Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Generałowi urodził się wnuk, więc postanowił wysłać swego adiutanta do szpitala, aby się dowiedział czegoś więcej. Po powrocie generał pyta: -I jak wygląda?! Na to adiutant: -Jest bardzo ładny... Podobny do Pana generała. -A podaj więcej szczegółów! -Niski, łysy i bez przerwy drze mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy facet poznal uroczą młodą dziewczynę, wspaniałą rozmowa zajęła im wiele godzin, dziewczyna chce wracać... -mogę cię odwieść moim mercedesem do domu, zgodziła się, ale jak jechali zaproponował że może go odwiedzi, zgodziła się pełna romantyka, świece, kominek, wino, jedzenie, urocza rozmowa, zaczyna sie robić coraz milej... nagle zmienia ton i mówi choć, przejedziemy się gdzieś. Zdziwiła się ale się zgodziłą, wywiózł ją na polanę w środku lasu... Surowym głosem rozkazuje -wysiadaj, rozbieraj się!! -ależ jest mróz! Gość przelądował pistolet, strzelił nawet i rozkazuje dalej -lep bałwana!! Dziewczyna boi się strasznie więc ulepiła po czym gosć pomógł się ubrać, zabrałs powrotem do domu, kominek, grzane wino, romantyka jakby nigdy nic... dziewczyna jednak się pyta o co chodziło, po co to było?? -Wiesz, bardzo mi się podobasz, rozmowa z Tobą sprawiła że zaczęło mi na Tobie zależeć, ale już kondycja seksualna nie ta co kiedyć, a bardzo chciałem żebyś noc ze mną zapamiętała do końca życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wszystkim tutaj zagladajacym:D Motorhead🖐️ mam tyle na ile wygladam, ale jestem starsza od Pawla o 2 lata:P dzieki za uszanowanie mojego upodobania co do imienia:D:D:D Ciekawski🖐️ opowiedz o tej Twojej skromnosci (z tym Kaliszem to nie przesadzaj, wolno................eh to nie smaczne:O:P) Pawel🖐️ kawusia dla Ciebie (_)o i👄 Pozdrawiam Wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam, pozdrawiam wszystkich tu zaglądających:) na dzisiaj starczy, muszę spędzać na kafe mniej czasu:( Miłego dnia/wieczoru... Paaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arriosto
Jako koles ok. 18- 25 lat fascynowały mnie panie ok 10- 15 lat starsze. Miałem kilka takich romansów. Ale przyszła i nam mnie pora: Moja (do niedawna) ukochana( 33Lata) miała obsesje na punkcie zdrady z młodszym facetem. najpierw była to tylko kokieteria, gdy bywała na imprezach, i doszło do tego, że miała kochanka ok 12 lat mlodszego... musiałem to zaakceptować, bo Ją kochałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! w piatkowy wieczór sypnęło humorem , zabawa na całego , reszta w kinie , kużwa a ja z pracy wróciłem o 24.00. A żeby było śmieszniej od 5.30 rano. Co za dzień....ale przecież sam taka prace sobie wybrałem więc do kogo te żale!? Dzis sobota ,pieknie za oknem deszcz leje , wieje (piżdzi jak w kieleckim dla wyjaśnienia) , myslałem że cos dzis dla zdrowia zrobię ,np.rower , chyba jednak będzie basen. Wieczorem kulturalnie ze znajomymi do teatru jedziemy ,a po teatrze już mniej kulturalnie na imieniy do kolegi. Ciekawe co teraz robicie? zakładam że soboty macie wolne czyli jesteście szczęśliwsi ode mnie ;) , a moja ulubienica pewnie teraz śpi. Pozdrawiam wszystkich! Arristo fajnie że przypomniałeś nam temat tego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🖐️🖐️🖐️, a dla jednego takiego milusinskiego przesylam👄 sobota 8:00rano:O ja wlasnie szykuje sie do pracy i zajrzalam tutaj na doslowna minutke, pozdrawiam🌻 :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie miłej pracy życzę i dla takiej jednej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Polecam nowy film(jest w kinach od 2 dni) z Sandra Bullock \"Premonitions\" bylam wczoraj, i jak na amerykanski film to nawet niezly:) po naszemu to moze byc Przeczucie, albo cos w tym stylu :D:D:D Pozdrawiam i zycze udanej niedzieli 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arriosto......piszesz że musiałeś zaakceptować fakt że Twoja dziewczyna miała młodego kochanka...ale jednak nie jesteście razem...co się zatem wydarzyło? zaciekawiła mnie Twoja historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa podana z samego rana:D:D:D ♥(_)o♥\_/>♥s♥(_)o♥\_/>♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos te kubasy taki brzdki stawiam nowa tace (_)o🌼>🌼(_)o🌼>🌼(_)o🌼>🌼(_)o🌼>🌼(_)o🌼>🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) i o zdrówko pytam...miłego dzionka wszystkim :) i kawał : Wchodzi kobieta do windy, a za nią wpada facet w kominiarce... Przystawia jej nóż do szyi i krzyczy: - Loda! Zrób mi loda!!! Kobieta klęka przerażona i robi... Po czym facet z błogim wyrazem twarzy ściąga kominiarkę, a to jej mąż.... - I co kurde... dało się...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"dystansiny\": jestem starszy.Możemy poGGdać.Moje namiary w profilu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzień od dowcipu zaczęlismy ,i dobrze! może będzie wesoło . To może wpadnie dziś ktoś po południu na pogawędkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóty dzban wodę nosil.............dopóki do studni nie nazygali. Nie taka kobieta straszna...........jak sie umaluje. Ten sie smieje ostatni............. kto wolniej kojarzy. Kto pod kim dolki kopie.............ten szybko awansuje. Nie pozadaj zony blizniego swego....nadaremno. - Jak cie widza.......................to pracuj. Tym chata bogata....................co ukradnie tata. Kto rano wstaje ten.................idzie po bulki. - Nie ma tego zlego...................co by nam nie wyszlo. Jak sobie poscielesz................to mnie zawolaj. Takich trzech jak nas dwóch.........nie ma ani jednego. Gosc w dom..........................zona w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×