Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Intima na naszych salach poporodowych od3-7 osobowych jest ciasno skromnie a wszyscy robią ci łaskę że dziecko co 3 godziny wezmą do przebrania ot nasza Polska cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, Anetko. U nas w krk jest jedna prywatna klinika, która działa też na zasadach NFZ, i chyba jest to najlepsza klinika w krk. Przed porodem można mieszkać w pokoju z mężem (bezpłatnie), a po porodzie lezy sie w sali 2-osobowej( z drugą mamuśką). Jednak z tego co podpytywalam koleżanki które tam rodziły, to jest to lepsze niż w pojedynkę ( bo jest i taka możliwość, z tym że odpłatnie), bo zawsze jest się do kogo odezwać, można też z partnerem (również odpłatnie), ale wiadomo, nie zawsze partner ma taką możliwość siedzieć ze 2-3 doby porodzie przy młodej mamuśce ;-) o zasłonkach nie ma mowy, ale to już piqś, bo jest tam naprawdę przyjemnie. Co najważniejsze nie ma studentów, a tego aqrat najmniej byłoby mi potrzeba w trakcie porodu albo obchodu ;-) I niech nikt mi nie pisze, że przy porodzie jest wszystko jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a my dopiero sniadanie zjedlismy:) ja oczywisci po zakupy bylam i sniadano zrobilam a maz jeszcze w pizamie i tylko pranie robi:) a pozatym nic mi sie nie chce, moze pojde do ogrodka cos porobie, bo ladna pogoda, a na spacer z mezem albo cos innego nie mam co liczyc:( bo to taki okropny domator jest:( to prawda ze uk jest roznie, niektore kobiety wychodza moment po porodzie inne zostaja dluzej, zalezy tez od szpitala, komplikacji w czasie ciazy itp, co kraj to obyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja namiętnie szukam łóżeczka na necie ale komplet z pościelą i materacem żeby nie biegać po sklepach io jakoś znaleść nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga :D Wyniki drugiej bety 1133 :D widziałam pęcherzyk :) @!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi, ty szczesciaro, jak ja Ci zazdroszcze...ja chyba nigdy nie bede mama, bo mam zle wyniki badan hormonow...mam dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, gratulacje, i widzisz nie potrzebne byly te nerwy Karina nie martw sie tak bardzo, na kazda w koncy przyjdzie pora. jastaram sobie tak tlumaczyc, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz znowu sie boje tyle sie pisze o poronieniach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnyscie klub komputerowych malzenstw/par zalozyc:) mam pytenko: kroras podawala pisala mi o tej tabelce wykresie w necie co seie wpisuje temp itp, nie moge tego znalesc:( poprosze o podanie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam slowo zalozyc chyba:( titi nie martw sie, ja tez rozne ciagle rzeczy czytam, i nawet nie jestem w ciazy i wogle a to wszystko mnie przeraza, i juz mi sie raz przytrafilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki poraz kolejny mam pytanie czy to prawda ze jezeli wczesnej ciazy towarzysza bóle lekie jajników i brzuszka to dobrze wróży na przebieg ciązy? . Co prawda pytałam sie dzisiaj gina (wkoncu znalazłam super lekarke) i ona powiedziala ze tak być powinno ale sie i tak martwie no dziewczynki czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja ze swoim jestem caly czas wiec odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho, ale pustki totalne:( jak ja sie nie odzywam to nikt sie nie odzywa:( albo wszystkie tak strasznie wczoraj zabalowalyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zartujcie dziewczyny, ze nikogo nie ma??:( tylko ja siedze w domu, bo pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red ghost
cześć dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to pamiętać własnego nicka :) chyba jeszcze do końca się nie obudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdziewczyny, prawei caly weekend cisza na topiku:) jak tam z poniedzialku mi juz sue nie chce:) dzis 20dc jestem prawie pewna ze sie nie udalo.szkoda, ale beda strania znowu,ale raczej postaram sie wiecej relaksu, moze to pomoze. titi a jak twoj facet, przyjal to, oswoil sie juz z faktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena, a skad jestes tego taka pewna? Dzis moj 13 dc, staranka byly 11,12 i 13 dnia, a teraz mojego meza znowu nie ma, wroci z pracy dopiero w sobote, wiec chyba znowu nici z dzidziusia w tym cyklu...ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem, tak jakos czuje. i poza tym nic mnie nie boli, zadnych nawet najmniejszych objawow, a tak wszystkie dziewczyny, ktore zaszly niby mowily ze nie mialy objawow, ale cos tam czuly itp. ja nic nie czuje, a poza tym moze lepiej ze w tym miesiacu sie nie uda, bo @ wypada mi na podroz, gdznie mam prowadzic samochod z UK do pol, i jedziemy na tydzien, no i imprezki itp, a z drinka bym sie napila, juz od paru miesiecy nie pije, nawet nie mam ochoty, ale czasme 1 drinka chetnie w staraym towarzystwie. a jaki masz cykl? wiesz moze akurat trafiliscie, moje kolezanki, zaszly jedna w 10 dc a druga w 11 dc. wiec nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciekawe jak tam klempa, czy dostala czy nie???? klempa odezwij sie bo ciekawska jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvenko tak oswoil sie teraz niepokoi nas fakt ze tak bardzo bola mnie jajniki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam 27-28-29 dniowe. mysle ze wczoraj mialam owu, ale nie jestem tego pewna.a dzis rano to sie czulam, jakbym miala dostac @.wiec troche cos mi sie tam w srodku chyba pokrecilo... A kiedy jedziesz do PL? No wlasnie Klempa, co jest z Toba. A reszta dziewuszek, gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale się rozpisałyście od piątku. Czytam od rana i dopiero teraz skończyłam. Klempa trzymam kciukasy aż mnie ręce bolą :) Arvena ja tez nie miałam żadnych przeczuć wręcz przeciwnie myślałam że się znów nie udało i że znowu mam przesuniętą owulację. Titi nie przejmuj się mnie tez bolał brzuszek na początku bo macica się rozpulchnia i rośnie więc mogą cię ciągnąć wiązadła - tak mi przynajmniej gin powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×