Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

CZesc dziewuszki!!! Co slychac , bo mnie tu sto lat nie bylo, ostatnio mam taki meksyk ze nie wiem w co rece wlozyc... No ale do rzeczy..kto zaciazyl :) przyzanwac sie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Koko jeżeli test dalej wyjdzie negatywny przejdź sie do lekarza.Mi po tabletkch w trzecim cyklu od ich brania zrobił sie torbiel i dlatego okres mi sie zatrzymał też myslałam,że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
oj to niedobrze... jutro zrobie test jak bedzie neg. to ide do lekarza... a jak Ci wyleczono tego torbiela...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
To było w styczniu tego roku brałam jeden cykl antykoncepcje i sama zeszła.Teraz jestem pod koniec 9 tyg ciąży.Nie chcę cie straszyć, bo to może zwykłe rozregulowanie sie cyklu, ale lepiej sprawdz jak dalej @ nie bedzie i test negatywny to wykup usg dopochwowe.A co do tabletek jeśli nie masz jeszcze dziecka to nie bierz tego świństwa dla swojego dobra znam mnóstwo osób, które brały a teraz starają sie latami o dziecko.Słyszałam,że nie powinno w ogóle brac tabsów jak sie nie rodziło.A co do torbieli same sie wchłaniaja czasem trzeba im pomóc tabletkami.Nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ja nie biore juz tabletek od grdnia, dzieci tez nie mam, brałam prawie 4 lata, kolejne 2 cykle juz bez tab. były regularne a tera brak @ ... troche mnie zmartwiłaś... ale mam nadzieje ze to nic groznego... jutro testuje - choc mysle ze bedzie negatywny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Torbielka robi się z niepękniętego pęcherzyka, co właśnie jest częste po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Nic się nie martw bedzie dobrze.Buziaczki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
niop :) cos czuje ze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Babeczki! Dawno mnie tu nie bylo:) widzie nowe staraczki przybyly.... Pewnie jeszczez spiscie ,a taki piekny dzien dzisiaj mamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Ewka!!!! Hej wszystkie Dziewczynki! Mnie zaś skręca, że musze siedziec w robocie... Ale wolę w robocię niż w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Cześć intima jak samopoczucie?Pogoda zapowiada się ładna więc może i nasze humorki bedą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fufcia ;-) na moje samopoczucie nie narzekam, ino jakaś roztrzęsiona jestem bez powodu no i jak zwykle spac się chce ;-) Dzielę się z Tobą fluidami :-) ****************************************************************************************************************************************************************************** ****************************************************************************************************************************************************************************** ****************************************************************************************************************************************************************************** ******************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fufcia ;-) na moje samopoczucie nie narzekam, ino jakaś roztrzęsiona jestem bez powodu no i jak zwykle spac się chce ;-) Dzielę się z Tobą fluidami :-) ****************************************************************************************************************************************************************************** ****************************************************************************************************************************************************************************** ****************************************************************************************************************************************************************************** ******************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziorka!!!!! Jak miło Cię widziec ;-) U nas dobrze słychać! A u Ciebie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrzcie jakie dziś humorki wam dopisują od rana :) Aż miło sie tutaj zaląda od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, już wszystkie wzięły sie za obowiązki. To ja też chyba zacznę cos pisać i od czasu do czasu tutaj zajrzę żeby sprawdzić co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki dawno mnie nie bylo sorka ale musialam jezdzic do rodzicow bo dostajemy od nich meble kuchenne i musimy powiesic ich nowe!! dzis tez tam jade wiec teraz rzadziej tutaj bede!! czym moge sie pochwalic zrobilam sobie suwaczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!! Długo mnie tu nie było... W końcu przeprowadziłam się do rodziców, a moje mieszkanie od dzisiaj okupują panowie od spraw remontowych... Ale najważniejsze, że na dworze jest pięknie!!! Aż żal siedzieć w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ładna pogoda wygoniła wszystkich sprzed monitorów... I dobrze! Trzeba korzystać ze słoneczka! :) Pozdrawiam wszystkie Staraczki i Mamusie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kuleczka!!! No fakt, udało mi się... ale cieszyłam sie tylko 3 tygodnie... Jednak żyję, cieszę się z życia i z wiosny ;-) a co u Ciebie? Zbliża sie maj, co? ;-) wszystko w porządeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima poroniłas?? Czy fałszywy alarm?? Jezeli poroniłas to pamiętaj uszy do góry. Ja tez to przechodziłam i gdyby nie dziewczyny z tego forum,mój mąż i mój lekarz to moze zaliczyłabym totalne załamanie. Mój gin powiedział ze poronienie nie musi byc tylko złym znakiem,to takze dobry znak. Znaczy ze jestescie oboje płodni i to ze raz sie nie udało nie przekresla was. Intima trzymaj sie. U mnie jakos sie kula,dosłownie kula. Małuch daje juz niezle popalic,kopie i kręci sie na wszystkie strony :-D Tez to poczujesz zobaczysz.Tylko wierz w siebie i mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka, no to super ;-) A teraz taka piekna pogoda, że pewnie cieszysz się podwójnie :-) ja poroniłam, włąsciwie to była ciąża biochemiczna, ale 3mam sie dzielnie :-) Ja nie z tych co to jojcą non stop, choć chwile deprechy też mam, ale to chyba każda baba tak ma ;-) Też staram sie znaleźć dobre strony tego i własnie jedną z nich jest to, co napisałas, czyli swiadomość, że moge sobie zajść i jestem duuużo spokojniejsza :-) Jak nie tamtym razem, to następnym się uda. U mnie było tez zagrożenie pozamacicznej, więc moze dlatego doceniam to co mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima ja wiem ze w kazdej z nas spi deprecha,a tym bardziej jak czekamy na dzidzie a tu następuje poronienie. Ja tez to przechodziłam,wiem ze chcesz byxc twrada ale czasem pęka w tobie wszystki,jestes zla na cały swiat akzda ciężarna to potencjalny wróg. Oh wiem,ciężko jest.Mi tak było. A potem zaczęłam prawie fixowac,męża molestowałam zeby nie powiedziec gwałciłam. Normalnie był taki moment gdzie sam mi powiedział ze jak ma byc dawcą spermy to on tak nie chce. Albo będziemy płodzic tego malucha z miłoscią albo z zachłannoscią a tego on nie chce i odsunie mnie do póki sie nie uspokoje i nie wróce do stanu normalnosci. Tak więc dał mi kopa w d**pe i wzięłam sie za siebie A potem bumc i bejbolek w drodze. A teraz to juz cała rodzinka fixuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×