Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Nieciekawiona nie tłumacz się temu gościowi ona szuka dziury w całym jej życie to porażka to widać z postów które pisze i próbuje wam też uprzykrzyć życie. To jakaś stara dewotka. Sama siedzi i co chwilę 500 razy pisze to samo. I jak tu nie myśleć o niej inaczej. Gościu jak ci się tak bardzo nudzi to stwórz sobie swoje forum i tam się żal. Ciekawe czy kiedykolwiek twoja głowa zaczynie pracować bo widzę że masz duży problem z myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola 66 na zaparcia spróbuj śliwek suszonych i jogurtu z żywymi kulturami bakterii a ja w aptece dostałam ziołowe tabletki brałam je przez dwa tygodnie tylko CASCARA-SAGRADA spróbuj może pomogą basia oj zapomniałam ważne przy zaparciach pić wodę około 2 litrów dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu taki jesteś obryty a nie wiesz że w czasie takiej operacji operator musi kobietę tzw zagazować żeby mieć miejsce na użycie instrumentów chirurgicznych .Piszesz bzdury że tak już będzie zapewniam cię że nie będzie tak zwane odgazowanie trwa jakieś 2 -3 tyg zależy od ilości gazu i kobiecej wydolności jakoś nie wiesz wszystkiego przykre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MILKAL trzymam kciuki odezwij się po i nie martw się tak bardzo brzuchem ja miałam laparoskopię ale moja znajoma była cięta i jak była deska tak jest powodzenia Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiagość
Milka trzymam kciuki mocno, mocno. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ale się uśmiałam z tego co wypisuje ten gość. Gościu taka z ciebie kaleka to weź się połóż do łóżka i najlepiej z niego nie wstawaj bo przecież wycieli ci macice. Biedna tak szukała i się naczytała tych skutków ubocznych że wszystkie ją jedyną dopadły. To straszne. Tylko uważaj bo teraz panuje świńska grypa a jej skutki są śmiertelne. Więc lepiej z domu też nie wychodź. Ha ha no nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji pól roku Lola i przed i dziś mam płaski brzuch- jak zawsze, nie mam żadnych wzdęć i zaraz po operacji również ich nie miałam. Myślę więc, że to zależy od osoby bo wątpię, aby coś z tym wspólnego miała operacja. To samo jeśli chodzi o "szerokie biodra" po , luuuudzie opamietajcie się, co ma jedno do drugiego? Może jakaś depresja z tym wszystkim związana, bo niektórzy wtedy tyją, ale nijak to się nie ma do tego co przeszłyśmy. Moja figura kompletnie się nie zmieniła, po operacji straciłam tylko 4 kg. i tak już zostało, więc w biodrach też ubyło :) Nie zwalajcie każdej zmiany w Waszym ciele na operację :) Zdrowia życzę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest macica to jelita są trzymane "w ryzach" a jak jej nie ma to układają się tak ją chcą bo mają za dużo wolnego miejsca i mogą rozpierać jamę brzuszną, co tworzy nienaturalne ciśnienie brzuszne. To z kolei może skutkować poszerzeniem miednicy, bioder i talii oraz wzdętym brzuchem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak jest macica to jelita są trzymane "w ryzach" a jak jej nie ma to układają się tak ją chcą bo mają za dużo wolnego miejsca i mogą rozpierać jamę brzuszną, co tworzy nienaturalne ciśnienie brzuszne. To z kolei może skutkować poszerzeniem miednicy, bioder i talii oraz wzdętym brzuchem smutas.gif xxxx ty sie dobrze czujesz? pytam z troski.. macica jest wielkosci gruszki, po jej usunieciu nie robi sie pustka . "cisnienie rozszerzajace miednice'..boszzz...takiej glupoty dawno nie czytalam:-) Jak sie nawpier..asz bigosu , to masz wieksze wzdecia i cisnienie gazowe niz po usunięciu macicy.Sprawdz czy ci sie poszerzyly biodra:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po raz kolejny piszę że w czasie operacji laparoskopowej wpuszcza się gaz do ciała kobiety żeby operator miał miejsce manewrowania wiem co piszę bo jestem pielęgniarką na bloku operacyjnym .Oczywiście nie każda kobieta po takiej operacji ma kolki gazowe jednak większość je ma .Więc nie wypisuj bzdur .Ijeszcze jedno też mam usuniętą macicę i jestem pewna że kazda kobieta przed pojęciem takiej decyzji dobrze się zastanowi i usłyszy każde za i przeciw dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakbys byla pielegniarka , to bys wiedziala, ze ten "gaz" to dwutlenek węgla:-) A jako kobieta po operacji, chyba bylas swiadoma co daje usunięcie macicy, dlaczego musisz to zrobic i jak ci sie zmienilo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziekuje:) jogurty jem i to duzo,bo je uwielbiam,wode tez ale sliwki napewno chetnie sprobuje,ewentualnie te tabletki.NA TE Moje wzdecia wzielam dzisiaj ulgix rewelacja hihihi ale jade z tym koksemhihihi Dziewczyny dzieki za wszelkie informacje jak jest po.....bardzo przydatne.MILEGO WIECZORKU JOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
no i uczcilam swoje drugie zycie kilkoma szotami z wodka :D co za wolnosc, macie pojecie?? a w ogole pytanie kolejne mam, dla tych lasek, ktore mialy ciecie brzuszne - po jakim czasie zalozylyscie dzinsy?? nie wiem ile sukienek i dlugich bluz do legginsow mam kupic, by wygladac jakotako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po dwóch miesiącach założyłam jeansy. To zależy jak goi się rana. Ale i tak jeszcze długo było mi wygodniej w leginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK bylam w szpitalu przyszla babka na zdjecie szwów,fakt,ze rozpiety rozporek,ale zesmy zachodzily w głowe jakim cudem ona "wskoczyła" w te dzinsy ,czyli mozna hihihi Neciakowna,ale Ci dobrze.....oj....przydalby sie taki fajny sobotni wieczor z kopem......taka odskocznia po tym wszystkim.... pozdrawiam JOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
no tak, przeciez to zalezy jeszcze od pasa, ktory sie nosi... do srodka do dzinsow tego pasa raczej nie wlozysz. lipa. no nic. jeszcze kilka mcy. Lola, zapros kolezanki i schlejcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolność że macicę wycięłaś? :/ Z czego tu się cieszyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neciakowna jasne,ze tak zrobie:) jeszcze troche hihihi,pozdrawam ps nie dajmy sie sprowokowac.....znowu sie zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wy macie lat ze zdecydowalyscie sie na taka operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny gość
Hej dziewuszki ! :) Dawno mnie nie było, pracuję już pełną parą więc- brak czasu- norma :D Widzę dużo nowych wątków i osób, dobrze że nie dajecie się zwariować temu "nowemu gościowi" co to chyba nie bardzo ma pod sufitem ;) :D No ale do rzeczy ... neciakowna to zależy chyba od gojenia się rany, ja miałam poziome cięcie, dlatego że trzecie już niestety i po tym samym miejscu, i po tygodniu szwy poszłam ściągać w jeansach :) Fakt, że w domku tylko i wyłącznie w leginsach dla wygody i pas oczywiście nosiłam prawie dwa miesiące ale wychodząc dawałam radę w jeansach. koszulka w spodniach i git. Pozdrawiam ciepło wszystkie Was i każdą z osobna- poza tajemniczym gościem, tym co ma nie po kolei ;) Przeczytałam dwa jego posty i o dwa za dużo, chociaż smiechu nigdy dość :D Do kiedyś tam, jeszcze zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czytaj jak wolisz żyć w niewiedzy. Ja uważam że lepiej widzieć niż ignorować informacje ze świata medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macicę miałam usuniętą 23 lata temu.Moim problemem była ciągła depresja. A obecnie mam silne kołatanie serca bóle , strach. Wyglądam starzej niż moje rówieśnice.Patrzę z zazdroscią jak inne kobiety pieknie się starzeją. Mój stan psychiczny jest katastrofalnny. Jak tylko możecie unikajcie tej operacji. Nie mam satysfakcji seksualnej, a mam 53 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MILKA ....trzymam mocno kciuki i badz dzielna,pozdrawiam i czekan na wpis JOLA pa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczyny,czy mogę wziac normalnie prysznic tzn.boje sie zmoczyc rane jestem 1.5 tyg.po J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie czytaj jak wolisz żyć w niewiedzy. Ja uważam że lepiej widzieć niż ignorować informacje ze świata medycyny. x x jeżeli któraś kobieta musi, to się operuje, wybierając życie. zabieg ten, sam w sobie jest stresujący, więc ty, nikogo nie stresuj dodatkowo, mądrościami made in google.. uwierz, one też potrafią czytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOLA 66 jak jesteś po laparoskopi to tak ja zaraz w szpitalu jak tylko mnie odłączyli od cewnika i drenu zapytałam czy mogę wziąć prysznic*****elęgniarka powiedziała że prysznic tak tylko kąpieli nie i już potem codziennie to robiłam [bo kąpiel tylko wtedy jak mam chandrę] pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja mialam ciecie,wiec mysle ze chyba lepiej nie....no nie wiem sama,dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMela45
Lola ja odnośnie zapytania o prysznic, powiem Ci, że w poniedziałek miałam cięcie, a w środę poszłam sama pod prysznic, fakt było trochę ciężko, szczególnie po ale opłacało się, poczułam się świeżutka i pachnąca, aha miałam oczywiście duże cięcie poprzeczne, pozdrawiam. Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
Lola, ja dopiero po 1.5 tygodniu w domu wzielam caly prysznic, wczesniej sie tylko podmywalam na stojaco. nie dalam rady stac dlugo wyprostowana. i jak dziewczyny mowia - zadnej kapieli, tylko prysznice. ale jak dlugo, nie wiem, poki co, czuje, ze jeszce nie jestem gotowa na kapiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELA dziekuje :),wlasnie tez mam takie ciecie i zaraz ruszam pod prysznic pozdrawiam pa JOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×