Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

no tez sie kojarzy ale wygląda już to na moje oko lepiej , elegancko i kusząco.Ale to przecież mój gust.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie pomyliłeś...raczej miałam na myśli to co robisz...nie pomyślałam nawet o sado ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry...ale to było do wypowiedzi 35M >>>>.16:44 35M no długi zamszowe to raczej nie,kojarzy mi sie to z agencją towarzyską,wole eleganckie szpilki i pończochy...szał ciał!!! chyba zacznę robić jednak nagłówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochyda miałem na myśli skóry i letexy ,jakoś mi to nie podchodzi.....a inne gadżety mile widziane w dobrym towarzystwie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach przepraszam, M35- rozmawialiśmy o tym wcześniej z Margarittą, stąd nie wiesz pewnie o co chodzi, nie chodzi o jakieś wulgarne sceny przemocy, tylko bardzo delikatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz wspominałam....mnie takie rzeczy nie kręcą.... mnie jedynie można podejść łagodnością i delikatnością :D uwielbiam ciepło.....przytulanie....wtulanie....całowanie....pieszczoty....dalej nie powiem :P mogła bym z łóżka całe wieki nie wychodzić..... gdyby jeszcze mnie ktoś nakarmił......wykąpał co jakiś czas....to bym była w 7 niebie ;) dokładnie wykąpał.....nie ma lipy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda że nie spotkaliśmy się wcześniej;) delikatność jak najbardziej, nawet przemoc jest u Nas delikatna;) i jako odmiana od codziennei delikatności;) chwilami wręcz mam wrażenie że przedłużam grę wstępną za bardzo... kąpiemy się też razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że wanna jest niewygodna, więc tylko prysznic jest możliwy we dwoje;( i igraszek też za bardzo rozbrykanych się nie da uskutecznić, ale mycie wnikliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers
a tak moze by ktorys zyczenia przeslal dla nas kobietek zwabionych ciekawym tematem:D 🌼 dla Wszystkich tu zagladajacych pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers
ciekawski facecik, i co jeszcze lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że może być zbyt długa? no ale zawsze można do nie wrócić....po kąpieli np. :P co ja mówię...można jej wcale nie przerywać....w kąpieli też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers
no to sie poznajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers
mam na imie Margo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers
i mieszkam w zimnych stronach swiata (u mnie jest - 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers
a ja nie lubie maratonow, wole sprint z wysoka jakoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebralam sie w mala czrna, ale niestety musze uciekac do pracy, a wpadne jeszcze tutaj🖐️ bawcie sie wesolutko nie w Polsce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×