Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Zlapal mnie przed chwila mocny skurcz w brzuch jak szybko usiadlam. Az sie boje. Co to moze byc. Jesli jeszcze raz poczuje, jade do szpitala. Tak zabolalo, tak nisko zaczelo kłóc. PAmietacie,zebyscie mialy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte jak tak miałam jak siadałam, czułam mocne kłucie w brzuchu, okazało się że to od pępka. U mnie to nie było nic poważnego. Poprostu uroki bycia w ciąży. Ale jak Cie to mocno martwi zrób tak jak napisałaś. Buziaki Alutos, gdzie jesteś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja mialam tak,ze weszlam po schodach, i usiadlam w pokoju na podlodze chcialam ubrac skarpetki i zlapal mnie skurcz. Wydaje misie,z ejednorazowy skurcz nie jest niebezpieczny. Moze cos sie naciagnelo, jednak tak jak pisalam jesli sie powtorzy jade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrób i uważaj na siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co się dzieje. Dziś dziecko jest nad wymiar spokojne, czasami mnie tylko muśnie delikatnie, a zawsze wariował. Chodzę często do toalety bo mi się chce, ale nie siku :( I mam od czasu do czasu bóle w dole brzucha tak jak na okres i mnie kłuje w pochwie. Drętwieją mi nogi. Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzidzis wczoraj mnie kopnal dwa razy, ale kiedys juz czulam ruchy, a pozniej nastapila przerwa (jutro sie zacznie 20 t.c.) czy to normalne,ze takie przerwy sa,ze poczuje dwa ruchy a pozniej tydzien nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak wstaje rano mam plaski brzuch, niktby nie powiedzial,ze jestem w ciazy, az mi samej nie chce sie w to wierzyc, bo zaczal sie juz 5 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte coś sie dzieje z dziewczynami. Dziwne, że ich tak długo nie ma, aż się boję. Już jest mi lepiej. Byłam dziś z mężem na egzaminie na studiach, bo nie chce być w plecy. To już są skurcze przepowiadające. Z tymi ruchami to też tak miałam, ono się rusza, ale raz mocniej i Ty to czujesz a raz słabiej i może akurat jesteś w ruchu i nie skupiasz się na tym. Zobaczysz, już niedługo da Ci popalić :) A z tym brzuchem to mnie wywaliło tak porządnie w 5 miesiącu, do tego czasu \"mało domyślni\" nie wiedzieli że jestem w ciąży. Tak to przytyłam 15 kg, oby to mi zeszło, bo aż się boję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejdzie zejdzie, jak bedziesz karmic. Chociazby dlatego,ze malo rzeczy mozna jesc przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co mnie zaskakuje?? Mam małe piersi, w sumie nic więcej to co miałam wcześniej. Dziś kupiłam sobie biustonosz dla karmiących, bo w sumie 2 tygodnie mi zostały i nie będzie głowy do tego i mam 90B rozmiar. Trzymam Cie za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Monte dobre to co napisałaś powyżej,mnie już lekko rozpiero a jestem pod koniec I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
aga mam pytanie kiedy poczułas ruchy dzidziusia ,w którym tyg.ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwa - to było gdzieś w 20 tygodniu, najpierw czułam lekkie muśnięcia, z czasem coraz wyraźniejsze. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moja kolezanka miala tak male piersi, a pokarm musiala wyrzucac, bo wystarczyloby na nakarmienie 2 dzieci. Ja mam za to wielki, z małym obwodem. I rosna, bo swedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte no to mnie troche pocieszyłaś, bo już myślałam że bedą na straty przepisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!malo sie odzywalam bo moj luby miala pare dni wolnych i chcialam z nim spedzic jaaak najwiecej czasu:) Wczoraj u mnie zaczal sie IItrymestr,a brzuszke juz mi rosnie.mam 89 w pasie!i w domu moge chodzic tylko w 2 paracj spodni ,reszta za cisna:P hehe.Boje sie z emnie solidnie wydyma heheh.poza tym wsyztsko dobrze.w srode usg.nie moge sie doczekac i troszke denerwuje zarazem bo dokad palmienia ustaly nie mialam usg,to bedzie pierwsze.mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobzie:)Caluski kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaja8
hej dziewczyny. mam do was pytanko, moze macie wieksze doswiadzcenie ode mnie w tych sprawach. chodzi o to ze zaczelam wykonywac testy owulacyjne. w ulotce jest napisane ze musi sie pojawic linia w podobnym ciemnym kolorze w porownaniu do linii odniesienia. moj problem polega na tym ,ze wykonalam testy 2 dni z rzedu i za kazdym razem linia ta (ta moja testujaca) byla tak blada ze prawie ze niewidoczna. na trzeci i czwarty dzien w koncu linia sie pojawila, jest widoczna golym okiem, ladna tyle ze na pewno nie jest takiej samej bawry jak ta do ktorej mam sie odniesc. z tym, ze jesli porownam te wczesniejsze 2 wyniki to rzeczywscie wyst owulacja. nie wiem jak interpretowac owe wyniki. dzieki za odpwoiedz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w nie martw się kilogramami. ja też przytyłam w ciąży 15 kilogramów a teraz ważę już 5 kilogramów mniej niż przed ciążą. W sumie w 4 miesiące zgubiłam 20 kilogramów. Dodam że karmię piersią. Monte Verde to nie prawda że karmiąc piersią nie można jeśc normalnie. To wszystko zależy od dzieciątka. Moja na szczęście nie ma żadnych problemów więc nie muszę trzymac diety. Kolki nas na szczęście też ominęły. Muszę się pochwalic Wiktoria dziś sama przewróciła się z plecków na brzuszek. Jestem z niej dumna. 3mam kciuki za was wszystkie. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja-niestety nie moge Ci pomoc.nigdy nie maial z tym do czynienia.poszukaj kochana moze cos w intencie?naprawde nie wiem...:* Monte a no leci czas,sama jestem w szoku:) Gratlje coraz wiekszej ruchliwosci corci!!!!:):)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaja8
tak bardzo bym chciala byc w ciazy.........ciesze sie ze jest ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czec dziewczyny:) Nie bylo mnie dwa dni bo mialam remont w pokoju dziecinnym a tam tez jest komputer z internetem wiec nie mialam jak za bardzo wejsc. Teraz mam juz pokoik urzadzony jeszcze tylko musze dokupic kilka rzeczy i bedzie gralo:) Aga_w uwazam ze nie powinnas sie za bardz martwic tym ze nie masz duzo ruchow. Z tego co wiem to wyglad to w ten sposob ze pod koniec dziecko spi duzo wiecej i moze tak sie zdarzyc ze nie bedziesz czula tych ruchow juz tak czesto. Ale z tego co wiem to normalne. Mniej jak 5 ruchow na 12 godzin moze Cie niepokoic. ahaja8- ja robilam testy owulacyjne. Wiec cos Ci moge powiedziec. jezeli obydwie kreski sa przynajmniej takie same to mozesz mowic o owulacji. Jesli natomiast kreska jest choc troche slabsza to niestety trzeba robic dalej. Moze to oznaczac ze owulacja sie zbliza np bedzie za dzien lub dwa. Dwie takie same kreski lub jedna ciemniejsza (ta druga) oznacza ze owulacja bedzie w ciagu 12 godzin. Niestety testy owulacyjne maja to do siebie ze trzeba je robic czesto.Zamawialam sobie z netu. Wychodzilo mi to wtedy taniej i dodatkowo w pakiecie byly jeszcze testy ciazowe. Takze polecam. Ile sie starasz o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaja8
dzieki Alutos. w zasadzie zaczelismy staranka miesiac temu. z tymze w tamtym miesiacu jakos tak wyszlo mimo wszytsko ze rzadko sie kochalismy. tak intensywnie zaczelismy pracowac nad dzieciatkiem w tym cyklu. pratycznie co drugi dzien. w koncu kupilam te testy owulacyjne i wiesz co mnie w nich zastanawia??/ to ze te dwa pierwsze testy zrobione dzien po dniu pokazaly tak nikla kreseczke ze bardziej musialam jej sie domyslac niz ja widzialam, natomiast trzeciego i czwartego dnia czyli dzis pokazaly kreske wyrazna z tymze na pewno nie jest ona w tym samym intenywnym odcieniu jak ta kreska do ktorej trezba sie odniesc. dlatego tez zastanawiam sie czy moze mam ta owulacje juz teraz???nawet jak jest jasniejsza (no bo te dwa poprzednie testy pokazywaly takie slabiuchne krechy ze w ogole ich nie bylo widac). dodam ze cykle mam dosc dlugie, raz mam 35 dni innym razem 34 nieraz 32 jak zliczylam je z ostaniego pol roku to srednia mi wychodzi okolo 33 dni. okres ostatni mialam 10 lutego takze nawet by pasowalo z wyliczen ze te dni plodne powinny byc. kurcze sama juz nie wiem. ale sie rozpisalam. a ty ALUTOS ile sie starasz o dziecko, i czy testy te okazaly sie pomocne Tobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos dzięki Bogu że już jesteś bo ja się wystraszyłam :( Ale już spoko. Wzetko - dziękuję Ci za dodanie otuchy, buziak dla Ciebie i dla Twojego silnego dzieciątka :) Cieszę się, że tu jesteście wszystkie. Wiecie co, od wczoraj, tak wieczorem, mam silny ucisk, ból, nie wiem jak to nazwać czy w pochwie, czy gdzie, no nie wiem bo tak cholerstwo boli, że ledwo chodze :( :/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a chciałam się jeszcze Was coś doradzic. Myślicie, że możemy już poskładać łóżeczko?? Stałoby w pokoju gdzie wózek, praktycznie z tego pokoju nie korzystamy, ja tam susze pranie. Co Wy o tym myślicie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w spokojnie możesz już rozłożyc łóżeczko. Niech się materac przewietrzy, szczególnie jak masz nowy materacyk. Przecież nie musisz jeszcze ubierac pościeli. Ahaja8 witaj na topiku. 3mam kciuki żeby się udało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonteVed
Ahaja bedzie dobrze, nie mozesz wątpić już za pierwszym razem jak sie nie udalo. Moje cykle przed zajsciem w ciaze staly sie 40 dniowe...a w ciaze zaszlam 10 d.c. gdzie logika? Natury nie da sie oszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(to moj wpis powyzej tylko mi sie za szybko wciesnelo:)) Ahaja bedzie dobrze, nie mozesz wątpić już za pierwszym razem jak sie nie udalo. Moje cykle przed zajsciem w ciaze staly sie 40 dniowe...a w ciaze zaszlam 10 d.c. gdzie logika? Natury nie da sie oszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, ale przeciez sa wyznaczone diety dla karmiacych, przeciez nie mozna sobie pozwolic na wszystko. Nie mozna zjesc przeciez kebaba albo frytek z ostrym sosem, niektorych owocow, warzyw. raczej takie dietetyczne jedzonko, czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×