Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość wiemy wiemy Malinko
gratulacje kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja krzyczę DZIIEEŃ DOOBRYYYYYYY!!!! :D ciekawe która usłyszy;) no to tak zaczynam od Anet- GRATULUJĘ!!!!!! bardzo bardzo bardzo sie cieszę!!! i pewnie nie tylko ja ;) Klempa! Babo ;) jak sie czujesz:> my tu juz zakłady bedziemy obstwiać hihihih paznokci przez Ciebie już nie mam :D czekamy na wieści :) Intima- heh ja do Ciebie czuję to samo :D:D:D ale tak \"serio serio\" :) w końcu kupa stron, co??? Kasik ja też poprosze o zdjęcia :) mail mam pod nickiem :) a tak w ogóle to mogłybysmy się powymieniać facjatkami :D zapraktykowałam to z LImetką i to było NIESAMOWITE :):) dziś się wakacje zaczynają , Kochane!!! u mnie taki szarawo-mokrawy ten poczatek :/- współczuję dzieciakom a co do wstawania- ta nasza Morda Alpejska( to wg mnie) nazwana oficjalnie przez męża mojego Comą spac nam nie daje :( :D mam przedbiegi do sierpnia :):):) normalnie co 3 godziny pobudka ale sie rozpisałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki powtarzali mi dzisiaj bete .... czy jest mozliwe ze nie jestem w ciązy skoro test ciążowy wyszedl pozytywnie i pierwsze beta wynosila 339 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo powiedzieli mi ze t beta jest niska .... i ze na pewno cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie, ta pierwsza beta nie byla az tak niska, no ale nie bede sie klocic z lekarzami, najwazniejsze jednak zebys zachowala spokój dopóki sie nie wyjasni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ale co oznacza 5-50 ja mam to jakos innaczej rozpisane bo ja mam 339 i tetgo nie rozumiem ktosmi wytlumaczy >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Najpierw serdeczne gratulacje nowym Mamuśkom :D Cieszę się razem z Wami :D Tylko mi się nie denerwować i dużo wypoczywać :) Kilka słów do titi: każde laboratorium ma inne normy wyników badań. Ja mogę Ci wypisać jakie normy ma moje: Tydzień ciąży min max Jednostka 1.3 – 2 16 156 mlU/ml 2 – 3 101 4870 3 – 4 1110 31500 4 – 5 2560 82300 5 – 6 23100 151000 6 – 7 27300 233000 7 – 11 20900 291000 12 16684 127939 13 10743 89074 14 7895 70818 15 6210 69173 16 5730 54585 17 5267 57465 18 3180 51360 19 5879 55183 20 1234 45771 21 – 39 2700 78100 Twój wynik wskazuje na ciążę między 2 a 3 tygodniem, więc się nic nie martw :) Poczekaj spokojnie na wyniki dzisiejszej bety i wtedy porównasz czy beta rośnie czy też spada. Jak rośnie to jesteś mamuśką :) Jak widziś przyrost jest duży w ciągu początkowych tygodni więc przyrost będzie łatwo zauważyć. Trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki i głowa do góry - pozytywne myślenie sprzyja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że teraz będzie bardziej czytelnie :) Tydzień ciąży .min........ max ........Jednostka 1.3 – 2 ...........16 ...........156 ........mlU/ml 2 – 3 .............101....... ..4870 3 – 4 ............1110 .......31500 4 – 5 ............2560 .......82300 5 – 6 ...........23100 ......151000 6 – 7 ...........27300 ......233000 7 – 11 ..........20900 ......291000 12 ..............16684 ......127939 13 ..............10743 .......89074 14 ................7895 .......70818 15 ................6210 .......69173 16 ................5730 .......54585 17 ................5267 .......57465 18 ................3180 .......51360 19 ................5879 .......55183 20 ................1234 .......45771 21 – 39........... 2700 .......78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co moze sie okazac zze nie jestem w ciąży nawet jest test i badanie bety (pierwszej) na to wskazuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi na dzień dzisiejszy jesteś w ciąży bo tak pokazuje wynik bety. Więc wuluzuj i cierpliwie czekaj do jutrzejszych wyników. Ja miałam tak, że trzy testy ciążowe pokazywały dwie kreski a w ciąży nie byłam :( Jednak beta nie \"kłamie\", bo obecnie jestem w 30 tygodniu ciąży. Cierpliwości i wysokiej bety na jutrzejszych wynikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, ja radze poczekac na spokojnie, bez nerwów, choc wiem ze latwo sie mowi, sama widzisz ze nie wyglada to groznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, tyle czekalas w niepewnosci i nie robilas testu, to poczekasz i teraz:) dasz rade i wogole bedzie wszystko w pozadku:) ale mi sei strasznie nudzi w pracy, nie moge po prostu doczekac sie konca dnia a dopiero 13.30 a do 17.30 jescze daleko:( nie chce mi sie pracowac, tylko poszlabym sobie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u innego powiedzcie mi czy 339 poziom to rzeczywicie tak mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi spokojnie. Wg tabelek jest wszystko w normie. Ćwicz cierpliwość do rana a zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Na jakich ty lekarzy trafiasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moje umalowane oko, to ktoś Cie rzeczywiście nieźle i oby niepotrzebnie nastraszył, sama widzisz jak szerokie są normy a Ty się w nich mieścisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim nieprofesjonalnym okiem patrac, ze po prostu niektorym poziom tego hormony rosnie szybcie a niektorym wolniej. czemu np niektorym dziewczynom nawet tydien po spoznionej miesiaczce testy na ciaze wychodza ulemnie a potem za kilka dni okazuje sie ze sa w ciazy?? nie stresuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś dzieki za linki na pierwszym sprawdziło sie do dwójki dzieci że chłopaki i tak jest no a teraz wyszlo że ma byc córa chyba oszalałabym z radości bo w 20 tyg powiedziala mi ze chłopak Dziewczyny może wogóle jakos pomyslimy nad wymianą fotek znacznie milej kiedy wiemy cos wiecej o osóbce z jaką rozmawiamy Ja pozdrawiam wszystkie mamusie a szczególnie te nowe trzymajcie sie bo mnioe dziś przy życiu trzyma tylko zimna piwnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
arvena ! biorę sobie do serca to co powiedziałaś. tzn. chciałabym, żeby tak było. zrobiłam już dwa testy i ciągle negatywne. a @ się dalej nie pojawia. mialam iść dziś do gina, ale jakoś tak brakło czasu przed pracą. (pracuję popołudniami) . przez weekend i tak niczego nie wymyślę. szczerze mówiąc, to przyzwyczajam się do dwóch róznych wariantów. w poniedziałek koniecznie do gina. ale wiecie co..??? to jest naprawdę dla mnie dziwne! nigdy tak mi się nie spóźniał @ ! a z drugiej strony innych objawów brak. piersi dalej są miękkie:( . może to jest to co napisała wzetka? wzetko, a byłaś wtedy u gina, jak miałaś tą drugą owulację? pozdrawiam was i przepraszam za ten mój ciągły stres, który tu wyładowywuję..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, a nie mialas zadnych stresow ostatnio, moze jakies leki bralas?? co sie martwisz, zadnego strsu nie wywolujesz:) ja to dopiero mam akcje:):) az mnie dziewczyny upomnialy:) bo tylko narzekam i narzekam, ale skoro nie ma sie do kogo wyzalic, albo pogadac, to od tgo sa zawsze fora, tak mi sie wydaje:) trzymamy kciuki:) nareszcie weekend, strasznie sie ciesze, dzis ostatni dzien staran, moj maz az sie cieszy, ja spytalam a kiedy znowy edziemy sie seksic?? a on na to za rok przy nastepnych staraniach:):) glupek z niego:) chociaz nie mam zadnych przeczuc co do tych staran, a nawet bardziej wydaje mi sie ze sienie udalo. tak jakos czuje. i nawet nie robie sobie zadnych nadzieji, szkoda:( a poza tym jakies strazne pustki dzisiaj, czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×