tyg.to za wczesnie ,tym bardziej ze bylas cieta. ja tez bylam cieta,w sumie z zewnatrz calkiem fajnie sie goi ale chodzi o wewnatrz...... wiesz ja np.dzisiaj calkiem fajnie sie czulam i wydawaloby sie ,ze moge "wszystko".....ale niestety jak sie wsłucham w moje cialo...to wracam na ziemie:( potrzeba czasu niestety....chociac chcialoby sie juz góry przenosic;) milka ja posluchalam rady neciakownej i slucham swojego ciala i to mi pomaga. 21 marca ide na kontrol do mojej gin napisalam sobie liste pytan m.in.wlasnie o jazde samochodem....zobaczymy. wiesz musisz ostroznie,zebys nie przedobrzyła:) neciakowna jak dobrze pamietam ty jutro wracasz do pracy....aj.....trzymam bardzo mocno kciuki:) basienko a jak tam twoj ogród,bo moj rano caly w bieli. tak juz pragne tego wiosennego sloneczka,tesknie za powietrzem i chce duzo spacerowac....ach rozmarzylam sie......... trzymam kciuki za anuszke:) dobranoc dziewczyny,pozdrawiam i zycze spokojnej nocy:) jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
Lola :D co do octu jablkowego, ja go nie trawię, może dlatego, że mam marskość wątroby i uczulenie na salicylany, ciul tam wie, w każdym razie od niego na pewno nie schudnę a raczej nadmucham się jak balon z pryszczami :D a, że innym pomaga, super :) no ja dziś wróciłam do pracy i jestem dumna z siebie. no trochę, bo w nocy rozszalały mi się jajniki z dziwnym bolem plecow i mdlejaca dojechalam do pracy rano, akurat prochy zaczely dzialac, to dotrwałam do konca. mialam uwygodnione warunki pracy, plus moje kochane glupie kumpelki, i jejku, stesknilam sie za normalnoscia. ta normalnosc duzo daje, jak basia wspominala, plus tego, ze dziewczyny mnie strofuja i pilnuja, bo mnie samej nosi. Tak Lola, cierpliwosc to nasza kolezanka... przyjaciolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milka1 wiesz to kiedy siądziesz za kierownicę to sprawa indywidualna ja dopiero po 6 tyg mimo że nie byłam cięta i jakoś nie radziłabym tobie też wcześniej sama widzisz że to nie takie proste Lola 66 u mnie w ogrodzie kwitną krokusy prymule a dziś po pracy rozkwitły żonkile zaczyna być pięknie [chyba jestem stuknięta każdy rozkwitnięty kwiatek moim ogrodzie bardzo mnie cieszy] Dziewczyny cierpliwość i nieróbstwo to wasze najlepsze koleżanki powtarzam to do znudzenia ale wiem co mówię bo mam to za sobą .Zbieram się bo jeszcze czeka mnie spacer z moim psem a pogoda jest cudna więc sobie pochodzimy dłużej buziaczki pa.Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) ACH t e moje psiapsiółki cierpliwosc i nierobstwo...... Wiem....musze wytrwac.PRZYZNAM SZCZERZE,ZE coraz wiecej momentow ze calkiem niezle sie czuje.Mam dalej bole wkrzyzu,nie wiem czy to normalne kurcze. Neciakowna ciesze sie,ze jestes dzielna.tEN POWROT do normalnosci napewno bardzo duzo daje,praca pracą ale wlasnie dziewczyny,atmosfera,troska czyli codzienny rytm zycia to jest to. Przyznam szczerze,ze sie troche zmartwilam tymi Twoimi bolami:) mam nadzieje,ze juz sie lepiej czujesz,ale mysle ze zmeczenie daje Ci sie we znaki,musisz zlapac rytm. Basiu nie jestes stuknieta hihihi :) ja mam tak samo.Kazda roslinka mnie cieszy a kwiaty tym bardziej.Codziennie obserwuje jak to wszystko cudownie budzi sie do zycia.....kocham wiosne... Teraz wkoncu mam na to czas:) mam duuuuuzo czasu. Ach BASIU nawet nie wiesz z jak bylo by milo pojsc z Toba i pieskiem (rowniez moim malamutkiem) na taki dlugi spacer ..... a napewno mialybysmy o czym dyskutowac.....aleeee sie rozmarzylam.... Wtym moim zyciu w pędzie...teraz po operacji sie zatrzymalam.......i mam poprostu czas.....na wiele rzeczy..... Dobranoc dziewczyny spokojnych snow pa:)JOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola 66 wiem że na takim spacerze to buzie nam by się nie zamykały a to o psach a to o kwiatach tematy rzeka he he he .Wykorzystaj swój czas nieróbstwa na to czego nigdy nie miałaś czasu zrobić dla siebie .Ja czytałam namiętnie książki nigdy nie miałam na nie czasu leżałam na leżaku w cieniu i czytałam przez 6 tyg przeczytałam 60 książek a teraz się śmieję że przez następne 10 lat limit czytania wykorzystałam.trzymaj się czas leci szybko pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani powyzej, prosze nie spamowac, zglosilam Pani post jako SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwuja mnie glupie kobiety. Najpierw idzie taka na operacje na wlasne zyczenie bo ma wieksze meisiaczki a potem zasmieca internet pytaniami czemu ma sucha pochwe, kolatanie serca i czemu zle sie czuje. A za chwile zacznie wypytywac czemu ma kiepski sex. Takei kretynki dzialaja mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna w wieku neciakowej usunąć macicę jak nie było raka? To jest chore i nienormalne. To jest okaleczenie młodej kobiety która powinna miesiączkować, której organizm powinien funkcjonować jak organizm młodej kobiety. Który lekarz zgodził się zrobić taka operację takiej młodej kobiecie? Nie wolno usuwać zdrowych narządów. Mięsniaki ani krawawienia NIE SĄ powodem do usuwania macicy zwłaszcza u mlodych kobiet! Nie obwiniam za tą decyzję neciakowej tylko lekarza. To niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIE mięśniaki można usunąć. GośćB spróbował tylko jednej metody a są tez inne. Krimoliza, ultradziewki, wyciecie miesniakow......Mozliwosci jest wiele, trzeba tylko myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka, to niech ta młoda pani doktor sama usunie sobie macicę. Zenada, to jest pseudolekarka a nie lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów ten psudogość którego mamy dość!!! Nie oceniaj nikogo pseudogościu bo sama możesz kiedyś zostać osądzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psudogościu sama jesteś głupia pisząc takie rzeczy. Po co wchodzisz na to forum skoro To Cię nie dotyczy, czy po to żeby poubliżać kobietom??? Widocznie masz problem i to bardzo poważny skoro wyżywasz się na innych!!!!!!!!!! I tyle w temacie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego niż głupie kobiety które zaśmiecają internet bzdetami. Najpierw taka idzie na operacje bo sama chce a potem zaśmieca internet durnymi pytaniami dlaczego ma suchą pochwę . Skąd się takie żałosne baby biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo gościu nie masz wiedzy na temat mięśniaków nie każdy nadaje się do usuniecia idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie zauważyłam żeby któraś z nas po operacji narzekały ta takie dolegliwości jak piszesz to chyba ty masz te dolegliwości urojone to ty jesteś kretynką i nie widzę powodu żebyś tu była bo to cię nie dotyczy to dlaczego tu bywasz skoro uważasz że jesteśmy głupie po co się z nami zadajesz znajdz sobie forum które spełni twoje wymagania mądrościowe Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudogociu widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem bo żadna kobieta oprócz ciebie nie ma suchości pochwy złego sexu czy kołatania serca jestem tu dość długo i nie spotkałam takich dolegliwości [oprócz twoich] M y tu rozmawiamy o powrocie do zdrowia normalnym życiu nawet o wiośnie i kwiatach które już zakwitły a ty masz tylko jeden temat chyba powinnaś iśc do psychiatry bo masz wielki problem sama ze sobą i nie chyba ale na pewno jesteś niespełna rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty zaśmiecasz internet swoimi mądrościami idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywaj ludzi bo mają inne zdanie. Dla mnie wycinanie macicy z błahych powodów i w młodym wieku to głupota i okaleczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
hehe, ale przeciez macica obrosnieta miesniakami, torbielami na jajnikach, pokaleczona przez liczne lyzeczkowaniA oraz pigulki, embolizacje, blebleble, juz NIE JEST zdrowym organem, hehehehe... sama se zaprzeczasz. jak wytniesz miesniaki i zostawisz poharatana macice po zabiegu to co? do dziurawego worka tez wrzucasz śmieci? suchosci pochwy nie mam, libido wzroslo, energia tez, i szczerze mam w doopie Twoje osadzanie mojego wieku. Nie znasz mnie i tyle. Nie znasz nikogo z nas. btw. w pracy fajnie leci, dziewczyny troszcza sie o mnie i pilnuja, bym sie nie forosowala, leci do przodu, chociaz te bole czasami sa techinczne. no i pas wywalilam, zaczal mnie irytowac i chyba to juz czas, by sie go pozbyc na dobre :) cieszcie sie lasencje wiosenka i weekendem :D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiagość
Dziewczynki Drogie - ignorujcie! IGNORUJCIE! wiecie jak się rozmawia z idiotami? najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu - a potem pokona doświadczeniem :) Wiosna! :) :) u mnie też.Świętami pachnie, okna umyte. W poniedziałek wizyta u gina - taki cień na horyzoncie świąt! ach! i ja bym posiedziała w ogródku basinym, i za psem też bym dała radę. Pozdrawiam Słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiagość sama jesteś idiotką do tego żle wychowaną skoro pobrażasz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neciakowa a co torbiele na jajnikach mają wspólnego z poharataną macicą? :D Poza tym po usunięciu mięśniaków macica nie jest poharatana tylko zdrowa. A wiek masz bardzo nieodpowiedni na takie operacje każdy uczciwy lekarz Ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia wiosenne dla NECIAKOWNEJ,BASIENKI,KASI,MILKI I wszystkich NASZYCH DZIEWCZYN:) Zycze WAM fajnego weekendu buziaczki JOLA ps.gosciu zostaw to Forum w spokoju,daj nam zyc i nie wtracaj sie w nie swoje sprawy,jestes mezczyzna.....tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pseudogościu skoro każdy lekarz by jej to powiedział i tego nie zrobił bo chyba wiedzą lepiej od ciebie to ciekawe dlaczego ty jesteś tą jedyną na świecie która wszystko wie najlepiej. Przestań nas obrażać i przede wszystkim zostaw w spokoju nieciakowną!!! Rozumiesz!!!! To Ty jesteś źle wychowana i masz wielki problem. Nazywasz dziewczyny głupimi a nie masz do tego prawa. I jeszcze raz Ci piszę nie osądzaj bo pamiętaj że nie wiesz co cię jeszcze w życiu może spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi_wxyz
Hejka Dziewuszki, zaglądam tu rzadko, głównie za sprawą tego pseudo "gościa", który mnie coraz bardziej irytuje. Podoba mi się to co napisała Basia i zauważyłam, że jego aktywność mocno spadła, co prawda pomijam te jego elaboraty i skupiam się na waszych wpisach :) - to tyle w temacie :) U mnie wszystko dobrze, od dwóch miesięcy pracuję i czuję się świetnie. Energia mnie roznosi, ale ciągle uważam żeby nie dźwigać. Nie mam żadnych powikłań ani suchości pochwy i seks jest super :) Ostatnio zaczęłam już drobne zajęcia w swoim ogródku :) Kochane Dziewczyny życzę wam zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa :) Dbajcie o siebie - pozdrawiam Ivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewuszki dziś mam wolne to zabiorę się za mycie okien bo już najwyższy czas wiosna coraz bliżej i wy coraz bliżej do normalności a wasze koleżanki cierpliwość i nieróbstwo was opuszczą .trzymajcie się zdrowo Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×