Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

CZesc madziorka pamietasz mnie jak sie czujesz ? ja leniuchuje w domku bo mam chore gardlo no i znow mam nadzieje ze @ nie przyjdzie tez juz przestalam sie martwic bo to nic nieda szkoda mojego zdrowia musze cieszyc sie zyciem i moim mezem bo on potrzeboje mojego wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Renik:) Pamietam Cie, pamietam:) Mam nadzieje, ze taki nastroj juz u Ciebie pozostanie na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze jak narazie mam dobry humor zobaczymy jak bedzie dalej, dzis rano mialam takzwane skurcze kulo mnie strasznie w podbrzuszu, ale nie kochalam sie juz od dwoch dni to i wten wtorek wymiotowalam i bylo mi strasznie niedobrze ale wieczorem po kolacji pytalam sie was czy wymioty moga wystapic wieczorami i nudnosci , ale nikt mi nie odpowiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutki mnie swedza strasznie ale piersi nie bola za 6 dni mam dostac @ a tu objawow jak niema tak niema tylko te wymioty we wtorek wieczorem chyba to bylo cos innego a nie objaw ciazy na wymioty to chyba zawczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
renik, bardzo zaciekawiła mnie twoja osoba, ale czy ty słyszałaś po czymś takim jak znaki przestankowe? Jeśli tak, to zacznij ich używać, ułatwi to nam wszystkim czytanie twoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ewkomarchewko, ja tez miałam dostac @ 28.02. :D Nic straconego, nie zawsze lekarze maja na tyle dobry sprzet zeby zobaczyc wczesna ciaze:) Jak sie w ogole czujesz Ewko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Wpadłam się tylko przywitać z wami, bo zaraz bedzie obiadek, a ja już głodna. Teraz trochę mniej mnie będzie na kaffe (choć własciwie to do tej pory też za często nie bylam), a to dlatego, ze muszę sie dużo ruszać - dorwała mnie znów chyba rwa kulszowa. Miałam już to kiedyś i nie chc żeby sie rozkręciła na dobre, bo to straszny ból. Już wczoraj coś czułam, ale wydawało mi sie że to nic złego, dziś jednak boli mnie już cały prawy pośladek i nie chcę żeby to sie dalej na noge przeniosło, dlatego musze węcej chodzić niż siedzieć :( Mimo to nie martwcie się, ja tutaj nadal będę i na pewno was nie opuszczę :) Mam nadzieję ze przejdie mi to tak samo szybko jak przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą - dla dobra Kruszynki też więcej ruchu mi sie przyda, tym bardziej, że ostatnio piękna pogoda jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetko. Biedactwo nie wiem po sobie ale wiem z opowiadan jak bolesna jest rwa kurczowa. Dlatego prosze o siebie dbać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba już sobie ucieklas i nie zdążyłam się pochwalić, że czuje juz kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
aggaa, rozbawiłaś mnie do łez - "rwa kurczowa"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, trzymaj sie złotko, i oby rwa nie rozkreciła sie na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaggaag - no to sie bardzo cieszę :D To teraz już razem mamy te same przeżycia ciążowe :) Fajnie jak tak kopie, prawda??? :D Marta -dzięki i na pewno będę dbała o siebie, obiecuję, poprostu trzeba mi dużo ruchu, nie mogę za długo siedzieć i tyle. Maramara - tak cię to drażni jak ktoś sie trochę pomyli??? Masz jakąś licencję na poprawianie czyiś postów??? Ja zrozumiałam o co Aaggaag chodzi, więc nie widze problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta przepraszam ze nie odpisalam ale juz bylam u lekarza z moim mezusiem....dobrze sie czuje... zobaczymy co gin powie ale to dopier w przyszlym tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
limonko, nikogo nie poprawiam, rozbawiło mnie to niemiłosiernie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
cieszę się, że masz poczucie humoru, myślałam że to cię wyprowadzi z równowagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze poczucie humoru, rzadko komu udaje sie mnie wyprowadzic z równowagi, nie takimi rzeczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiedziałam, że rzadziej będę na forum, a tym czasem jak na razie tylko ja na nim jestem (plus dwie osóbki, które wcześniej były). Pewnie to dlatego że pogoda sprzyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maramara, czy jakos tak odwal sie odemnie. A tak wogole zegnam to forum tak jak wiekszosc dziewczyn, uciekly przez takie pustaki jak intekligentna inaczej maramara (pani lekarz jak mniemam). Najpierw inteligentka nie umie tekstu odczytac bo Renik przecinka nie postawila, teraz ze mnie do lez sie nasmiala. Nie piszcie juz mi jakis sprostowan, bo juz tu nie bede zagladac. Beda jeszcze wieksze pustki, niz byly. Nie wiem po co sie tu udzielaja takie osoby, kiedys bylo tu tak fajnie, ale teraz....blleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Aga, Limetka ostatnio na topik (jeden i drugi) wchodzą jakieś dziwne osoby pomarańczowe, obrażają nas i wyśmiewają się z postów. Na naszym topiku już była afera z tego tytułu i Moderator usunął złośliwe posty. Ale widzę że teraz przenieśli się tu i wkurzają innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett - tez to zauważyłam, bo czasami zajrzę na wasz topik i powiem szczerze że nie rozumiem, jaki mają w tym cel. Coraz więcej dziewczyn rezygnuje z topiku, choć też troche się dziwię, bo można przecież poprostu ignorować wstrętne wypowiedzi i już. Ja tak własnie robię, bądź też jestem wścipsko miła :) Mama nadzieję, że jednak wszystko dojdzie do ładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×