Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej dziewczyny, wy tu sobie gadu gadu o ciuszkach:) a ja tu mysle jak tu zaplanowac zeby zrobic:) mam prosbe, do doswiadczonych dziewczyn, tych co zaszly juz:) prosze napiszcie kilka rad jak to robic zeby zrobic:) np o mierzeniu temp, ja zamierzam sobie mierzyc od tego cyklu:) jak to wyglada itp, o np pozycjach:) czy trzeba troche polezec po tym czy nie, takie moze ciekawostki, moze to bedzie kolejny raz kiedy to bedziecie robic, znaczy pisac, ale grzebac w tych wszystkich stronach ciezko:( z gorki dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena, niestety o mierzeniu temp nic ci nie napiszę, bo tego nie stosowałam. Jakoś mialam po prostu szczęście. Przytulałam się z meżem w 10/11 dniu cyklu (cykle 26-27 dniowe) i tym razem udało się za pierwszym podejściem. A moje pierwsze dziecko to wpadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki. dzx za rade:) jeszcze kilka dni zanim przyjdzie @ i kilka dni trwa, a od razu potem zaczynam wielkie przytulanie;) tylk oniestety moj maz szybko traci sily witalne, nie jest takim typem co chce codziennie sie przytulac:( ale jak cos sie bardzo chce trzeba byc sklonnym do poswiecen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dla dzidzi warto sie poświęcic i poprzytulać troszke więcej :) Może Twój mąż zechce nabrać więcej sił i pozowli sobie i Tobie na odrobinkę więcej przytulanek ;) Zawsze warto spróbować. Co do rad - łykasz kwasik foliowy? Jesli nie, to najwyższy czas zacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arwena temperaturę należy mierzyć codziennie rano zanim wstanie się z łóżka i najlepiej o tej samej godzinie. Jeśli mierzysz o innej godzinie niż zazwyczaj należy to zapisać żeby było wiadomo czym jest spowodowany wzrost temperatury. Tempka może się podnieść nawet o dwie kreski w ciągu godziny.Jeśli gdzieś wyjeżdżasz też należy to zapisać a także spożycie alkoholu trzeba odnotować. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 - na str 257 znajdziesz moją wypowiedź z 02.06 o godz.9.32, może Ci pomoże ;) A jeśli chodzi i mierzenie temp, to mierzy się ją codziennie rano, przed wstaniem z łózka, o tej samej porze, w tym samym miejscu (do wyboru: waginalnie, analnie lub oralnie) i zapisuje się. Ja zapisywałam na tym programie: http://www.fertilityfriend.com/ a tu jest do niego instrukcja po polsku: http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=13&s_id=1&ss_id=3 lub możesz sobie wydrukować to: http://www.plodnosc.com.pl/pd/nieplodnosc/temp_ciala.pdf i tu zapisywać, a potem łączyć naniesione punkty. Podaję jeszcze jednego linka odnośnie info o mierzeniu temperatury: http://www.npr.prolife.pl/ptc.htm. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lykam, lykam ten folik. niestety moj maz nie jest taki ogromny ogier, ale nie za to go kocham i za niego wyszlam:) no a czy jakie jeszcze rady? ktos wie o temp? albo czy jak juz po to trzymac w sobie? sorki moze troche besposrednie te pytania, ale koniec koncow to zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termometr juz sobie kupilam:), teraz czekam na @ za dwa dni powinna byc. i zaczynam:) czy sadzicie, ze to moze tez miec wlyw na zajscie? bo moje @ sa dosyc skape i krotkie, i rzadko bolesne. czasme jest tak ze tylko 2 dni troche leci (moge wszystko mini urzywac) i potem tylko plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 jeszcze co mi się przypomniało: lekarz kazał po stosunku lezeć przynajmniej przez 30 min., nie koniecznie z podniesioną pupą. I może to Ci jeszcze pomoże: DNI DO OWULACJI -5 -4 -3 -2 -1 0 1 2 3 szansa poczęcia w % 0 11 15 20 26 15 9 5 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, bo a jeszcze te uplawy, plodne i nieplodne, u mnie marnie z tym, bo zwsze malo. ale jakies sa, to jesli ma sie plodne uplawy to sie wtedy starac zaczyna, a jak nie ma juz ich skoncza sie, to znaczy ze jest owulacja i jajeczko gotowe, przez e 12 godz? a potem nieplodne? a czy to jest mozliwe ze przed okresem moge miec plodne uplawy?????? bo tak dzis 2 dni prze, mam troche ale bardzo skompo takich przezroczytych uplawow, a wczesniej mialam tez tyci ale mlecznych uplawow, i to bardziej tak w srodku. a moze moj organizm powalilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! czy ktoś mnie tu jeszcze pamieta??? znowu byłam w szpitlu- dzis wyszłam :( ciężko było ale Bigu dziki jestem jeszcze w dwupaku ;) oczywiście obowiązuje mnie scisły reżim łóżkowy wiec nie bede pisać za często :) ściskam WAs wszystki moooooooooooooocno!!!! ps- CEltyka sie odezwała??????????? ps2- czy do którejś jeszcze doleciał bocian:>:>:> ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam problem.@ spóźnia mi sie już 5 dni. Codziennie mierzę temperaturę/o tej samej porze/ i wykazuje mi, że jest niska 36,5 -dokładnie taka jaka powinna być w dniu @ ale wciąż nie mam. Piersi bolą mnie tak jak bym miała dostać @.Czy mimo tego mogę być w ciąży??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili23-teścik kup i zrób tak na myslenie i gdybanie nikt nie bedzie strzelał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzisiaj powinnam dostac @, ale jak narazie ani widu ani slychu. poza brzuchem nic mnie wiecej nie boli, ale ten boj to jest albo klujacy, albo taki tępy i przechodzacy w okolice lewej pachwiny. i czuje sie tak, jakbym w podbrzuszu byla czyms \"wypchana\". robilam test dwa dni temu, ale wyszedl negatywny. czy ktoras z Was miala podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam, ze wiele jest przypadkow ze test negatywny wychodzi i ze najpeniej zrobic krew. ale ja nie znam sie, pisze ci tylko to co przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Pamiętacie mnie jeszcze??? Komputer mi się zepsuł i w ogóle dużo się dzieje. Obrona prawdopodobnie 23 czerwca więc mam trochę spraw do załatwienia. Mam dziwne bóle. Czasem ciężko mi chodzić. Promieniują na krzyże...nie wiem co o tym myśleć. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheila25-twoja macica zaczyna trening przed porodem,wiec się nie martw o ile nie jest to regularne i bardzo często a do tego bez krwawień itp.to tak ma być.Ja mimo że nie rodziłam naturalnie miałam dwa cięcia poraz pierwszy też mam takie coś(chociaż idę na c.c)bedzie dobrze nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, proszę o Was o opinię, bo pewnie macie większe doświadczenie, ja jeszcze nie byłam nigdy w ciąży: czy jeśli w 26 dc wyszła druga blada kreska, choć nie mam objawów ciążowych - jest szansa na ciążę? Czy wynik mógł być nieprawidłowy? odczytałam go po 4 minutach. Czy miałyście tak, a potem i tak dostałyście okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyszla 27dc, od dzis juz zaczelam mierzyc temp i potem w domu sprawdze ten link z tym programem co mi dalyscie. brzuch boli ale tak jakos inaczej. szkoda. ale nie poddaje sie jeszcze:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 - nie wiem właśnie czy to jest to. Boli mnie po jednej stronie brzucha u dołu. Dziś jest już dużo lepiej ale wczoraj ciężko było mi chodzić, nie mogłam się schylać. Bolało nawet w nocy jak się przekręcałam z boku na bok :(( Już raz tak miałam ale tylko przez jeden dzień. Wizyte u gina mam dopiero 19 czerwca. Zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, moze nie jestem w ciazy, ale na twoim miejscu poszlabym do lekarza, jesli bardzo nie mozesz wytrzymac, po prostu jedz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyaaaaaa
Czy którejś z Was przytrafiło się coś takiego:dziś mam 18dc robiłam test i wyszły dwie kreski-1 w polu testowym a druga,no i to jest dziwne,w pionie przez całe okno po ok 3 minutach zniknęła.Pierwszy raz mi się tak pokazało i to mnie zastanawia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwytest to byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 - właśnie chodzi o to że dzisiaj jest juz praktycznie wszystko ok. Może to faktycznie nic groznego. Mam w kazdym razie taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sheila na innym topiku czytałam że może tak być jak Maleństwo uciska jakiś nerw. Powinno samo przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wzetka :) Na szczęście maluszek jest bardzo ruchliwy co pomaga mi sie uspokoić w takich sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila25 -to może być też sprawa wiązadeł ktore sie naciągają a jeżeli główka jest nisko to może boleć. ja jestem bardzo niską osóbką(150)a nosze duże dzieci więc zawsze główka jest nisko i uciska na nerw to dodatkowy bół-pomaga mi nospa ale dla uspokojenia skontaktuj sie z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam u ginka na tym badaniu i usg. Powiedział że chyba sie go słucham i troszkę o siebie bardziej dbam, bo widzi lekką poprawę. Oby tak dalej. Na usg wyszło że maleństwo jest położone miednicowo, a więc główką do góry, a nie jak podejrzewał gin - główką na dół. Poinformował mnie że jeśli sie nie obróci to będzie cc, ale ma jeszcze nadzieję że sie przekoziołkuje. Maleństwo ma już 2 kg!!!!! Aha i nie potwierdził mi czy to chłopiec czy może jednak dziewczynka, bo nie pokazało. Stwierdził tak: \"nie widzę ani jajek ani dziurki, ale jeśli jest ułożone dupką do dołu to znaczyć może że chłopiec bo mu te jajka ciążą w dół\" :D :D :D Uśmiałam się na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj LImetko! ciesze się ogromnie,że u Ciebie coraz lepiej!!! a Twój Skarbek to ma po prostu poczucie humoru :):) troszkę mi sie smutno zrobiło- musze przyznać jak weszłam na nasz topik i zobaczyłam same nowe nicki...i zostałam z lekka pominieta :( mam nadzieje,że nasz stare kolezanki tez tu jeszcza czasem bywają ściskam Ciebie mooooooooooooocno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×