Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Saaamochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała........... Poniżasz Agusię tym swoim pisaniem...... I nie chwal sie majątkiem ,bo tylko nowowbogaccy się chwala. Kto naprawde ma kasę to się z tym nie obnosi. Bo nie nie musi... Możesz pisać co chcesz,opowieści dziwnej treści,przechwalanie sie ...... Ale chyba pomyliłaś Fora.Chcesz sie tu jakos dowartościować. Zabierz te swoje cztery litery i spływaj stąd. Tu nie ma miejsca na poniżanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że ryba musi mieć wymiar żeby ją uśmiercić i zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ty wiesz ile niepotrzebnych histerektomi wykonuje się w Polsce i na świecie rocznie? No właśnie. Ale najważniejsze że wiesz ile cm musi mieć rybka żeby ją zjeść. Szkoda że twoje zainteresowanie budzą tylko wymiary w centymetrach, a nie informacje dot. stanu twojego zdrowia. Ale rozumiem że wymiary najważniejsze, nie wnikam... Lola męczysz i męczysz, jaka ty jesteś nudna. Rozumiem że jesteś poirytowana, ciągle mnie zaczepiasz i zaczepiasz, a ja cię ciągle ignoruję. Ignoruję cię, bo delikatnie mówiąc jesteś... mało interesująca. I chciałabyś i boisz się... Takie nudziary które nie mają własnego zdania i nie potrafią się określić, a do tego są zazdrosne nie budzą mojego zainteresowania. Mało tego masz kłopoty z obiektywną oceną sytuacji. Kiedy to niby naubliżałam Agusi? Podpowiedziałam tylko dziewczynie jak może zwiększyć wydajność swojego mózgu. A tobie się to nie podoba, za to podoba ci się jak Agusia i Basia wyzywają mnie od idiotek i debilek? Tu już nikt nie reaguje, chociaż jesteście bardzo wyczulone na niestosowne zachowanie. Bardzo interesujące zjawisko. Typu: Kali ukraść krowę- dobrze, Kalemu ukraść krowę- źle! Jak widzisz nie mogę opuścić forum, bo uwielbiam interesujące zjawiska, a tu pełno takich. Dobra muszę kończyć, bo tak w sobotę nażarłam się tych rybek, że jeszcze dzisiaj ledwo żyję. Czym oni te rybki karmią? A może były niewymiarowe i dlatego tak mi zaszkodziły? Oczywiście nikogo nie pozdrawiam . Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ,ano jestem ,jestem wypoczęta naładowałam akumulatory połaziliśmy po górach było super tylko trochę krótko .Anuszka muszę cię rozczarować ,pogoda była akurat nie za ciepło nie za zimno ,więc kary nie było .Bywało że przeszła burza czy popadał deszcz ale kto chodzi po górach ten wie że tam pogoda zmienia się z minuty na minutę ,bo to są góry i trzeba być przygotowanym na wszelkie możliwość pogodowe i prognozy internetowe ci nie pomogą [możesz powróżyć sobie z fusów i będzie to samo] Aga wiem że potrzebujesz pomocy i jakiegoś pomysłu na ratowanie macicy mój jest taki-- ten zabieg nazywa się chyba myomektomia popytaj swojego gina lub poczytaj nie pamiętam dokładnie ale sprawdzę czy miałam robione takie coś to napiszę pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Anuszka i mnie dopadłas......nudziara ze mnie...phi......przecież mnie nie znasz.A pisanie.....no cóż czasami piszę pod wplywem emocji. W przeciwienstwie do Ciebie nie piszę chamsko,nie dowalam,bo o nie o to chodzi.Masz prawo do swojeje opini....no tylko trochę kulturalniej i nie obrażając innych. Tu się z Tobą zgadzam,ze też powinnam zareagować jak Ciebie obrażano. Dziewczyny trochę to wszystko idzie w zlym kierunku. Basiu pozdrawiam Ciebie i cieszę sie ,ze odpoczełaś w Twoich ukochanych górach buziaczki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,Ciebie równiez Anuszka i mam to gdzieś jak mnie odbierasz... Lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zazdrosna też nie jestem , bo nie mam o co. Ja też nie narzekam na to co mam i jak żyje trrrralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka te hormony co robiłam to -estrogeny-progesteron-tsh-prolaktyna-androgeny-kortyzol-estradiol -ft3-ft4 i to chyba wszystkie mam nadzieję że ci pomogłam .Basiu dzięki za podpowiedź poczytam popytam przecież nic ,mnie to nie kosztuje a może pomóc .Cieszy mnie to że chociaż ty próbujesz mi pomóc ,a nie tylko jakieś głupie wpisy bez ładu i składu ,ktoś ma rację muszę olać wpisy Anuszki bo to do niczego nie prowadzi ponieważ z każdym wpisem pisze co innego .Anuszka pisałaś że jesteś sama dla siebie szefem a teraz się wypierasz ogarnij się motasz się sama w tym co napisałaś że niby jesteś bogata że nikt ci nie podskoczy ,a teraz wypisujesz głupoty że inwestujesz w swój dom ,kłamiesz jak z nut a potem próbujesz jakoś zagmatwać głupoty które wcześniej napisałaś Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka zapomniałam dla twojej wiadomości zawsze się podpisuję i nie wpieraj mi że takie pieniądze wywaliłam na spiralę .Nie jestem taka bogata jak ty ,mnie nie stać na takie szaleństwa .Do gina prywatnie chodzę tylko wtedy jak mój na kasę chorych coś wymyśli a mi się to nie podoba to idę do innego w ten sposób sprawdzam czy mój ma 100 procentową rację przykład;wyłuskiwanie mięśniaków .Nie do końca wierzyłam w powodzenie tego zabiegu i myślałam że ten drugi podpowie coś innego ,ale ten potwierdził to co powiedział mój [nie mówię że bywam u innego gina] Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestowałaś w spiralę a potem usuniesz macicę bez powodu. Po co Ci spirala? Okres to coś normalnego. Ale to takie "modne", załóż sobie lepiej kolczyk na języku infantylna Agusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na embolizacje szanse sa duze. A jak nie to to sa inne opcje leczenia. To prawda. A kobiety sa dluzej plodne bo i do menopauzy a nie do okreslonego wieku, to kwestia indywidualna kiedy dana kobieta ma menopauze.Poza tym jajniki sa potrzebne nawet po menopauzie a bez macicy przestaja pracowac i wapnieja. Trzeba brac sztuczne hormony które sá rakotwórcze i nigdy nie zastapia tych naturalnych. Ukad zenski to jedna calosc- macica- jajniki. To nie sredniowiecze, dzisiaj juz nie trzeba usuwac macicy z powodu miesniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś albo niedouczona albo zgrywasz taką tępą ,poczytaj po co jest spirala a potem się wypowiadaj .Leczę się i wraz z moim ginem robimy wszystko żeby ją mieć ,nie wiem z kąt u ciebie taki pesymizm ja jestem nastawiona na to że nie będę musiała jej usuwać bo robię wszystko co możliwe .Nie mówię że nigdy nie usunę póki co walczę a co będzie potem to się okaże Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co masz usuwac? Nie masz raka a wiec nie masz zagrozenia zycia. Samo twoje nastawienie jest dziwne jak piszesz- "nie mowie ze nie usune".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Baśka co ty tak krótko na tym urlopie? Miało być dwa tygodnie, ale kasy starczyło tylko na tydzień? Za szybko dałaś w gaz. Krótko ale widzę że efektownie. Ty tak bardziej piłaś czy raczej wąchałaś? Bo znowu klepiesz jakbyś nie doszła jeszcze do siebie. Baśka pomagasz dziewczynom, a sama nie wiesz co miałaś robione. A gdzie zamierzasz zajrzeć ,, czy takie coś miałaś robione", w majtki czy do pobliskiego sklepu? Kolejny raz dajesz dowód na to, że niewiele wiesz o zabiegach o których się wypowiadasz. Nie pamiętasz co miałaś robione, a niedawno przekonywałaś mnie że to była twoja świadoma decyzja. Zastanawiam się jak można podjąć świadomą decyzję, jeżeli nie wiem co chcą mi zrobić. I takie właśnie świadome decyzje podejmuje większość kobiet decydując się na operację. Lola cieszę się, że ty się cieszysz że w końcu cię dopadłam. Bądź cierpliwa, a jeszcze nie raz cię dopadnę jeżeli będziesz zachęcała kobiety do operacji. Cierpliwość zawsze zostaje wynagrodzona. Aga dzięki że podrzuciłaś info o tych hormonach. Widzisz robiłam większość z nich i wyniki miałam książkowe. Ale kilku badań nie robiłam. Mogłabyś powiedzieć które wyszły ci źle? Dobra teraz krótko ma mój temat, bo widzę że wszyscy żyją moim życiem. Owszem jestem szefem, ale nie sama sobie. Szefuję w zakładzie pracy, ale ja też mam szefa nad sobą. Nawet kilku, bo podlegam pod zarząd. Może niektórym wydawać się to zagmatwane. Uspokoję was, z moimi finansami niestety ale daleko mi do Kulczyka, nie macie się czym jarać. Zamykając temat mojego życia osobistego, które tak was fascynuje powiem krótko: moje drogie, życie jest zbyt krótkie żeby żyć cudzym życiem i śnić cudze marzenia. Do przemyślenia ( o ile ktoś posiada taką niespotykaną zdolność). Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak okres to normalna sprawa ,pod warunkiem że trwa max 10 dni a nie tak jak u mnie nawet16 dni ,a w tym jeszcze skrzepy wielkości kurzej wątroby .Nie nie mam raka i dziękuję za to bogu ,ale z kąt mam wiedzieć czy moje leczenie przyniesie jakieś skutki ,liczę na to że tak ,w życiu jest tylko pewne to że kiedyś każdy z nas umrze i nic więcej .Anuszka i już coś wymyśliłaś na poczekaniu poczytaj swoje wpisy z marca i przestań kłamać Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z wczoraj z 18,34 możesz mi powiedzieć jakie są jeszcze inne opcje leczenia ? .Tak na wszelki wypadek mogą się przydać ,ale liczę na to że nigdy z nich nie skorzystam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny znów jestem parę dni w Czechach skalne miasto i parę innych do zwiedzania parę dni zeszło .Teraz trzeba ogarnąć mieszkanie ogród kwiatowy i do pracy w poniedziałek .Anuszka po 20 latach leczenia mam coś takiego jak teczkę z wszelkimi pobytami w szpitalu są też wyniki badań ,nie jestem wstanie wszystkiego zapamiętać .Może ty pijesz albo coś wąchasz to nie dla mnie wolę połazić po górach [każdy wybiera dla siebie opcję wypoczynku]Tak usunięcie to była moja świadoma decyzja ,której póki co nie żałuję nareszcie mogę żyć normalnie ,ale ty tego nie zrozumiesz bo nie przeżyłaś tego co ja nie zamierzam cię przekonywać do tego że żyje mi się dobrze mój wybór moje życie .Aga pomyliłam zabiegi ja takiego nie miałam .Moja koleżanka miała termoblację jak mi mówiła to jest usuwanie śluzówki macicy ,po takim zabiegu nie można zajść w ciążę i nie ma się już okresu jak dobrze zrozumiałam ,nie pytałam czy taki zabieg można zrobić na kasę i jakie są przeciwwskazania .Mam nadzieję że pomogłam ci choć trochę Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka zapomniałam kiedy ja napisałam że jadę w góry na 2 tyg? , a gdyby nawet to nigdy nie napisałam że będzie to jedno miejsce góry są bardzo rozległe Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Basiu szczerze ci zazdroszczę tych twoich gór ,też mam ochotę jechać ale póki co to boję się ruszyć z domu ,bo nigdy nie wiem kiedy dostanę okres i czy nie będzie się ze mnie lało .Sama wiesz najlepiej że takie wyprawy to bardzo duże ryzyko przecież przeszłaś to samo.Coś tam słyszałam o tym zabiegu ,tylko pytanie czy mogę to zrobić bo jak wiesz niektórych robić nie można ,a jak miałam usuwane mięśniaki .Pod koniec lipca mam wizytę u swojego gina to popytam co i jak ,bardzo bym chciała żyć normalnie a nie w ciągłym strachu .Dzięki ci kochana że chociaż ty próbujesz coś mi podpowiedzieć ,bardzo to dla mnie ważne .Pozdrawiam cię serdecznie Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termoablacja endometrium (błony śluzowej jamy macicy) jest nowoczesną metodą leczenia nieprawidłowych, nadmiernie obfitych krwawień miesiączkowych zwłaszcza w okresie okołomenopauzalnym oraz u kobiet, które nie planują więcej porodów. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które nie reagują prawidłowo na terapię hormonalną, lub też jest ona przeciwwskazana. Często stanowi alternatywę dla bardziej radykalnego postepowania, jakim byłoby usunięcie macicy. Zabieg pozwala, bowiem na zachowanie narządu rodnego i utrzymanie funkcji jajników. Termoablacja endometrium - błony śluzowej jamy macicy polega na termicznym jej zniszczeniu, aż do warstwy mięśniowej. Dzięki temu następuje zatrzymanie krwawień miesiączkowych aż do całkowitego ich braku. Ponadto istotną zaleta termoablacji endometrium jest znaczne ograniczenie inwazyjności, duża skuteczność, krótki czas zabiegu i okres rekonwalescencji jak również niewielki odsetek powikłań. Wiem że w termoablacji specjalizuje się ośrodek w Rzeszowie. Trzeba by było poszukać konkretnych informacji i najlepiej konkretnego lekarza, którego mogłabyś się uczepić na czas leczenia. Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak bliżej to PRO-FAMILIA w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIĘKI ANUSZKA AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny .Nareszcie mogłam sobie pozwolić na tygodniowy wyjazd nad morze ,i nie martwić się że mnie zaleje albo jeszcze gorzej .Basiu dzięki ci bardzo za dobre rady ,bardzo mi pomogłaś jesteś dobrą duszą tego forum zawsze można na ciebie liczyć .Spirala pomaga mój okres zmniejszył się z 3 tyg na 6 dni dacie wiarę jaki to luksus mieć tylko 6 dni oby tak dalej .Pozdrawiam was serdecznie Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze piękne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkamk
czy któraś z Pań miała usuwany trzon macicy w Bydgoszczy? Jeśli tak to w jakim szpitalu w bydgoszczy? Ja myślałam o św Łukasza w bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tu jeszcze? Po jaką cholerę chcesz usuwać ten trzon ( tzn. z jakiego powodu) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwa bo to jakas chora moda, usuwanie trzonu macicy. Co druga baba usuwa bo ma miesniaki, dla mnie to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!! Przestrzegam wszystkie kobiety przed forum Syrenki.net . Forum prowadzi Starsza Pani Emerytka , która udziela ,,porad medycznych". Trudno powiedzieć dlaczego prowadzi to forum, czy dla zabawy, czy dla pieniędzy. Bo na pewno nie dla dobra kobiet , jak tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie babka zwyczajnie się nudzi, więc zakłada przeróżne wątki, żeby tylko forum tętniło życiem ( może taki sposób na samotność). Kobieta ...no cóż nie grzeszy rozumem, podobnie jak uczestniczki forum. Fachowej wiedzy brak, ale dużo do powiedzenia. Głównym celem Pani Emerytki jest namawianie kobiet do radykalnych operacji. Problem w tym że kobieta utknęła w latach osiemdziesiątych i tak tkwi, chociaż świat pędzi naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum nie jest obiektywne. Każdy wpis o innych metodach leczenia niż operacja jest natychmiast usuwany ( Korea Północna...jak nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×