Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

kroki po schodach ...hm zmysłowa w szpilkach czy facet w gumofilcach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpileczki stukaja ?! kobieta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa w japonkach
juz ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa w japonkach
jesli nie jest zmysłowa to jej szpilki w niczym nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że kręcą.....i to jeszcze jak! ale japonki to chyba w dreniakach zasuwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być nawet boso byle była zmysłowa,,,ale boso może nawet lepiej....nie to już w nastepnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostro idziesz.....już o rozbieraniu myślisz ;) a może najpierw chwilę pogadać co? a dobra...róbcie co chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim rozbieraniu....o obuwiu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa w japonkach
nie japonka tylko polka w japonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ale zdejmowanie obuwia...też moze sprawić wielką frajdę...zostaw ja w tych butach :) aż przełamiesz pierwsze lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmysłowa...a możesz te japonki zamienić na długie kozaczki ? :) czarne...zamszowe...długie do kolan.....z zasuwaczkiem :) 35...co Ty na to? już mam plan jak je zdejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no długi zamszowe to raczej nie,kojarzy mi sie to z agencją towarzyską,wole eleganckie szpilki i pończochy...szał ciał!!! polko-japonka musisz sie przedstawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystko musicie sobie tłumaczyć jak dzieciaki....po co komu elegancki buty bez zgrabnej nogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe przypomniało mi się, znajoma opowiadała ze była na fetish party w Londynie, bardzo elitarna impreza, akurat działa w towarzystwie jeżdzieckim i jej facet ją wprowadził... miała strój XVIIwieczny i poszła z ciekawości, na wstępie jakiś gosć zaczął ją prosić czy mógłby się troszkę potarzać i wylizać jej bury, a ona żeby sobie poszedł bo dopiero co pastowała i je uślini;) potem facet ją upominał że to było niestosowne, bo dla \"czyścibuta\" to mogło być ważne i mogła urazić jego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa....a szpilki, pończochy na pasku i koronkowa bielizna Ci sie nie kojarzy z niczym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha....dobre z tymi butami :) hahahahhaha rozbawiłeś mnie...aż głupio wyglądam....chichrająca sie do monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mnie pytasz to nie bardzo. Z ciekawości bym spróbował, ale wątpię czy widziałbym w tym coś więcej niż garderobę do zdjęcia. co innego ma przykład biżuteria, myślę że to by mnie bardziej kręciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie pytam...dlaczego? bo wiem ciekawski :) to sie nazywa.......zboczenie zawodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wspominałem o sado maso, bo pewnie do tego pijesz;-) ale to co ludzie wrzucają do tego worka to dla mnie jakieś bezguście. Czarna lakierowana skóra, ćwieki, nikiel i koronki... bleee nie kręci mnie to tylko śmieszy. owszem jakieś srebrne czy brązowe łańcuchy, kajdanki i ozdoby to mogło by być fajne, ale żeby nie było tandetne. myślę o tym żeby coś takiego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×