Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ewcia, nie daj na siebie czekać! A ja niestety czekam na moją połowę...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!! oj, dziś znowu długo śpicie, a słoneczko takie ładne za oknem :) Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Chyba naprawdę będzie tutaj coraz mniejszy tłok :) Ja miałam dziś jechac na uczelnię, ale robie sobie wolne, pojade jutro, zaraz szkoła nie padnie beze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anett!! Ja dzis też wyjątkowo późno, bo na razie odłożyłam pisanie pracy, muszę najpierw przeczytać książkę , którą chciałabym zaliczyc w ten eekend, a druga sprawa t powoli trzeba zabrać się za przedświąteczne porządki :) Dziś umyłam 2 okienka (są bardzo nisko więc mogłam) troszke pościerałam kurze, a teraz szperam w necie coś na temat żylaków, bo zaczynaja mnie niepokoić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kiedy porządki świąteczne robić, bo cały dzień w pracy a jak wracam to mi się nie chce. Zostaje sobota, ale jak tak nazbiera się obowiązków z całego tygodnia to i soboty za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki cos kiepsko dbacie o nasz topik!!! Czyżby już żadna nie chciała zajść w ciążę??? Przecież wiosna jest, nowe nadzieje, nowe możliwości :) Nie poddawać mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Ja dopiero dotarłam do domciu...w końcu :) Różne sprawy do załatwienia były...Na dodatek cały wieczór spędzę sama, bo mój Men do późna w pracy siedzi i kończy projekt dla jakiejś firmy...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babeczki, jakby co to ja dzis bylam zameldowana, tyle że nikt nie miał ochotki pogadać. Teraz uciekam, bom głodna sie zrobiła, a jeszcze musze jeden rozdział książki przeczytac :) Jutro sie pewnie z wami nie spotkam, bo jade na uczelnię, więc do niedzieli jakby co :) Pozdrawiam i mocno całuję was wszystkie i każdą z osobna :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anik, no kogo jak kogo ale ciebie udało mi sie przyciągnąć??? Super!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko:) Bardzo się cieszę, że w końcu się spotkałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście topiku coś ostatnio nie przybywa...ja zaglądam ale nie będę przecież sama ze sobą rozmawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko udaje nam się teraz złapać to fakt :) Kurczę musze zajrzeć do sciebie na suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy będę testować...Jeśli się nie udało, to powinnam dostać o czasie (bo @ przychodzi zwykle jak w zegarku). Jakoś mam przeczucie, że jeszcze muszę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze jeśli nie przyjdzie to będziesz się cieszyć, a jak przyjdzie to też nie bedzie źle bo szukasz wlaśnie pracy. Więc życzę Tobie by poszło po twojej mysli i jak najlepiej się wszystko potoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak, rozpaczać nie będę :) A w poniedziałek idę do ginka. I tak się zastanawiam czy byłby w stanie stwierdzić ciąże (gdyby oczywiście była) ale coś mi się wydaje, że chyba za wcześnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Anik, czytałam że byłaś odwiedzić fryzjerka? :D Ja też już po ścięciu jestem :D W poniedziałek już musialam zajrzec do mojej fryzjerki, bo czasami słoneczko by sie wystraszyło na mój widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi Aniku powiedzieć, ale też czuję ze troszkę za wcześnie by było, nawet usg nic może ne dać, a tym bardziej on sam nic ci nie powie, może jedynie skierować cię na betę lub polecić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Limetko, wczoraj byłam i jestem baaaardzo zadowolona z nowej fryzurki :) Nie byłam już pół roku, a przy moich włosach to dość długo. A wracając jeszcze do ciąży, to nie mam żadnych objawów więc...jedyną rzeczą inną niż w poprzednich cyklach jest to, że nie bolą mnie piersi i dobrze mi z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie NIEbolące piersi, też moga być jakims objawem, więc może jakaś nadzieja istnieje. :) A zawsze cię bolały na okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, czytałam, że 12 kwietnia wybierasz się na usg...a mój facet ma tego dnia urodzinki :) Pewnie już nie możesz się doczekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, nadzieja jest, bo \"staranka\" były...:P Tak bolały mnie zawsze. Zwykle około 1,5 tygodnia przed zaczynały a dwa-trzy dni przed @ ból ustępował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie, pewnie bedziecie świętować (może podwójnie?) Idę, idę, już nie mogę wytrzymać, bo tak chcę zobaczyć mojego brzdąca/lub brzdąckę :D Miałam iść w tym tygodniu, ale coś tam mam w moczu, jakies bakterie, które musze zlikwidować poprzez tabletki, a potem, 12 kwietnia, przyjść z wnikai do niego i od razu na us :) Taki z tego plus że będę mogła iść z mężem bo już wróci z zagranicy i na pewno pójdzie ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak zawsze bolały, to teraz, jako objaw, moga niebolec :) Ale by było cudownie, a jak jeszcze piszesz, że poczynania w tym kierunku były, no to wszystko jest na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to jest ogromny plus, że pójdziecie zobaczyć swojego brzdąca RAZEM :) Na pewno będziemy świętować urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi już sobie wyobrażam jak to świętowanie będzie wyglądać :P A z tym plusem - musze mojego mężusia przygotowywać do wszystkiego, bo chcę zeby szedł ze mną rodzić, a więc małymi kroczkami, wizyty u lekarza itp. :) Aniku kochana uciekam ci, bo wołaja na kolacje :) Potem biegnę czytać ten ostatni rozdział z książki, zebym ją mogła jutro zaliczyc i mieć z łowy :) Pozdrawiam i przesyłam całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, że jak oglądałam film z usg mojej siostrzenicy było to fajne przeżycie....dla mnie jako cioci, a co dopiero dla rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×