Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

poprosiłam o wykasowanie..... dotarło do mnie że był zbyt osobisty....a jednak więcej osób tu zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałeś...wiesz co w nim było...i tak jest lepiej :) wiem coś o złośliwości innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy już wszystko jasne? z Twoimi oczami wszystko ok....uspokoiłam? :) hahahahaha....domyślam sie jak zareagowałeś :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dziale redakcji jest temat.....śmietnik zgłaszasz co chcesz usunąć.....i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pijanych pasażerów kolei transsyberyjskiej siedzi w jednym przedziale, tępo patrzą przez okno, kac dusi... zaczyna się rozmowa -kak Was zawut?? -Stiopa, a Was kak?? -Iwan -Charoszo, kuda Wy?? -Iz Moskwy w Władywostok, w Wy kuda?? -Iz Władywostoka w Moskwu... tępo patrzą przez okno, myślą, myślą... Iwan stwierdza: -Wot tiechnika!! Sawietskaja!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ REBIATA,ODCHODZICIE OD TEMATU....CO JEST Z WAMI....STARSZE SA LEPSZE BO WIEDZA CO CHCA I MAJA DOSWIADCZNIE ALE JEDNAK PO CHWILI CHCIALOBY SIE MLODSZEGO CIALKA NIE MA NIC LEPSZEGO JAK JEDRNY LADNY BIUSCIK I FAJNY TYLECZEK MNIAM MNIAM........DOBRE SA NAUCZYCIELKI ZE SZKOLY PODSTAWOWEJ ONE PRZEWAZNIE NIE MAJA KOCHANKA I STALEGO PARTNERA I SA BARDZO NAMIETNE.....CHCE POZNAC NAUCZYCIELKE WIEK OBOJETNY....HIHIHI.. PAN NAUCZYCIEL NA LEKCJI PYTA SIE DZIECI CO ONE NAJLEPIEJ LUBIA....JEDNA DZIEWCZYNKA MOWI ZE CZEKOLADE,CHLOPCZYK MOWI ZE SWOJE ZWIERZATKA....A NA KONCU WSTAJE JASIO Z PIERWSZEJ LAWKI I MOWI ZE DLA NIEGO NAJLEPSZA JEST ZDROWA MLODA I JEDRNA DUPA......PAN NAUCZYCIEL WKURZONY ZE JASIO Z TAKIM TEKSTEM WYSKOCZYL MOWI JASIO JUTRO MASZ SIE ZGLOSIC DO SZKOLY Z TATA.....NA NASTEPNY DZIEN PAN NAUCZYCIEL WCHODZI DO KLASY PATRZY A JASIO SIEDZI W OSTATNIEJ LAWCE I CHOWA GLOWE....PAN NAUCZYCIEL PYTA SIE JASIA .....JASIO A GDZIE TATA....NIE RZYSZEDL.....A CZEMU ....BO TATA MOWI ZE JAK DLA PANA MLODA ZGRABNA I JEDRNA DUPA TO NIE JEST COS FAJNEGO TO PAN JEST PEDAL I TRZEBA SIE OD PANA Z DALEKA TRZYMAC....HIHIHIHIHI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przestaje krzyczec......no jak tam sa tutaj jakies sexowne nauczycielki starsze mlodsze jak wszystkie Was ljublju....hihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze ze temat przerodził sie w coś zupełnie innego, szkoda :( coż , myslałem ze pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty CIEKAWY FACECIK.....nie mam pojecia jak to jest z tymi nauczycielkami,moze dlatego ze zawsze bardziej podniecaly spodniczki i ponczoszki u nich a rowiesniczki nie mialy tego ze wzgledu na wiek,motor tutaj nie ma nic do rzeczy,to jest po prostu sposob na odreagowanie stresu,jezeli nidgy tego nie przezyles to nie bede wchodzil na ten temat to trzeba czuc,motory sa dla ludzi z charakterem,Ty a moze znasz jakas fajna nauczycielke to daj znac zajme sie nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka czemu nie < nawet fajna wychowawczynie mam :P:) (z pełnym szacunkiem do niej) Bardzo inteligentna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWSKI FACECIK...niiii nic mi to nie mowi....ale ta sowa to brzmi mmmmm.....smacznie mniam mniam....Ty mowie powaznie jak znasz jakas fajna ucicielke to podam ci maila......no ja nadaje z daleko FACECIK tak ze raczej sie nie znamy,motory sportowe sa moja pasja,ale uwielbiam te wloskie i drogie,ktore kosztuja tyle co dobre auto a nie japonczyki....mialem kiedys kochanke starsza od siebie o 15 lat,byla rozwodka bez dziecka,dlatego tez cialo miala takie ze niejedna mloda dziewczyna chcialaby miec takie parametry....wszytsko byloby dobrze po czasu jak nie wyslila,ze chce wszystko aby bylo jak maz i zona,a z taka roznica wieku to byl zart....hihihi...do dzisiaj mamy kontakt ze soba,ale zblizenia takiego jak kiedys to zapomnij.....z reszta kobiety z Panny w pozniejszym wieku staja sie dziwaczkami,trzeba troszke uwazac...moze tutaj obraze Panie spod tego znaku,sorrki,ale cos w tym musi byc,chyba ze to byl taki sporadyczny przypadek....z reszta zawsze jest konflikt...kobiety chca stalego zwiazku i oddania a mezczyzni chca zaliczac i skakac z jedngo kwiatka na drugi,sa oczywiscie wyjatki jak wszedzie....ale z reguly tak mozna powiedziec...hihihihii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę niezręcznie się czuję.....Was tylu a ja sama jedna :) japonka wróć proszę....dobra może być polka w japonkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×