Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ja nie ucieklam:) ale zaczytalam sie w topiku o blizniakach syjamskich, nowy temat, interesujace, przykre i ciekawe. ale ja sie nie wypowiadam na takie tematy, czesto mam zupelnie inne zdanie o innych, wiec tylko sobie to przeczytalam informacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Pamiętacie mnie jeszcze??? :D Przepraszam ze tak długo mnie nie było, alre miałam trochę na głowie. Dziś byłam na wizyce ulekarza, wszystko w porządku, nie ma sie czym martwić, nawet hemolobina pięknie wzrosła do 12,5 :) Słyszałam serduszko Maleństwo, pukało cudnie :) Aha i zapomniałam się wam pochwalić ze już oficjalnie zakończyłam edukację na uniwerku i mam już tytuł Mgr :D (czyt. Magazynier :D :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam - boziu kochana zostao mi tylko 39 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet sobie sprawy nie zdawałam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka. Bardzo sie ciesze, ze u Ciebie wszystko w porzadku i ze dzidzius sie pieknie rozwija. U mnie po staremu, czyli na razie nic... 39 dni - to ci szybko zleci, zobaczysz...A swoja droga - boisz sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie w całości, mam nadzieję ze szybciej, tzn. przed terminem sie nie \"rozlecę\", bo.................. aż wstyd się przyznać, ale jak na razie to nic nie mam kupione dla maleństwa. Tak mnie ta szkoła pochłonęła i w ogóle. Teraz jeszcze mamy remont w domu. Na pewno pojade na zakupy w przyszłym tygodniu, to juz na musss. Lista już jest zrobiona - tylko kase pod rękę i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!!! Limetka! Gratulacje! (za 39 dni będa gratulacje z innego powodu) :-) Wiedziałam, żes zdolna dzioucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko - ja wierzę że ten cykl będzie dla ciebie pomyslny, bo wyczytałam że byc może trafiliście teraz na płodnikaki :) Mam boćka za oknem, jakieś 50 metrów odemnie przysłać go???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macierzyństwo to musi być cudowny okres. Jak czytam co Piszecie, to aż się rozmarzyłam...Nie chcę się nakręcać, bo o dziecku marzę już kilka lat, w tamtym roku było gorzej: miałam wszystkie objawy, jak leci, z miesiąca na miesiąc brzuch miałam coraz większy, robiłam testy wychodziły negatywne, ale ja się nadal nakręcałam i tłumaczyłam, że nie są one w 100% skuteczne. Wszędzie widziałam mamy z wózkami, cieszyłam się a jednocześnie bolało mnie gdy dowiadywałam się, że kolejna już koleżanka jest w ciąży. Aż trafiłam do pani ginekolog i ....czar prysł. Miałam kilka dni wolnego, trochę się pozbierałam, teraz znowu zaczynam. Jutro wykonam test, ale nie chcę sie łudzić. Jeszcze chwilę temu wyliczałam sobie objawy jakie się pojawiły, dodać mogę nagły brak ochoty na kochanie (co dla mojego było wielkim... szokiem, bo ja nieustannie mam ochotę na miłość :) ) nawet nie chciałam by mnie przez te ostatnie tygodnie dotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra są dwa więc jeden będzie dla..... hmmm to bedzie niespodzianka :) Wiem że długo nie zabawilam tutaj, ale czas nagli, trzeba iść szykować obiadek :) Postaram się jeszcze dziś odezwać!!! Buziaki ogromniaste dla wszystkich 👄👄👄 Ps. Jakieś fotki się ślą a do mnie nic nie dolatuje. Wszystkie nowe forumowiczki: Arvena, Aneta, Titi, itp. kobietki nie zapominajcie o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malionella, koniecznie daj znać jaki wynik! Limetka, a tak jakoś mam ochotę, już sie nie mogę doczekac powrotu do domu ;-) Grunto to dobra lokata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wzetka i Karinka :D - oblewać będe ale po ostatnim egz czyli w piątek :D wtedy to sie bedzie działo :D :P:P:P Witaj Limetka dawno Cie nie było !!! Gratulacje !!! Ja tez juz chce Magazyniera 😠 Anett gdzie jestes mamusko :D ???? Klempa masz ostatnia szansę zeby sie tu pojawić pozniej bedzie bolało :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dzięki za porównawczą fotkę. Ja przy tobie to już jak wieloryb zaczynam wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niedawno wróciłam ze szpitala. Straciłam moje Maleństwo. Czuję sie fatalnie, nie wiem jak mam dalej żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro, ze tak sie stalo. c\\y pytajac ktory to tydzien, bedzie nie na miejscu?? ja stracilam w 5 gdzies tygodniu ciaze. bylo to wczesnie wiec nie zdazylam sie do tego uczucia tak przyzwyczaic, ale zawsze zostaje taka pustka w tobie. najwazniejsze to nie rozmyslac o tym, ja staram sie od nowa, i na razie nic, niektorzy mnie nie lubia na tym topiku, bo momotematyczna jestem, i przynudzam, ale moze to tez mi pomaga zapomniec. zycze powodzenia, i sto tysiecy usciskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, pytanie nie na miejscu, nie musisz odp. wszystko bedize dobrze, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy lekarze powiedzieli czemu
tak sie stalo???? znam kilka dziewczyn ktore poronily nawet w bardziej zaawansowanej ciazy-pogodzily sie z tym, maja piekne dzieci, w koncu dla nich tez zaswicilo slonce. trzeba zyc dalej, nie tracic nadziei, bo tylko nadzieja i milosc naszych bliskich utrzyma nas na powierzchni oceanu smutkow i problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, Anett, witaj i Ty wśród nas, które straciły cząstkę siebie... Przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALIONELLA na pocieszenia ci dodam że właśnie w taki sposób spłodzilismy nasze trzecie dziecko-wpada jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×