Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

renik - witaj :))) Zyczę udanych Świątecznych staranek - i żeby jajeczko urosło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:) no mam nadzieje ze kiedys urosnie i bede mogla wam to przekazac i pokazac moje pierwsze USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny znow mam problem sie dostac na nasz topik!!! ogolnie to tylko od czasu do czasu zagladam bo porzadki niestety trzeba robic !! potem gotowanie i tak do swiat!!! czego sie nie robi dla gosci!! buziaczki dla was wszystkich i bede tu zagladac w miedzy czasie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kurcze, jak ja żałuję że mnie tu dziś od rana nie było, moja Gapinka była 😭 boshe tak dawno cię nie było, a jak sie pojawiłaś to znów mnie nie było, wciąż sie mijamy 😭 U was też się tak zimno dziś zrobiło?????????? Brrrr aż żal z domu wychodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze dziela nas dwa tygodnie, więc będziemy rodzić w tym samym miesiącu - sierpniu. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galiu Ty chyba miałas to co ja tylko kilka miesiecy wczesniej? Galiu jak sie czujesz, czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka. Wiem, że pewnie nie powinnam pytać, ale jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj. Nie odpowiadaj, nie będę miała za złe. Juz lepiej się czujesz? Jakoś dochodzisz do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko pytaj ile wlezie! Jestem juz tydzien i dwa dni po zabiegu a cały czas mam wrażenie ze to było wczoraj.Dzięki za zainteresowanie, czuje sie dobrze...na ciele, tj nie krwawie już prawie i brzuch mnie nie boli. Psychicznie tez jest juz lepiej..tylko cały czas nie moge sie z tym pogodzić, z tym ze w pażdzierniku nie urodzę moich dzieci..cały czas nie wiem dlaczego tak sie stało i dlaczego mnie /nie mysl ze chciałabym zeby kogos innego to spotkało/.Czekam cierpliwie na wynik badania histopatologicznego, moze one mi wyjaśnia kilka spraw.Wydaje mi sie to wszystko tak k****sko niesprawiedliwe, bo bardzo pragnełam miec dzieci.Taraz jak mało kiedy wkurzaja mnie małolaty które zalicza wpadke na imprezie z kolega a póxniej płacza bo nie maja kasy na pozbycie się tego \"świństwa\"...lepiej żeby na mnie teraz nie trafiły bo wirtualnie ukatrupie,zartuje oczywiscie ale tak niestety jest. Mam przez minimum 4 miesiace nie zachodzic w ciaze, ja mysle ze dam swemu organizmowi ok pół roczku na odpoczynek... To tyle, jeśli jest jakas dziewczyna która chciałaby wiedziec jak wyglada taki zabieg to chetnie opowiem co sie działo do momentu kiedy to mnie uspili na 10 min:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć Maju Współczuję ci z całego serca. Miałam być ciocią w lutym ale niestety tak się nie stało bo moja siostra straciła dzieciątko w 5 tygodniu. Do tej pory nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko - a więc z jednej strony cieszę sie że dochodzisz do siebie, choć czuję, że to nie jest tak łatwo, tak z dnia na dzien przestac cierpieć. Każdy ci mówił ze jesteś twardą babką i myślę ze to ci troszkę pomoże, choć wiem że ty w gębi duszy jesteś zwykłą dziewczyną, nie różniącą się od innych, jeśli chodzi o psychikę (pisze to w pozytywnym znaczeniu). Po prostu nikt na coś takiego nie zasłużył, nikt. A decyzja o odpoczynku dla organizmu to chyba najlepsze co możesz zrobić. Pozdrawiam i przesylam buziaki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wzetka! czy to było poronienie czy tak jak u mnie...nie było zarodków? Miała siostra łyżczkowanie ?A jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
To było poronienie. Spędziła dwa dni w szpitalu bo lekarze mieli nadzieję że jeszcze się uda utrzymać. Niestety wszystko zakończyło się zabiegiem. W badaniu histopatologicznym nic nie wykryto. Lekarz powiedział, że była to selekcja naturalna, że zarodek był za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, siostra pewnie tez musi dac sobie troche czasu na odpoczynek, prawda? przez jakis czas nie wolno zajśc w ciąze? Paradoksalnie;) ja tez musze stosowac antykoncepcję.... Galia, czy jestes jeszcze? Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Majeczko! Bardzo sie cieszę, że dochodzisz do siebie... Wiem, że jest Ci ciężko, ale dasz radę! Będzie dobrze - wszystko się ułozy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
Mam pytanko do Limetki która mi się wydaję bardzo miłą osóbką...otórz staram sie o dzidzie i w tym misiącu zaczęłam łykać df ale dziwna rzecz bo do okresu mam jeszcze ok 3 tyg a mnie bolą same sutki tak że nie wiem!!!!i całe piersi są nabrzmiałe.czy ty w pierwszych tyg ciązy miałaś cosik takiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
wprawdzie ja nie limetka, ale mam nadzieje, że ci to nie przeszkadza, moze nie uwieżysz, ale ja wlasnie miałam objawy takie jak ty, z tym ze ja brałam dufaston 3 miesiące, i własnie w tym trzecim tak strasznie zaczęły mnie bolec sutki też trzy tygodnie przed okresem. I teraz jestem w 4 miesiącu ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na
mój gust to 100% ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
do jak na, ty też tak miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
Bardzo ci dziekuję,właśnie nigdy czegos takiego nie czułam,a piersi a raczej sutki bolą jak na okres tyle że dużo za wcześnie,dziękuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wrózka
jestem i czytam z fusów, moge i z psich odchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
100% to może nie ale to zawsze dodaje wiecej nadziei że to może w końcu to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ela czy to
aby nie przesada, 3 tygodnie przed okresem chcesz wiedziec czy jestes w ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela a ile
ty masz lat i jak długo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
ela, nie słuchaj wrużki, zawsze znajdą się źli ludzie, ale mi sie naprawde wydaje ze to to, skoro na 3 tygodnie przed periodem bolą cie sutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
w każdym razie, ela ja trzymam mocno kciuki, wieżę mocno że to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
staramy sie od pazdziernika,a teraz nie dowiem sie czy jestem w ciązy nawet u lekarza ale mogę sie domyślać po objawach które w tym miesiącu sa dziwne bo nigdy tak nie miałam,przeważnie bolały mnie całe piersi tydz. przed @ teraz jest zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×