Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Witaj lola u mnie wszystko ok .Do kontroli mam zgłosić się w lipcu jak co roku .W lipcu mamy urlop i nie zgadniesz na tydzień w nasze piękne góry hehehe .Wszyscy jesteśmy w miarę zdrowi a syn w sierpniu broni doktorat [nareszcie chociaż powiedziałabym ''to już''szybko minęły te 4 lata] .Mój ogród jest naprawdę odskocznią od rzeczywistości jest piękny ale i tez potrzebuje pielęgnacji i czasu ale ja to lubię robić .To już roczek ma Piotruś matko jak szybko zleciało ,wcale ci się nie dziwię że dodaje ci sił to takie żywe sreberko .Twojej córce życzę duuuuużo zdrowia i siły w walce z chorobą .Oj ja się rozpisałam a tu muszę iśc na długi spacer z moim psem pozdrawiam cię serdecznie buziaczki pa Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola skad taka głupia nazwa? Syrenka to samochód albo Syrenka Warszawska. A kobiety które z własnej woli usunęły sobie macicę to po prostu kobiety które usunęły sobie macicę i tyle. Ludzie się z Was śmieją bo nie dość że bez sensu usuwacie sobie macicę (bez powodu bo powodem jest TYLKO rak), to jeszcze wymyślacie jakieś infantylne nazwy i ciągle wałkujecie ten tamat. Mam wrazenie ze Wy po prostu lubujecie się w pisaniu o tym, lubicie to. Bo jak inaczej wytłumaczyć Waszą silną potrzebę pisania o tym cały czas? W dodatku chwalicie sobie tą operację, że dobrze się Wam żyje. To skąd potrzeba ciągłego pisania o tym? Zachowujecie się tak jak Amazonki które muszą ciągle o pisać o raku, tkwią w tym środowisku już do końca życia (nie wiem po co), nie umieją zapomnieć o raku......Ale je jeszcze bardziej rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysia napisała: Owszem macicę mam usunięta i nie z powodu raka ,tylko ratowano moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest bzdura, ratowanie zycia jest w przypadku raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pierdoły.....nie będę się tłumaczyła ,dlaczego usunęłam macice. Chyba źle doczytałas,bo piszemy o innych sprawach.Nie tkwimy w tym temacie nieustannie...... Poprostu lubimy się i sobie klikami od czasu do czasu.A jeżeli ktoś potrzebuje porady to jak najbardziej jej udzielamy......i to tyle w temacie. Syrenki....no cóż rok temu jak tutaj zaczęłam pisać na Forum tak właśnie dziewczyny po......siebie nazywały .I co w tym złego. Posłuchaj ....nie krytykuj..... Pewnie nie mialaś operacji,jeżeli przerabiałabyś to samo co my to nie czepiałabyś się. A zresztą nie będę się przejmowala takim pisaniem....uwierz mi szkoda zdrowia ...... Pozdrawiam moje dziewczyny pa Lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na to forum bo jestem po zabiegu trzy tygodnie i obawiam się złych stron tego zabiegu, ale nie podoba mi się, że osoba która nic nie wie na ten temat ma najwięcej do powiedzenia i sieje agresję. Może powinna znaleźć sobie inne forum.Antenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ty powinnaś złych stron tego, jak to nazywasz zabiegu dopatrzeć się przed operacją? Teraz to już jest raczej musztarda po obiedzie... To że jesteś po operacji nie znaczy, że wiesz o niej więcej niż inni, co widać na załączonym wyżej obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antenka zapomniałam dodać, że jak coś jest nie tak, to wiesz Espumisan i seksowne majtki bardzo pomagają. Ale o tym pewnie zaraz po powitaniu na forum napisze ci Baśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antenka nie przejmuj się tymi złośliwościami.....witam Cię serdecznie. Pytaj o wszystko a napewno któraś z nas odpowie:) Pozdrawiam :) ps.jak można tak od razu zaatakować.......szczyt wszystkiego. A od Naszej Basieńki proszę się w kulturalny sposób ODCZEPIĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to się w ------łam jak śmiesz mówić że to co ja przeżyłam to bzdura .Co ty możesz o tym wiedzieć? Właśnie dzięki lekarzom żyją nasze dzieci i ja .Mimo tego że jestem beż macicy jestem szczęśliwa wbrew wszystkiemu co przeżyliśmy .Cieszę się naszymi dziećmi że żyje że my żyjemy ,a ty nie masz prawa mnie oceniać i wypowiadać się na ten temat ,bo nic nie wiesz potrafisz oceniać upokarzać a nie masz na ten temat żadnej wiedzy . Witaj Anetko i nie bój się pytać zawsze któraś odpowie tu naprawdę są fajne dziewczyny ,a od Basi wara to bardzo miła i uczynna dziewczyna .Podpiszę się Kysia2 bo Anuszka znów pomyli mnie z inną Krysią .Pozdrawiam was wszystkie Krysia2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten pseudo gość tu wrócił? .Znów to samo ciągle te same bzdury że rak i nic więcej .Człowieku ogarnij się ,pytasz po co ciągle piszemy o usunięciu ? a po co ty ciągle tu jesteś ?co wyrzucili cię z innych forów mają cię dość ? bo my tak mamy ciebie dość nie twoja sprawa nie twoja macica nie twoje problemy nie twoja choroba więc spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nich ta złośliwa osoba nie myśli że decyzję o operacji podjęłam pochopnie, ale nie mogłam lądować w szpitalu co dwa miesiące i borykać się z anemią. Niestety na embolizację nie było mnie stać. A co do seksownych majtek to mam ich sporo ale to nie one czynią mnie seksowną, nie narzekam na brak zainteresowania ze strony facetów, choć jestem mężatką. My może nie mamy macicy, ale Tobie brak czegoś ważniejszego i chyba sama nie wiesz czego, a może masz komin zapchany.Antenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antenko to ty masz teraz komin zapchany, a raczej zaszyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę z Tobą polemizować, bo jesteś ograniczona.Antenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antenko to ty teraz jesteś bardziej ograniczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawia Ci przyjemność dogryzanie innym, to chyba jesteś samotna, bo takich ludzi nikt nie lubi. Ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że na forum znowu zaczyna robić się ciekawie, czyli.....tak jak lubię. Pseudo gościu cieszę się że wróciłeś.Fajnie że ściągasz występujące tu kobiety fantazy do poziomu rzeczywistości. Większość pań niestety utknęła w świecie bajek. Takie myślenie na poziomie 2-3 latka niesie poważne konsekwencje dla zdrowia innych kobiet, które szukają tu pomocy. Te bardziej głupie też myślą ze jak pójdą na operację, to potem będą syrenkami. Nie będziecie!!!! Nie wyrośnie wam płetwa, nie ma się co łudzić. Poza tym wody w kraju zanieczyszczone, nie ma o co grać. Też nazwę Syrenki uważam za wyjątkowo idiotyczną. Nie lepsza by była nazwa Trabanty ( brzmi tak bardziej zachodnio, a takie to przecież teraz modne). Albo Klub Wzajemnej Adoracji. Kryśka2 dobrze że się tak podpisałaś, bo pomyliłabym cię z inną Kryśką. Antenko skoro faceci za tobą szaleją, to rozumiem że masz czym oddychać i na czym usiąść, szkoda tylko że nie masz czym myśleć.... Bo jak jeszcze Kryśkę2 mogę zrozumieć, tu było ratowanie życia i ona nie miała nic do gadania, tak ciebie uważam za wyjątkowo nierozgarniętą.Wydaje mi się że nie czujesz się bardziej seksowna, chociaż szczęśliwą posiadaczką seksownych majtek jesteś, bo ty je po prostu źle nosisz. Seksowne majtki powinnaś nosić na głowie, ale rozumiem że jesteś nowa na forum i nie wszystko jeszcze ogarniasz... Koleżanki cię nauczą jak dodać sobie seksapilu. Nie martw się wszystko do nadrobienia. Skoro na embolizację nie było cię stać, czyli usunięcie macicy było z powodu mięśniaków. Jednym słowem dałaś ciała. Szkoda że nie pofatygowałaś się żeby trochę poszperać w necie na temat embolizacji. Ale rozumiem że chciałaś być Syrenką. A tu dupa... Syrenką nie jesteś, a tylko kłopotów przybyło. Mam nadzieję że twój przypadek da do myślenia innym kobietom, które są przed. Ale wracając do tematu: podkreślam Embolizacja w Lublinie jest w ramach umowy z NFZ !!!! Pacjentka nie ponosi żadnych kosztów leczenia!!! Termin oczekiwania to ok. 9 dni!!!! Przyjmują każdego!!! Po przyjeździe do szpitala odbywa się kwalifikacja na zabieg!!! Każda może próbować!!! Zabieg daje rewelacyjne efekty!!! Naprawdę warto!!!! Antenko ubolewam nad twoim ubóstwem finansowym. To tragiczne, że z powodu braku ok. 150zł na dojazd do Lublina, musiałaś się poddać tak inwazyjnej operacji. W sumie mogłaś pokombinować, mąż kupiłby kilka flaszek mniej i 150zł byś wygospodarowała. Ogólnie bardzo ubolewam nad losem biednych, niewykształconych i nieudolnych wiejskich kobiet. To nie jest sprawiedliwe... Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antenka nie daj się hihihi ja tez jestem po i nie czuję się mniej atrakcyjna..wręcz przeciwnie a i sex cudowny..... Nie podpisuję się bo mi się nie chce. Pozdrawiam moje kochane dziewczyny. Basieńko napisz coś proszę:) pa buziaczki Kryśka 2 super:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka- zjadła wszystkie rozumy z garnuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna, niewykształcona, nieudolna ale przynajmniej dowcipna. I potrafi rymować. Jestem pod wrażeniem.... Takie lubię... głupie, ale dowcipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś ''każdego przyjmą a potem kwalifikacja '' no właśnie nie każdą kobietę zakwalifikują tego nie napisałaś ,więc proszę cię nie dawaj złudnych nadzieji jeśli już coś piszesz to pisz prawdę do końca . Jesteś bezczelna pisząc do Anetki takie słowa a przy okazji obrażasz kobiety ze wsi ,a czym my się różnimy od nich ?wszystkie w mieście jesteśmy mądre wykształcone piękne i bogate? .Skoro tak myślisz to naprawdę jesteś głupia ,a tylko udajesz taką mądrą .Wierzę w to mocna że kiedyś coś do ciebie dotrze ,bo póki co to jesteś pusta jak cegła dziurawka [pewnie nie wiesz co to jest ,sprawdź w internecie ] Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anuszki nic nie dotrze. Myśli macicą a nie mózgiem, niestety... Teraz jej macica się spina i myśli komu tu znowu dopiec!? Kilka dni ciszy i będzie petarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Aga! Po twoim wpisie wnioskuję, że jesteś na etapie robót remontowo-budowlanych. Ja też. Tylko że ja jestem już na etapie marmurów, a ty widzę że nadal tkwisz na poziomie pustaka. No i ja jestem tylko i wyłącznie inwestorką ( brzydzę się roboty fizycznej), a ty pewnie musisz nosić te cegły. Dlatego je wszędzie widzisz, nawet jak zamkniesz oczy. Też tak miałam. Znajomi zaprosili nas niedawno do swojego świeżo zakupionego domu na Mazurach. Główna atrakcja - łowienie ryb. Mnie to nie jara, ale po namowach męża zarzuciłam wędkę. Na swoje nieszczęście złowiłam rybkę. Nie syrenkę, ale taką zwyczajną rybkę: z przodu łepek, z tyłu ogonek, tzn. płetwa. Ściągnięcie rybki z haczyka było dla mnie koszmarnym przeżyciem ( nigdy więcej łowienia rybek!!!). No i potem cały czas tą rybkę widziałam, nawet mi się przyśniła. A ty widzę że masz tak z cegłami. Tak z drugiej strony to nie powinnaś nosić cegieł skoro jesteś po operacji. Musisz się oszczędzać. Potem będzie nietrzymanie moczu albo wypadająca pochwa. I po co ci to?! Ale wracając do tematu embolizacji. Jak słusznie zauważyłaś napisałam, że wszystkich przyjmują a później kwalifikacja. To znaczy, że w Lublinie nie ma dyskryminacji kobiet ze względu na wiek, jak jest przy innych metodach leczenia. Termoablacja w Rzeszowie-tylko dla kobiet do 40 roku życia i przy jednym mięśniaku, czas oczekiwania ponad rok. Wyłuszczenie mięśniaków -owszem, ale tylko dla młodych kobiet, które jeszcze planują macierzyństwo. Czyli kobieta która skończyła 40 lat , nie ma żadnego pola manewru. Żadnego wyboru, oprócz usunięcia macicy. No i ta nieszczęsna embolizacja, która jest solą w oku wszystkich kobiet które są po radykalnej operacji. Embolizacja to nie jest złudna nadzieja!!! To super alternatywa dla inwazyjnej operacji!!! Jak czytasz forum, to pewnie się orientujesz że pierwszy raz nie zakwalifikowałam się na embolizację. Ale nie dałam za wygraną, skontaktowałam się z lekarzem radiologiem z Lublina i prosiłam o ponowne zapoznanie się z moimi badaniami. Pomógł mi i kazał przyjeżdżać jak najszybciej, bo zdecydował się wykonać zabieg, chociaż inni lekarze nie podjęli wyzwania. Widzisz Aga, ja na tym forum cały czas walczę z takim myśleniem kobiet, jak twoje. Z góry zakładasz że nic ci się nie uda, że w ogóle nie warto się wysilać, nie warto podejmować wyzwań. WARTO!!! Owszem nikt nie zagwarantuje wam, że jak zostaniecie przyjęte do kliniki, to embolizacja będzie na 100 %. Ale dopóki nie spróbujecie, to się nie dowiecie. Szanse są bardzo duże. To nie wiara czyni cuda. Cuda czynią ludzie, którzy nie stracili wiary. Idąc dalej: ja do żadnej Anetki nie pisałam. Pisałam do Antenki. Antenka- to to co sterczy ufoludkowi na głowie. Aga czytaj z uwagą, bo niepotrzebnie się wpieprzasz między wódkę a zagrychę. I jeszcze jedno-ja nie obrażam żadnych kobiet, ja tylko stwierdzam fakty. ,,Baba ze wsi" to taka przenośnia. Inaczej mówiąc, piętnuję taki tok myślenie jak twój. No, cieszę się że moja macica się spięła i nie musiałyście czekać na petardę kilka dni. Pozdrawiam wszystkie syrenki, trabanty, kosiarki, antenki, peryskopy, łodzie podwodne i cały sprzęt gospodarstwa domowego. Jak kogoś pominęłam, to sorki, ale wynika to z mojej niewiedzy. Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihi wielka pani inwestor brzydzi się pracy fizycznej ,a nie przeszkadza jej to że jednak ludzie pracują fizycznie dla pani inwestor żeby królowa, miała co jeść i w co się ubrać ,może koronę sobie spraw i tron do siedzenia .Rybkę złowiła i cała noc się jej śniła ,biedna ta rybka taki koszmar przeżyła .Do rzeczy rzeczywiście nie doczytałam Antenka nie Anetka mój błąd .Tak czy inaczej obrażasz ją nic o niej nie wiesz a od razu niewykształcona ,nieudolna ,mąż pijak itd .Baba ze wsi to dla ciebie przenośnia tylko że kobiety mieszkające na wsi bardzo to obraża ,żadna kobieta ze wsi nie napisała że jesteśmy ''głupimi zdzirami z miasta''bo mają więcej kultury od ciebie .Mylisz się co do cegły nic nie wiem o budowlance i nie zamierzam niczego budować .Dlaczego ''piętnujesz mój to myślenia ''nawet mnie nie znasz i po kilku zdaniach oceniasz ? .Mylisz się ,nie jestem po operacji macicę mam i póki co nie zamierzam usuwać, mój zabieg się powiódł jest dobrze i mam nadzieję że tak zostanie wyłuszczanie mięśniaków wcale nie ma ograniczeń wiekowych jestem po 40-tce i nikt mi nie powiedział że przekroczyłam próg wiekowy .Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee...tam zaraz wielka pani inwestor. Mam tylko 165 cm wzrostu, czyli raczej taki średniaczek. Tak jak napisałam -roboty fizycznej się brzydzę i wcale się tego nie wstydzę. Nie każdy musi pracować fizycznie, niektórzy nawet nie powinni. Co zrobię że stać mnie żeby inni dla mnie pracowali. To raczej dzięki mnie mają co jeść i w co się ubrać, a nie odwrotnie. Co do tronu i korony to już dawno posiadam, a ty nie? Naprawdę ? Spraw sobie, zobaczysz jaki czad. To jest lepsze niż seksowne majtki. Jeśli chodzi o rybkę z Mazur, to rzeczywiście biedna i rzeczywiście przeżyła koszmar. Hmmm...chociaż właściwie to go nie przeżyła. Bo zaraz jak zdjęłam rybkę z haczyka, chwyciłam za tasak i odrąbałam jej łepek. No cóż taka naturalna selekcja, taki łańcuch pokarmowy... jak zwał, tak zwał już dawno po rybce. Aga widzę że lubisz niepotrzebnie się nakręcać. Ja nie napisałam, że mąż Antenki to pijak. Zasugerowałam tylko jak można wygospodarować trochę kasy z budżetu domowego. Kilka flaszek z nikogo nie czyni pijaka. Coś ci się pomieszało. A skąd wiesz, że określenie ,, baba ze wsi" obraża kobiety mieszkające na wsi? Tak przewidujesz, czy ktoś ci się skarżył? Zdzira z miasta -to nie ja. Ja mam dom na obrzeżach miasta, czyli między miastem a wsią. Jestem neutralna . Natomiast jeżeli ktoś uważa cię za zdzirę , to może zacznij się porządniej prowadzić. Taka moja sugestia, ale życie twoje- robisz co chcesz. Co do cegły-nie wiem po co mnie odsyłasz do internetu, żeby sprawdziła znaczenie słowa, skoro sama go nie znasz. Rozumiem że chciałaś błysnąć. Błysnęłaś. Kwestia wyłuszczenia mięśniaków: super sprawa, ale tylko dla kobiet, które mają jeden lub dwa mięśniaki. Problem polega na tym, że jak już występują mięśniaki, to jest ich zazwyczaj dużo więcej niż dwa. Jeżeli lekarz używa stwierdzenia macica mięśniakowata, to nie podejmie się wyłuszczenia dziadostwa. Takie są fakty. Poza tym jeżeli przekroczyłaś 40-chę, to wszyscy lekarze są zdania, że macica nie jest ci już do niczego potrzebna. Ale widzę że tobie udało się znaleźć lekarza, który pomaga kobietom. Mi też. Chociaż było trudno. Daj namiary na swojego, może któraś będzie chciała skorzystać z jego pomocy. Tym że masz macicę nie jestem rozczarowana, wręcz przeciwnie -jestem zachwycona. Popieram każdą kobietę, która potrafi zawalczyć o siebie. Która ma siłę żeby przeciwstawić się lekarzom. Tym razem plus dla ciebie. Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiem że baba ze wisi to obraz ,proste bo z nimi pracuję .Nikt mnie nie nazwał zdzirą z miasta ,kilka razy słyszałam takie określenie jak ktoś nazwał kobietę babą ze wsi a ta nie była dłużna i powiedziała miastowa zdzira .To że mieszkasz w tzw neutralnym miejscu to nie znaczy że ktoś cię tak nie nazwie zawsze ci bliżej do miasta niż wsi ,a po za tym używasz złych określeń do kobiet z wioski .Nie potrzebuję ani korony ani tronu żeby być wartościową osobą ,widać że tobie takie gadżety są bardzo potrzebne.No właśnie nie każdy wydaje pieniądze na alkohol[bo ty na pewno bo przecież cię stać]i szlak mnie trafia jak takie słowa padają w stosunku do kobiety której wcale nie znasz ,powstrzymaj się czasem przed ocenianiem kogokolwiek powinnaś to wiedzieć pani inwestor że ludzi nie traktuje się przedmiotowo.Wcale tak bardzo się nie natrudziłam żeby mieć wyłuszczanie po prostu co rok chodzę do gina pilnuję tego bardzo i on zobaczył że mam 4 mięśniaki 2 cm wysłał mnie do szpitala i za miesiąc był zabieg o embolizie tylko wspomniał że za długo trzeba czekać .Nie będę się rozpisywać gdzie co i jak każdy gininformuje swoje pacjentki o takich sprawach dodam tylko że nie próbował inaczej wysuszyć bo nie mogę brać leków hormonalnych i im podobnych AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga zaintrygowałaś mnie tą miejską zdzirą. Pierwszy raz słyszę takie określenie. Wiejska baba to tak, ale miejska zdzira? I że to mają być takie przeciwieństwa?! Interesujące. Widzę że obracasz się w bardzo ciekawym towarzystwie. Raczej nie grozi mi, żeby ktoś nazwał mnie miejską zdzirą, bo ja z racji wykonywanego zawodu nawet nie mogę się ubrać jak zdzira. Tak sobie teraz pomyślałam, czy ja czegoś nie tracę... Kwestia alkoholu-skąd wiesz że pieniądze wydaję na alkohol? No stać mnie, tak jak na wiele innych gadżetów o których przeciętna Kowalska może pomarzyć. Dla twojej wiadomości alkoholu nie kupuję, bo nie piję. Nie piję, bo po wódzie rzygam. Zwyczajnie mi się to nie opłaca. Owszem stać mnie, ale po co kupować coś, co za 5 minut zwrócisz. Wolę zainwestować w rzeczy, które sprawiają mi przyjemność, np tron czy koronę. Ty też nie inwestuj w alkohol, bo ta inwestycja zaprocentuje co najwyżej marskością wątroby. Teraz do rzeczy, wracamy do tematu mięśniaków. Nadal uważam, że trafiłaś na wyjątkowego ginekologa. Usunął ci tak małe mięśniaki i jeszcze poinformował o embolizacji. Większość kobiet ci może zazdrościć. Takie zachowanie lekarza to wcale nie jest standard, jak sugerujesz. To wyjątek. Większość lekarzy nie informuje pacjentek o innych metodach leczenia jak operacja usunięcie macicy. Chyba wszystkie kobiety z forum w tej jednej kwestii się ze mną zgodzą. Nie wiem dlaczego tak jest, mogę tylko przypuszczać że żaden ginekolog nie podsunie swojej pacjentki- klientki radiologowi, bo nie chce stracić kasy. W końcu nikt nie s r a w swoje gniazdo. Najważniejsza jest kasa, szkoda że nie dobro pacjentki. Piszesz że regularnie co roku chodzisz do ginekologa i pilnujesz tego bardzo. No ja chodziłam od 8 lat co pół roku na usg, żeby obserwować mięśniaki. Wizyty prywatne u najlepszego lekarza w mieście ( stać mnie). Co z tego że obserwował, robił mi regularne badania jak nie proponował żadnej metody leczenia, tyko czekamy i obserwujemy. Dopiero jak mięśniaków było dużo i duże (8 cm) powiedział, że nie ma już na co czekać i trzeba usunąć macicę. Wtedy ruszyłam na pielgrzymkę po gabinetach innych lekarzy. Szukałam pomocy. Ale wszyscy byli jednomyślni-usunięcie macicy. Znalazłam artykuły o embolizacji i zaczęłam dopytywać lekarzy. Odradzali i mówili że tylko mi zaszkodzi. Miałam problem z uzyskaniem skierowania do Lublina na leczenia, bo każdy ginekolog odmawiał. Z pomocą przyszedł mi lekarz rodzinny, który wystawił skierowanie (dwa razy) i jeszcze życzył powodzenia. Sama widzisz, że zachowanie twojego lekarza nie było standardowe. Niedouczona ignorantko. O jej ... czy ja znowu kogoś oceniłam? Jeszcze muszę sprostować: termin oczekiwania na embolizację nie jest długi, jak powiedział ci twój lekarz. Byłam dwa razy w Lublinie i dwa razy czekałam po 9 dni. Czyli nie tak długo. 9 dni dlatego, że w 9-tym dniu cyklu miesiączkowego pacjentka zgłasza się do szpitala, a 10-tym dniu cyklu wykonywany jest zabieg. Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Anuszka nie potrzebuje obrony, ale muszę stanąć po jej stronie, a nawet nie chodzi o strone. .Anuszka od dawna próbuje wytłumaczyć, że mięśniaki nie są powodem do usunięcia macicy i warto spróbować wszystkiego innego niż pozbyć sie macicy. Ja równiez jestem po usunieciu, ale z innego powodu, nie pisze ze czuje sie seksownie, ze w łóżku jest swietnie ( chociaz jest) przez ponad poltora roku bylam wrakiem człowieka, wypadniecie macicy odebrało mi chec życia,uleciała radość , szczescie.. Ból , dyskompfort.. Tyle pamietam z tego czasu. Dla mnie usunięcie macicy to był powrót do normalnego zycia ( nie twierdze, ze do zdrowia, bo zdrowa to ja nigdy nie byłam i nie jestem) Zanim usunełam macice, próbowałam wielu innych rozwiązan, niestety sie nie udało. Mysle, ze, w kazdej sferze życia trzeba probowac innych rozwiązań. Teraz troche nie na temat. Moj syn ma azs, lekarz zalecił sterydy..nie zgodziłam sie, powiedziałam, że muszę spróbować innych opcji.. Szukałam, czytałam.. Moze i testowałam troche na własnym dziecku..ale udało się, obyło sie bez sterydów.. Anuszka wlasnie próbuje wam to wytlumaczyc jeśli chodzi o macice.. Moze nie robi tego w taki sposób w jaki byscie chciały, ale jej przekaz jest jasny. Dobrego dnia Pozdrawiam Cię Anuszka Mama3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam nigdy że Anuszka nie ma racji owszem ma tylko ,twierdzi że emboliza jest dla każdego i każde mięśniaki podlegają embolizie .Czytam uważnie i kiedyś chyba krysia czy basia napisały że miała mięśniaki tzw na nóżce to mało jej nie zlinczowała.Anuszka kłamiesz jak z nut napisałaś że nie pijesz alkoholu to wróć do daty z marca ,i przeczytaj swoje wpisy bardzo uważnie . Nie wiem dlaczego twój gin tak długo czekał aż mięśniaki urosły takie wielkie.Ja jeden problem mam z głowy przynajmniej na razie ,zostało jeszcze to podwójne endometrium ,które nie daje mi normalnie żyć przez 15 dni w miesiącu .Teraz myślę nad założeniem sprali ponoć ma pomóc ,póki co to o tym czytam a na podjęcie decyzji mam jeszcze tydzień Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka popis wiedzy niesamowity ,taka mądra a dała sobie wyhodować takie wielkie mięśniaki i to przez 8 lat to dopiero ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×