Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Neciakowna dzieki:), sluchaj kapiel po 6 tygodniach,taka instrukcje dostalam ze szpitala.JA tez ciagle delikatnie sie myla,ale chce byc cala wkoncu odswiezona,jeszcze jestem troche brazowa z jodyny hihihi.Pamietam jak dobe po operacji pielegniarki zdjely mi ta sliczna biala sukieneczke i kazaly sie obmyc,to zauwazylam,co ja cala taka brazowiutka opalona hihihih a to jodyna.A SWOJA DROGA TROCHE CIEZKO JA zmyc,pozdrawiam neciakowna:) Zauwazylyscie,ze zrobilo sie tu troche SPOKOJNIEJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOLA 66 zgadza się przestałyśmy odp na ''gościa'' wpisy i znów zaczyna być normalnie pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajka35
Trzymam kciuki, Milka. Odzywaj się do nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtina
Trzymajcie się dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
No Milka jutro pewnie idzie na odstrzal :) ja wlasnie wrocilam z wizyty kontrolnej po 6 tygodniach. i wszystko w porzadku, co wlasnie czcze winkiem :) pas moge powoli odstawiac, cwiczenia statyczne robic, ale bez biegow i skakania tam. generalnie zielone swiatlo i obserwowac i sluchac organizmu. wyniki histopatologiczne miesniakow wykazaly ich nietypowa specyfike i w sumie meczylabym sie przy kolejnych kuracjach hormonalnych a macica by sporo ucierpiala przy lyzeczkowaniach i histerektopiach. mialam nosa, by ukrocic cierpienia, doktor przyznal mi racje, by usunac trzon macicy. I tyle. no i sie usciskalismy serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciakowna ciesze sie,ze u Ciebie po wizycie kontrolnej wszystko ok,trzymaj tak dalej.mOJA DOPIERO 21 MARCA.A słuchajac Twojej rady staram sie wsłuchiwać w swoje ciało:)pozdrawiam serdecznie. Milka napewno jutro idzie na odstrzał:(((J jestem jeszcze w miare na swiezo wiec bardzo to przezywam.Milego wieczorku dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neciakowa super że u ciebie jest ok to najlepsza wiadomość .Jeszcze trochę cierpliwości i nareszcie zaczniesz żyć tzw normalnie .uczciłabym z tobą te dobre wiadomości ale niestety idę do pracy na 22 wy będziecie spały a ja będę zasuwać .Mam za to dobre towarzystwo swoich kumpli w pracy 4 facetów i znów będziemy chichrać się do bólu mięśni brzucha i to jedyny plus tego że muszę iść na nockę pozdrawiam wszystkie dziewczyny dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja już po nocce zaglądam a wy pewnie śpicie ja wypiję kawę i też odeśpię zaglądnę tu potem .Zauważyłam że dużo dziewczyn przestało tu zaglądać szkoda .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze się zajrzę a nie zaglądnę, warto zajrzeć do słownika. Wszystkim kobietom w pewnym wieku wycina się macicę a najlepiej od razu z jajnikami żeby nie było w przyszłości raka....wystarczy torbiel albo mięśniak i jest operacja. Proponuję żeby za jednym zamachem wyciąć tez mózg, bo tam też może pojawić się rak. A facetom w pewnym wieku proponuję amputować jądra bo rak prostaty wzrasta z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo się wymądrzać jak się tyko leży i pachnie nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiagość
Lola tez mam wizytę 21.marca, ale nie po tylko ostatecznie określającą, co robimy. Melaaaa trzymamy kciuki i czekamy :) Basia no przestały, przestały. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu mam nadzieję że zrobisz tak jak ja czyli kilku lekarzy i przemyślisz wszystkie za i przeciw .Życzę przemyślanych decyzji bo ty sama wiesz najlepiej co dla ciebie jest dobre i żadne forum nie podejmie za ciebie decyzji trzymam kciuki .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU masz jeszcze troche czasu wiec spokojnie rozwaz wszystkoi zdecyduj,tak zebys konkretnie wiedziala co i jak.Jak postanowisz na tak,bedziesz juz szła w tym kierunku.Trzymam kciuki za wlasciwa decyzje.POZDRAWIAM rowniez BASIE. Ciekawam co u MILKI....... dOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
hej dziewczynki. dziekuje za cieple slowa :) jestem pewna, ze u Was tez jest dobrze i bez komplikacji i sie szanujecie i w ogole :) mam jeszcze takie pytanie - pytalam sie swojego gina, mowil, ze to normalne i mam prawo plamic brudami do kilku mcy, ale ostatnimi dniami one sie jakby nasilily. Co moze byc tego powodem? Mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszemu wrogowi nie polecam takiej operacji. Mówię z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neciakowa może ty masz tzw okres bo mi gin mówił że będą plamienia zamiast okresu .Jakby się nasilało to musisz się z konsultować se swoim ginem .U mnie co miesiąc są plamienia trwające jakieś 4-5 dni i to ponoć jest normalne pozdrawiam wszystkie kobitki przed i po Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa co znaczy twoja wypowiedz bo nie wiem co masz na myśli co poszło nie tak i co jest nie tak skoro wiesz to z autopsji to napisz może coś można doradzić krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po usunięciu trzonu (bez jajników, szyjki też) co jest zrozumiałe. Kobiece narządy płciowe, seksualne głównie znajdują się wewnątrz, bez macicy nie ma już orgazmu (skurczów macicy) i cały mechanizm jest uszkodzony. Jest suchość pochwy, obniżone libido, nie odbiera sie już bodzców seksualnych (bo nie ma unerwienia), ani odpowiedniego ukrwienia. Brak menstruacji zaburza cały system. Wiele kobiet po takiej operacji nie odczuwa już ani potrzeb ani pobudzenia, i nie mogą już współżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest suchość pochwy, trochę pomagają globulki ale jak ich nie używam to jest bardzo sucho. Co można na to poradzić Krysiu? By nie mieć tam sucho bez używania globulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po usunięciu trzonu (bez jajników, szyjki też) co jest zrozumiałe. Kobiece narządy płciowe, seksualne głównie znajdują się wewnątrz, bez macicy nie ma już orgazmu (skurczów macicy) i cały mechanizm jest uszkodzony. Jest suchość pochwy, obniżone libido, nie odbiera sie już bodzców seksualnych (bo nie ma unerwienia), ani odpowiedniego ukrwienia. Brak menstruacji zaburza cały system. Wiele kobiet po takiej operacji nie odczuwa już ani potrzeb ani pobudzenia, i nie mogą już współżyć xxxxxxxxxxxx jak masz takie problemy, to radze zmienic kochanka, bo widocznie nie potrafi cie ani podniecic ani doprowadzic do orgazmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiagość
:) :) :) odp do powyżej. Ale cóż zrobić z głupotą, tu kochanek nie pomoże. Neciakowa a może cos zaszalałas z robotą? Połoz się, poobserwuj. Jak się nasiliły to idź na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMela45
Neciakowa ja też po operacji tak jakby jeszcze przez dwa cykle plamiłam, bardzo mało ale jednak, moja gin twierdziła, że napewno to się wyciszy i rzeczywiście w trzecim miesiącu nie miałam już zupełnie nawet najmniejszego plamienia, tak więc życzę cierpliwości, pozdrawiam. Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknąć się w łeb gościu, wtedy łzy polecą i będziesz miał mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa jeśli masz suchość pochwy to warto iść do lekarza są jakieś specyfiki [globulki żele] ponoć pomagają ja nie mam tego problemu ale gdzieś czytałam że coś takiego jest .krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysia, lekarz przepisuje mi żele i globulki i jest poprawa jak je stosuję, ale jak je odstawiam to suchość wraca a nie chcę ciągle stosować żeli. Jak jest u Ciebie z tym? Wpisy niekulturalnych osób ignoruję. Krysia, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie doczytałam że nie masz takiego problemu. Ja niestety mam i nie wiem co zrobić, nie chcę cały czas stosować żeli i globulek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z suchą pochwą nie możesz pisać nie polecam tego zabiegu bo na tym forum nikt nikomu nic nie poleca .Przed podjęciem decyzji chyba wiedziałaś jakie są za i przeciw nie zawsze wszystko jest ok .Jeśli podjełaś taką decyzję to mam nadzieję że dobrze to przemyślałaś i wykorzystałaś wszystkie metody leczenia .Mamy 21 wiek i jest dużo publikacji na ten temat można znaleśc i poczytać .Lekarz przepisał ci jakieś globulki ich nie stosuje wydaje mi się że nie jest z tobą tak żle bo gdyby było to czepiałabyś się każdej metody Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam że nie polecam tylko że mam problem. Przed operacją nie wiedziałam że taki problem się pojawi. Jest to naprawdę duży problem, częste pieczenie i suchość a infekcji nie mam. Bez globulek i żelu jest żle a nawet z żelem nie jest najlepiej. Nikt z Was nie ma takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety wydaje mi się że w twoim przypadku będziesz musiała stosować te żele i globulki bo to chyba jeden z przypadłości nie pożądanych po usunięciu ale jak piszesz pomagają i tu już widzę jakiś plus może spróbuj jeszcze zmienić żel ponoć jest duży wybór pozdrawiam Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEPRASZAM BARDZO ''gość z godz 17'18 wczoraj napisał ''najgorszemu wrogowi nie polecam takiej operacji wiem to z autopsji ''i nie pisz mi że to nie tak że masz problem bo to chyba twoje słowa Jak się mylę to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×