Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

to moj 1 miesiac staran wiec watoie ze sie uda a dzien cyklu 14 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moze sie uda, a moze na jajeczkowanie taka ospala jestes:):) ja dopiero 3 mies staran, za pierwszym razem prawie sie udalo, ale niestety, bardzo szybko sie skonczylo, moze ze organizm przezyl za duzy szok, tak sobie to wytlumaczylam, moze potrzebuje czasu troche zeby sie przygotowac. jeszcze 4-5 dni czekania na @. alle ja senna nie jestem, za to chba bardziej czuje sie pelna zycia:) i w nocy na siku sie budze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyko tak naprawde ciezko mijest stwierdzic kiedy mam szczyt dni płodnych - owulacje odczówam kiedy mi sie zaczyna te klucia z lewej strony jak co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owulacja mi sie zaczela około 31 maja (ta odczowalna) wiec to raczej nie na nia jestem taka senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze nie na nia:) w ciagu ost godziny wlasnie ide 4 raz do toalety, szalu zaraz dostane:) jak tobie dobrze juz sobie do domciu idziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ty mi udzielisz konkretnej odpowiedzi cykl mam 27 dniowy - tzn ze dni plodne zaczynaja mi sie w 7 dniu (taqk jak piszą) czy tez czy tez w 10-11 kiedy to naprawde zaczynam to czuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a jeszcze czuje taki cos jak by mi cos naciskalo na pecherz grrr i co godzine latam siku - ale to chyba za wczesnie na takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne cykle. szczyt dni plodnych zeby zajsc to u mnie 10-12 tak ostatnio mialam, ale to zmierzyla testem owulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z twoich doswiaczen wynika ze ja własnie swoje staranka zaczełam 10 i 11 dnia cyklu :) czy sie udało to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Jest tu jeszcze ktos? Ja wlasnie czyszcze okna.Beznadzieja... Dzisiaj moj 19 dzien cyklu, a cykle mam 28 dniowe, wiec troche czekania mi zostalo, ale sie ludze, ze sie udalo, bo tak czekam i czekam jak co miesiac zreszta i nie wiem czy w ogole sie kiedys doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez czekam:( dzien 24 ehh, dluzy sie strasznie. ja jeszcze w pracy przez 43 min, ne moge sie doczekac kiedy wyjde. a wy dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, nawet baaaaaaaaaaardzo dlugo............................................ 10 miesiecy, choc w tym czasie nie zawsze sie staralismy w dni plodne, bo moj maz pracuje w delegacji i przyjezdza do domu tylko na weekendy, wiec trudno nam tez wycelowac...A poza tym nasienie mojego meza jest nie najlepsze, bo ma tylko 18 mln plemniczkow w ml, wiec chyba nie mam na co liczyc... A jak tam u was staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie bez pigulek i czasem tylko w prezerwatywie seksilismy sie tak trzy lata, a starac sie zaczelismy 3 miesiace temu. ale te 3 lata mnie zastanawiaja, ze nie wpadlismy????? mam kolezanke tez bardzo dluugo sie staralla bo jak twoj maz, jej tez w delegacji ciagle, ale w koncu sie udalo, traafili i teraz to juz chyba w 5 albo 6 miesiacu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu mysle co mi sie stalo przez to solarium ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi, moze to nic groznego, ale na twoim miejscu zrobilabym sobie przerwe w chodzeniu na solarium. Ja tez chodzilam na solarium, nie porobily mi sie zadne pieprzyki czy pecherze z tego powodu, ale postanowilam, ze przestane korzystac z tego rodzaju opalania. Powodem tego bylo to, ze moj kolega z pracy, ktory tez chodzil na solarium, zachorowal na raka skory. Lekarz stwierdzil, ze przyczyna tej choroby jest wlasnie solarium. Dlatego postanowilam zrezygnowac ze solarium. A szkoda, bo opalenizna mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27........to juz 10................17. 05.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............3...............12.05 ......Basingstoke titi ................29 .............1 ................20.05.........Warszawa Majka1976........31...............................31.05. ......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc........22sierpnia..... ..Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie Dziewczynki, aktualizujcie tabelke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Ale się rozpisałyście. Myślałam, że nie nadrobię. Mam pytanie do przyszłych mamusiek: czy wam też tak brzuch twardniał? To dopiero 18 tydzień a czasami to mam tak twardy brzuch jak kamień. Martwię się trochę a do lekarza idę dopiero 13 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, chciałabym się z wami podzielić moimi przeżyciami. Staraliśmy się od stycznia (byłam wtedy oczywiście z wami) i od tygodnia wiem że jestem w ciąży. Ale nie było tak łatwo, wydawało mi się że zajśc w ciąże to tak proste jak napić się herbaty. Po 4 razie byłam tak rozhisteryzowana, że myślałam iż zwariuje. I tutaj chciałabym podziękować Majce, która radziała \"zwolnić\", nie nakręcać się itd. Oczywiście było ciężo, bo jak tu nie myśleć o najważniejszej rzeczy na świecie. Nie liczyć płodnych dni czy mierzyć temeraury. Ale wzięłam się w garść zaczęłam żyć \"normalnie\" i powtarzać sobie że zajdę wtedy kiedy przyjdzie na mnie czas, opuściłam nawet topik. I udało się. Najlepsze jest to że zupełnie sie niespodziewałam, nakupowałam sobie podpasek, tabletek przeciwbólowych, ale tym razem nie przyszła. Moje objawy to - ból brzecha jak na miesiączkę - ból sutków I dziewczyny, modliłam się... pozdrawiam i wierze, że wam sie także uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dwie nowości 1. piekielnie kłujące jajniki po obu stronach ale bardziej z lewej 2. wsiadłam dzisiaj do trmawaju i musiłam wysiąść bo zrobiło mi sie słabo przemęczenie ? czy też ... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wzetka ja mam 25 tydzień ale od 2-3 tygodni mam twardnienie brzucha trochę bolesne ,różnie czasami 2 xdziennie czasami co 2-3 dzień,podobno tak ma byc chociaż poprzednimi razy tego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, no to gratulejszyn :-) Wzetka, robiłam w niedzielę langosze chyba to Ty podawałaś przepisa) - PYCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anetko uspokoiłaś mnie bo już się martwiłam mam tak kilka razy dziennie a szczególnie wtedy gdy zbyt gwałtownie wstanę. Cieszę się Intimko że ci langosze smakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!!! Wzetka dzięki ;) Muszę wypróbować te langosze, bo wszyscy je zachwalają :) Kama no moje gratulacje :D:D:D Intima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×