Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Trochę dziwi mnie ilość żarliwych uczestniczek tego forum. Czy naprawdę polskie kobiety są aż tak głupie? Czy aż tak samotne? .... przykro to obserwować... Ubolewam nad kobietami tak ograniczonymi umysłowo. Miałam okazję wziąć udział w dyskusji z uczestniczkami forum, byłam przerażona ich brakiem podstawowej wiedzy na temat praw pacjenta, brakiem zainteresowania skutkami jakie wiążą się z operacją, ba nawet niektóre z nich nie wiedziały co mają im operować. Mało tego, lekarzy czczą jak bogów, słowa lekarza są święte i nie wolno się sprzeciwiać. Chociażby nie wiem co... Jak przekroczysz próg szpitala, stajesz się bezmózgą masą bez żadnych praw i bez prawa głosu - taka myśl przyświeca uczestniczkom forum, a Pani Emerytka utwierdza je w tym przekonaniu. Zastanawiam się kim jest założycielka forum i dlaczego występuje pod pseudonimem? Jedno jest pewne, każda kobieta która trafi na to forum zostaje sprytnie zmanipulowana przez lidera forum i inne uczestniczki. Guru podaje ,, pomocną dłoń" i wciąga na dno....jak morski wir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż ci tak gościu zależy, żeby dokopać Syrenkom? Może po prostu tam nie zaglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...głównie zależy mi na zaprzestaniu ogłupiania kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może pozwól każdej z nas samej decydować co czyta i komu wierzy. W końcu nie tak łatwo nas ogłupić. Forum Syrenki jest dla tych co potrzebują informacji tam zawartych. Chcesz udzielać innych porad - utwórz swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam że przestrzegam, nie zabraniam. Pierwsze zdanie i już nie zrozumiałaś.... domniemam uczestniczka wspomnianego forum. A może samo Guru się trafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie znów anuszka szaleje na forum .nie było mnie tu dość długo pożegnałam się z dziewczynami ,pełna nadziei że wszystko będzie dobrze a tu figa z makiem .dostałam krwotoku mimo tego że lekarze robili wszystko co możliwe nie udało się musieli usunąć macicę [może to i dobrze] .jestem po usunięciu 2 tyg i wszystko w normie czekam tylko na wynik hist-pat . nic mnie nie boli ,po dwa szwy po obu stronach które mi nie przeszkadzały bo już same się rozpuściły .tak sobie myślę że mogłam wcześniej się zdecydować na usunięcie ,a z drugiej strony wiem że wyczerpałam wszystkie metody leczenia .pozdrawiam was serdecznie aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga dziewczyny zawsze podczas badań czy zabiegu mamy prawo do osoby bliskiej prawo pacjenta o tym stanowi ust 2008 r art 21. Bo bywają tacy ginekolodzy i nigdy sam na sam z ginekologiem.....Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często do patologii dróg rodnych doprowadzają tampony, zakażenie podczas badań cipki bo rękawiczki chronią tylko ginekologa. Dlatego mój mąż pilnuje by po założeniu rękawiczek nic nie dotykał ginekolog gdy coś dotyka to Prosi o zmianę na czyste! Nawę zdarza się czasami wykorzystać używany wierni bo 8 pacjentek a 3 wzierniki dlatego powinien być partner wtedy się boją gdy wyprasza ginekolog to zboczeniec lub ma złe zamiary! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeżeli nie mam męża, ani partnera. Zabrać ze sobą kolegę z pracy, czy sąsiada? Może policjanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga, ... ogary poszły w las. Po co kłaść się na tory, kiedy nie jedzie pociąg? ...wypijmy za błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu nie masz komu dokopać? .Mnie nie sprowokujesz .Życie jest takie jakie jest i bywa okrutne ,nieprzewidywalne .To było fajne forum a przez takich pseudo gości ,jak ty zostało zrujnowane .Wypowiadacie się na tematy o których nie macie bladego pojęcia [oprócz teorii] tyle że praktyka a teoria to dwie bardzo różne sprawy Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga, ciebie nie trzeba prowokować, ty sama się prowokujesz. Rzeczywiście teoria i praktyka, to dwie różne sprawy, ale ty bladego pojęcie o tym nie masz, a się mądrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha znalazła się znawczyni tzw .problemów kobiecych .Oj kobieto ogarnij się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz znawcy tzw. kobiecych problemów, to obierz kierunek - psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie ma reguły
Co komu do Syrenek. Nieraz znalazłem tam wiele cennych rad. W moim przypadku macicy nie udało się zachować, wyczerpane wszelkie inne możliwości. Może wreszcie będę mogła żyć normalnie, bo tak ciągle problemy zdrowotne, szpitale, o seksie nie było mowy bo albo ból, albo krwotok. Najważniejszą rzecz moja macica spełniła. Mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak trzymaj . nareszcie jakaś kobieta powiedziała w jednym zdaniu wszystko co było do powiedzenia .trzymajcie się dziewczyny ,nie dajcie sobie wmówić że brak macicy odbiera nam kobiecość i dobry sex pozdrawiam bm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak trzymaj. Skoro masz dzieci to niech ci wszystko powycinają, bo krowa rozpłodowa już swoje zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalinka
Mam 43 lata jestem po usunięciu trzonu macicy i jajowodów miałam mięśniaki na macicy i torbiele na jajnikach a do tego endometrium które utrudniało mi życie i normalne funkcjonowanie zabieg miałam w listopadzie 2016roku przy tym mój pęcherz dopadło endometrium przy tym miałam strasznie obfite miesiączki i krwotoki. Co do zabiegu może raczej po za biegu czułam się strasznie ból nie samowity ciągle byłam [pod znieczuleniem leków nie wiele pamiętam, Teraz nie mam problemów z miesiączką ale mam inne dolegliwości, strasznie się pocę,nie śpię jestem nerwowa mam uderzenia gorąca zimne poty nerwy i tyć zaczęłam fakt ,że w zień zabiegu przestałam palić papierosy.Nie jem dużo a tyję.Pan Doktor Mic........ stwierdził że powinnam dopasować sobie suplementy diety,,albo pić wodę lub nie oddychać ....Proszę o radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalinka
Mam 43 lata jestem po usunięciu trzonu macicy i jajowodów miałam mięśniaki na macicy i torbiele na jajnikach a do tego endometrium które utrudniało mi życie i normalne funkcjonowanie zabieg miałam w listopadzie 2016roku przy tym mój pęcherz dopadło endometrium przy tym miałam strasznie obfite miesiączki i krwotoki. Co do zabiegu może raczej po za biegu czułam się strasznie ból nie samowity ciągle byłam [pod znieczuleniem leków nie wiele pamiętam, Teraz nie mam problemów z miesiączką ale mam inne dolegliwości, strasznie się pocę,nie śpię jestem nerwowa mam uderzenia gorąca zimne poty nerwy i tyć zaczęłam fakt ,że w zień zabiegu przestałam palić papierosy.Nie jem dużo a tyję.Pan Doktor Mic........ stwierdził że powinnam dopasować sobie suplementy diety,,albo pić wodę lub nie oddychać ....Proszę o radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalinka
Mam 43 lata jestem po usunięciu trzonu macicy i jajowodów miałam mięśniaki na macicy i torbiele na jajnikach a do tego endometrium które utrudniało mi życie i normalne funkcjonowanie zabieg miałam w listopadzie 2016roku przy tym mój pęcherz dopadło endometrium przy tym miałam strasznie obfite miesiączki i krwotoki. Co do zabiegu może raczej po za biegu czułam się strasznie ból nie samowity ciągle byłam [pod znieczuleniem leków nie wiele pamiętam, Teraz nie mam problemów z miesiączką ale mam inne dolegliwości, strasznie się pocę,nie śpię jestem nerwowa mam uderzenia gorąca zimne poty nerwy i tyć zaczęłam fakt ,że w zień zabiegu przestałam palić papierosy.Nie jem dużo a tyję.Pan Doktor Mic........ stwierdził że powinnam dopasować sobie suplementy diety,,albo pić wodę lub nie oddychać ....Proszę o radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinka moim skromnym zdaniem sprawa jest prosta tj menopauza .twój gin powinien to wziąć pod uwagę ,a ty zrobić badania hormonów niestety są dość drogie .pozdrawiam bm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz usunięte jajniki to masz sztuczna menopauzę albo dostaniesz hormony albo poszybujesz w dół jak stara babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania36a
Moze wy mi pomozecie. Mam bardzo bolesne i krwotoczne miesiaczki co 2,3 tygodnie,narazie dostalam kolejne tabletki bo po tamtych w przerwie 7dniowej lalo sie jeszcze bardziej,lekarka dała inne,potem ma w zanadrzu inne z przerwą 4dniową,zastrzyki hormonalne,a potem dopiero bierze pod uwage usuniecie trzonu macicy. Doradzcie czy ktos tak mial,czy czekac i eksperymentowac dalej czy poszukac innego lekarza.mam 36lat i 3dzieci wiec wiecej nie chce miec. Prosze o rade jak ktos mial podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy jestescie takie chetne by usuwac sobie zdrowe narzady? Bo miesniaki to nie choroba tylko fizjologia i sa czyms normalnym. Wy chyba lubicie miec operacje bo innego wytlumaczenia nie ma. Operacja usuneicia macicy z powodu miesniakow jest niepotrzebna.Jedyna koniecznoscia by usuwac macice jest rak. Poza tym pani dzieciorobka ktora pisze ze juz narobila dzieci i macica jej niepotzrebna powinna sie doksztalcic przed wklejaniem takich durnych postow na forum publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscMalinka na wlasne zyczenie i bez owodu poddalas sie tej operacji to teraz cierp, sama jestes sobie winna. Nie zal mi glupich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolesne i krwotoczne miesiaczki tez nie sa zadna choroba tylko fizjologia. Pani ktora sie dziwi ze lekarz woli ja leczyc a nie okaleczyc jest jakas mowiac delikatnie dziwna....Jakby marzyla o operacji. A nic jej nie dolega. Powinien byc zakaz takich operacji z powodow innych niz rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscania i nie interesuje mnie ilosc Pani dziec***ani dzieciorobko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tycia po operacji to normalne. Ta operacja zaburza cala gospodarke hormonalna nawet jak zostaja jajniki bo jajniki odciete od macicy dzialaja bardzo slabo bo sa zle ukrwione. Na dodatek przez brak macicy jelita lokuja sie w jej puste miejsce i moga powodowac bolesny ucisk na pecherz, powoduja tez ze zbiera sie powietrze i cienienie brzuszne, dlatego kobiety po tych operacjach robia sie z czasem grube. Nic pani na to nie poradze, trzeba bylo nie isc na ta operacje, nie miala pani raka wiec miala pani ta operacje na swoje wlasne zyczenie a nie z koniecznosci.Trzeba bylo myslec wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćania36 ja walczyłam do wykorzystania wszelkich możliwości [tabletki zastrzyki zabiegi zmiany ginów itd] nie masz nic do stracenia a do zyskania dużo .lepiej mieć macicę niż nie mieć a jak już wyczerpiesz wszystkie możliwości i pomysły ginów wtedy będziesz się zastanawiać nad bardzo trudną decyzją i nikt za ciebie ją nie podejmie .próbuj próbuj i jeszcze raz próbuj życzę szczęścia i dużo cierpliwości bm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×