Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

no u mnie to trochę inna sprawa, mój mąż jest niezbyt chętny bo ja ne pracuję i nie mamy forsy ; ona tak mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic- chyba wszystkie wystawiłyście brzuchy na słońce- ide zrobic obiadek mężusiowi ja to mam- jak jestem i mogę gadać to nikogo nie ma < chlipchlip> a z LImetką to po prostu trafić sie nie możemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie!!!! celtyka!!! przepraszam ale nosi mnie jak słysze \"takie\" argumenty- wszystko potrafie zrozumieć - naprawde, ale tego jednego chyba nie- dobrze, że jedno z WAs pracuje- ile jest par gdzie w ogóle nie maja kasy- a radzą sobie- dziecku do szczęścia pieniądze nie sa potrzebne tylko MIŁOŚĆ przecież może ciężko ale poradzilibyście sobie- przepraszam- wiem ,że to nie Tobie powinnam pisać :( a w jakim jesteście wieku- Ty i Twój mąż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata do mojego meza to nie dociera jakoś, mamy po 23 lata ale instynkt macierzyński nie wybiera, nie wiadomo co bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej gokata, celtyka! Celtyka, polecam Liliannę ;-) Chciałam namówić Limetkę ale twierdzi że ponoć w rodzinie jest już takie imię ;-) Mója córeczka bedzie Wiktoria Michalina, a synek Alan Gilbert (lub na odwrót) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka, Ty sie nie śmiej ;-) Lilianna to piękne imię, zresztą tak jak Beata, Danuta, Gabriela, Katarzyna czy Małgorzata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima wiem że to piekne imię dlatego się nad nim zastanawiam, tylko właściciela imienia brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... tak bardzo bym chciała żeby zmienił zdanie... może chce dobrze, ale przeciez macie gdzie mieszkać, macie co jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu myślimy na ten temat chyba innymi kategoriami, jemu sie marzy wygrana w totolotka i inne takie rzeczy, ale mówie nie wiadomo co będzie jutro, może nas już nie będzie, wogóle po każdym numerku chce mi sie płakać z żalu że ta przekleta guma nie pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, bardzo mi przykro :-( Domyślam się jak musisz się męczyć... Że też mu qźwa nic nie przegada... A próbowałaś mu wytłumaczyć że zajście to nie takie hop siup? Że nie wiadomo jak bedzie, czy to nie bedzie trwało dłużej (oczywiście nie zyczę tego)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima tłumaczyłam mu , dopuki nie zmieni zdania mogę się tylko modlić o cud w postaci pekniętej \"gumy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pogoda śliczna, aż się nie chce siedzieć w domku. Ja mam ochote na lody ale samej nie mam ochoty iść. Piszę się któraś na lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje żebyście przyjechały na wakacje do Ustki :0 i wtedy wszystkie pójdziemy na lodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie założyłam nowy temat jak ktoś ma ochotę coś skrobnąć to zapraszam , temat: Wyraź się słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce na lody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! celtyka to zrób takie małe \" czarymary\" i się bardzo zdziw- że sie nie spodziewałaś, etc- taka hmmm wpadka ;) intima, kasiamotylek- witajcie kobietki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nie wiem- weź Go np na spontan zupełny- tak Go mocno podnieć że nie pomyśli nawet o zabezpieczeniu- znasz Go przecież - wiesz jak na Niego zadzialać ;) a co do instynktu KOchanie- z tym to mozna zwariować- sama przez to przechodziłam- M A S A K R A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez to aż fizycznie boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tym problem że go znam :( nawet największe podniecenie nie zadziała jesooo ale mi się osiołek uparty trafił, ja coś czuję że on tak naprawdę to martwi się tym że sie wyjścia i gry na kompie skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może On po prostu nie dorósł jeszcze.... celtyka no trafiło się Tobie buuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×