Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

moze to kolejny objaw ciazy?? ze sie posiada uczucie pragnienia?? wiecie co ostanio przez pare dni strasznie mnie kluje z lewej strony wklatce piersiowe, juz miala wczesniej takie cos ale nigdy nie trwalo to tyle czasu. nie spotkalyscie sie z czyms takim?? bo nie wiem czy to nie glupota zeby do lekarza isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi jak byłam w 1 m-cu ciąży to wypijałamdo 5-6 l soku dziennie ,cały czas piłam i piłam więc tak ma chyba być Owulka i Wzetka o jakiej tabelce wspominałyście jak chodzi o płeć to też chcę coś wiedzieć cały czas mam nadzieję jednak na dziewczynkę pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dalej czuję tak jak czułam. Cały czas mam temperaturę, teraz wzrosła do 37, 5 stopni. Fuj, nienawidzę takiego samopoczucia. Coś bym porobiła, a nie mam siły i jestem totalnie do bani. Masakra ze mną. Kolejny raz jestem zmuszona napisać jedno...bleeeeee. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Kobietki :D Klempa..z całą radością podpisuję się pod wróżbą Intimy :) kiedy ta cholerna @ miała/ma być u Ciebie? Wszystkie WAs serdecznie witam- i wszystkim życzę udanej, spokojnej nocy- Kasik- Tobie chłodnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik, tak bardzo żałuje, że to tak daleko :-( a tak na marginesie... nie miałabyś ochoty przesłać jakiejś fotki ze słonecznej Hiszpanii??? Oczywiście z Tobą w roli głównej ;-) Gokata, do Ciebie ciągle czuje sentyment przez wzgląd na stare dobre czasy :-) i tak bardzo bym chciała żeby moja wróżba co do Klempy się spełniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, okres mam mieć pojutrze. Znając życie to będzie. W sumie to na nic się już nie napalam, bo już wiele razy się na tym przejechałam. :) Ale kurde, powiem Wam, że dawno się tak nie czułam. Dobrze, że pracuję u siebie to mogę sobie zrobić wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, wiele dziewczyn już tak mówiło... że niby nic...i takie tam... ;-) a okazywało się co innego... :-) dlatego ciągle głośno nic na ten temat nie mówię ;-) ale 3mam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie\" dziękuję bardzo Intimko :) Najlepsze jest to, że się źle czuję, ale nie czuję nic jak na okres. Nawet mnie brzuch nie pobolewa, ani nic. Pewnie znów mnie krew nagła zaleje i będzie pompa :D Kurde, pewnie zaraz zdechnie mi laptop. Podłączyłabym go sobie do ładowania, ale akurat u nas jest burza i się boję, że jeszcze mi grzmotnie :D Intimko, a Ty coś chciałaś ostatnio ode mnie. Masz mojego maila, bo jeśli tak to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie burza na całego, więc chcąc nie chcąc musze wyłaczyć kompa :-( suka mi szaleje i muszę się nią zająć ;-) spokojnej nocki wszystkim i do futra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa, mam nadzieje ze to dobre zle samopoczucie;) moze intima ma racje?? fajosko by bylo, zawsze to podbudowuje i motywuje do dzialania, ze komus sie udalo:) u mnienie jest cieplo, znaczy jest ale nie goraca:) moze mam szczescia:) ale na poczatku lipca do polski jedziemy samochodami na dwa:) ja jade tym co popsuta klima:( bo musze go prowadzic:( mam nadzieje ze bedzie chlodniej dobrej nocki i pomyslnych staran:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Melduję się pierwsza z samego rana, rześka i wyspana :D Aneta76 podaję linki, to sprawdzisz sobie płeć: http://jolmys.webpark.pl/ http://www.moonwit.republika.pl/index2.html W drugim linku, pod tekstem jest taka ramka, a dookoła niej gwiazdki. Kliknij w gwiazdkę po prawej stronie i otworzy Ci się formularz, który wypełniasz swoimi danymi i wysyłasz. Jedyny problem, to musisz mieć outlooka. Jeśli nie masz, chęctnie pomogę: wyślij mi na maila swoje dane, a ja wyślę formularz za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, qrde, na bezsenność cierpisz? ;-) Ludzie by wszystko oddali, żeby nie wstawać z rańca, ale wstają bo muszą, a Ty możesz se leżeć, a o 6:50 już na kompie siedzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dziękuję Wam bardzo za wszystko :) Ale fajnie, że popadało, aż się lepsze powietrze zrobiło :) Choć już znowu słoneczko wychodzi i pewnie będzie tak samo upalnie jak w osatnich dniach. :) A ja sobie zrobiłam drugi dzień wolnego. Jak to dobrze mieć własny interes. Chłop poszedł sam do pracy, a ja nie muszę się prosić o wolne, tylko jak potrzebuję to po prostu zostaję w domku. :) W ogóle mam takiego dobrego tego mojego Chłopa. Powiedział, że jak kiedyś będę w ciąży to o pracy mogę w ogóle zapomnieć i koniec. My zaczynamy pracę w nocy, więc powiedział, że będę sobie mogła przyjeżdżać, ale później i wtedy, kiedy będę chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klempa mam nadzieję, że już od przyszłego tygodnia będziesz miała ten nienormowany czas pracy. Trzymam kciuki żeby to złe samopoczucie było zapowiedzią dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima kochanie, a cóż Ty mnie tak z czasu wyliczasz??? ;) A tak serio, to w ciąży wstaję bardzo wcześnie, po prostu się budzę i już nie chce mi się spać. A moja mama się śmieje, że ja się chyba przyzwyczajam do wczesnego wstawania, jak Maluszek się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, dziękuję bardzo :) Wiecie co, ja nigdy żadnych temperatur nie mierzyłam i nie wiem do końca na czym to polega (nie chce mi się z tym bawić). Teraz se tylko mierzę, bo się źle czuję i cały czas mam powyżej 37. Najwięcej miałam wczoraj, bo 37, 5. Kurde, muszę się wziąć za prasowanie i mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Antoś, będziesz już faktycznie przuczona do braku snu :D Ja chyba nie będę miała problemu z wstawaniem, bo codziennie wstaję o 1.30 w nocy do pracy, więc przyzwyczajona jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witajcie wszystkie.... Kiedyś pojawiałam sie na tym forum, ale w międzyczasie wszystko się zawaliło i jakoś zarzuciłam temat ciąży. Zawsze pragnęłam mieć dziecko, poroniłam 4,5 roku temu. Okres miałam zawsze regularny. Ale 2 miesiące temu pojawiło sie jakieś dziwne plamienie międzyokresowe - moze to stres. Ostatni okres skończyl mi sie 9 czerwca, 11 - 12 przytulanie... i co dziwne... bardzo bolą mnie piersi. To że czasami jest mi słabo to stres... ale tych piersi tak długo przed okresem nie mogę sobie wytłumaczyć. A wczoraj skręcało mnie od bólu brzucha... Głupieję już pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie międzyokresowe może być wynikiem owulacji. Ja tak mam bardzo często. Jednak lekarzem nie jestem i diagnozy Ci nie postawię, bo każda kobieta ma inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z rana:) jak samopoczucia?? u mnie tak samo caly czas, czyli niewyspana, ale w sumie nie wiem dlaczego ostatnio tak mam:( po prostu nie moge sie obudzic rano, a w weekend pewnie wstane o 7 rano, i to mnie zlosci najbardziej kiedy wiem ze moge pospac to sie jak glupia budze rano!!!:( klempa ja jesli moge spytac to czym sie zajmujesz ze o takich porach wstajesz?? i mam nadzieje ze tym razem beda razultaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titit
HEYA kobitki mam pytanie kiedy lekarz wystawia zaswiadczenie o ciąży ? dla orcodawcy >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki mm pytanie kiedy lekarz wystawia aswiadczenie o ciąży dla pracodawcy > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej titi:) jak samopoczucie? u mnie pogoda taka sobie ale jest w sam raz:) bez slonca, ale cieplo w miare i swieze powietrze bo tez padalo, chyba. apropo tego plamienia, w zeszlym miesiacu tez mi sie tak zdarzylo, pierwszy raz w zyciue ze w 21 dniu cyklu mialam plamienie, polecialo troche krwi jak poszlam do toalety i to wszystko. i nadal nie wiem czemu tak sie stalo,bo potem mialam normalby okres w 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pamiętacie mnie jeszcze? To ja, biedronka pstra :D Chciałam podzielić się z Wami wspaniałymi wiadomościami. Otóż, jestem w ciąży i w styczniu zostanę szczęśliwą Mamusią :) a za dwa miesiące wychodzę za mąż :) Pozdrawiam wszystkie \"stare\" i nowe foremki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×