Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość sbitara
Dziewczynki, poradzcie mi, jakie leki przeciwgrypowe w ciazy? Jestem w 23 tygodniu i mnie cholerna grypa rpzkladac zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara na grypę w ciąży to tylko witamina C i czosnek lub jakieś homeopatyczne np. Oscillokocinum, a poza tym dużo się wygrzewać i pić o i herbata z miodem i cytryną. A jak masz gorączkę albo boli cię głowa to możesz wziąć jedną tabletkę Apapu. Mam nadzieję że szybko ci to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Wielkie dzieki Wzetka! Ja tez mam nadzieje, ze szybko minie, bo to malo odpowiednia chwila na grype :) Gardlo mnie strasznie boli, wiec plucze je Amolem (tak mi poradzila tesciowa) :-x. A herbatke z miodkiem i cytrynka pije, a jakze :) Meody babuni najskuteczniejsze. Po prostu myslalam, ze w trzecim trymestrze juz mozna jakiegos leka zapodac, zeby sie nie wylozyc na dobre... Ale pewnie lepiej nie ryzykowac :) Od internisty chwilowo jestem odcieta, bo moj "wspanialy" pracodawca odmowil mi podbicia ksiazeczki, wiec Wam glowe zawracam :) A Ty juz na mecie, czy jeszcze slodkie poczatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 4 miesięczna kruszynka (Wiktoria) śpi sobie smacznie w swoim łóżeczku. Na topik weszłam zaraz jak się dowiedziałam że będzie więc już ponad rok temu i tak już jest że muszę chociaż poczytać co sie dzieje u dziewczyn bo nie zawsze mam czas coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
:) no to faktycznie, juz jestes szczesliwa mamusia... GRATULUJE!!! Moja cora tez ma miec na imie Wiktoria :) Ech, najwazniejsze,ze wszystko w porzadku. Ostro Ci daje w kosc? Ja to sie boje tylko tego, ze juz nigdy sie nie bede miala okazji porzadnie wyspac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
upsss, faktycznie, dopiero teraz zwrocilam uwage na Twoj przypis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara,Wzetka ma racje.tez przechodizlam grype niestety i to duzo wczesniej bo jakos w 10tc wiec bylo niebespiecznie,ale domowe sposoby pomogly:) Ladne imie Wiktoria....:) Alotus Ty rowniez ladne imionka wybvralas.m zdecydowalismy ze jesli bedzie chlopczyk to Tomciu ale co do dziewczynki-nie mam pojecia!!!!zadne imie jakos specjalnie mi sie nie spodobalo jeszxze:)Wiec moze jednak bedzie tak jak wsyzscy mowia..Tomus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Jakajaana, no wlansie, mic milego... Ja w ogole mam same rewelacje w tej ciazy. w 18 tg wyladowalam w szpitalu, bo sie tatara nazarlam :x nikt mi nie powiedzial, ze nie wolno surowego miecha. No i sobie narobilam. Mam nadzieje, ze grypka przejdzie. Jak stawiasz na Tomusia to pewnie bedzie Tomus :) A kiedy rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rozwiazania jeszcze trszke,jestem w 15tc. nie mam pojecia czy bedzie chloptac czy dziewuszka.wzytsko mi jedno:) W kwietniu mam trojwymiarowe usg wiec pewnie sie dwiem.Kuruj sie kochana! i niejdz juz surowego mieska i sera plesniowego hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Szymuś w dalszym ciągu w brzuchu :) Najbardziej żal mi mojego męża bo się nastawił, że już lada moment synuś bedzie z nami a tu lipa :( No cóż, nic nie zrobie, już wszystkiego wypróbowałam i nic nie pomogło a teraz bede czekac. Jak do 25 nie urodze, to na wywołanie :( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie zawsze jest tak jak bysmy sobie tego zyczyly...niestety:( Musisz byc cierpliwa. Trzymam kciuki zeby poszlo szybciej niz myslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
aga_w nie lam sie, do 25 masz jeszcze chwile, a nuz sie maluszek zdecyduje :) Dobrze mu u mamusi i wcale sie nie spieszy :) Glowa do gory, grunt to pozytywne myslenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak przyszla @:((wczoraj juz dostalalam taka na maksa. leci ze mnie ze szok. wlasnie kobietki moze znacie jakiegos dobrego ginekologa z wroclawia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka13
czesc dziewczyny, Jakis czas temu pisalam na tym topiku, potem urodzil sie syn i zabraklo czasu a poczatki mielismy nie latwe. Do ahaja8-nie mart sie jeszcze bedzie dobrze:)Nie wiem czy to TY czy ktoras inna dziewczyna pisala ze uzywa testow owulacyjnych.Ja taz to robilam i zaszlam w pierwszym cyklu ich uzycia. Wiec moze warto by bylo sprobowac.Teraz bedziemy chcieli miec nastepne i tez je uzyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanko 8 . ja uzywalam tych testow wlasnie w tym miesiacu, zaczelam ich uzywac od 27 lutego czyli to byl moj 18 dzien cyklu. uzywalam ich do 23 dnia cyklu, natomiast okres po 36 dniu cyklu. w okresie kiedy robilam te testy od 18 do 23 dnia cyklu nie wychodzilo ze mam dni plodne, juz sama nie wiem od kiedy do kiedy powinnam je robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka13
aga_w, Moj Adas urodzil sie po terminie, porod byl wywolywany i wszystko jest w porzadku.Wiec dobrzebedzie u Ciebie tez.Troche cierpliwosci.Wiem za latwo sie mowi bo sama przez to przechodzilam i tez sie denerwowalam ale chociaz sprobuj.Odpoczywaj jak najwiecej,Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka13
ahaja, wlasnie sprawdzilam tabele na tych moich i wychodzi ze przy 36 dniowym cyklu trzeba zaczac w 19 dniu wiec dobrze te testy robilas.Tylko co masz na mysli ze nie wychodzily ci dni plodne?Nie bylo zadnej kreski, czy byla jasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo tak; w pierwszym i drugim dniu testowania byly jasne kreski, w trzeecim i czwartym byly ciemnjiesze od tych z poprzednich dni Ale nie byly tego samego koloru czy tez ciemnijesze w odniesieniu do tej co zawsze wychodzi. w kolejnym dniu znow jasna i uznalam ze chyba juz mialam owulacje, a moze nie powinnam byla przerywac tylko robic do skutku:(sama nie wiem bo w moncu okres pozno dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo tak; w pierwszym i drugim dniu testowania byly jasne kreski, w trzeecim i czwartym byly ciemnjiesze od tych z poprzednich dni Ale nie byly tego samego koloru czy tez ciemnijesze w odniesieniu do tej co zawsze wychodzi. w kolejnym dniu znow jasna i uznalam ze chyba juz mialam owulacje, a moze nie powinnam byla przerywac tylko robic do skutku:(sama nie wiem bo w moncu okres pozno dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo tak; w pierwszym i drugim dniu testowania byly jasne kreski, w trzeecim i czwartym byly ciemnjiesze od tych z poprzednich dni Ale nie byly tego samego koloru czy tez ciemnijesze w odniesieniu do tej co zawsze wychodzi. w kolejnym dniu znow jasna i uznalam ze chyba juz mialam owulacje, a moze nie powinnam byla przerywac tylko robic do skutku:(sama nie wiem bo w moncu okres pozno dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,wydaje mi sie ze powinnas dluzej robic te testy i staraj sie robic je zawsze o tej samej porze dnia.Gdzies kiedys czytalam ze zdarzaja sie tez raz na jakis czas cykle bez owulacyjne.Ja na twoim miejscu zrobilaby te testy jeszcze przez nastepny cykl ale przez dluzszy czas.Jezeli nadal nic nie pokaza to chyba trzeba zeby lekarz zrobil badanie krwi.Ale wiesz,ekspertem od tych spraw to ja nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzis ide do lekarza, jestem pozytywnej mysli:) i mam nadzieje,ze z moim aniolkiem wszystko dobrze. Bede dzis wiedziec co tam sie kryje, jesli sie pokaze. Wczoraj sie mocno zdenerwowalam (sprawy rodzinne) az mi bylo szkoda p ozniej tego maluszka,ze sie w brzuchu tez musi denerwowac, ale pozniej sie najadlam to pewnie sie troche ucieszyl;) dzis spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
MonteVerde to powodzonka na badaniach :) Tak sobie myslalam Dziewczynki, ze te bole ktore mialam w gornej czesi brzucha moglyby byc spowodowane tym, ze macica rosnie? :/ Nie znam sie na tym, czy rosnaca macice czuc? :x :) Bo ja mam takie wrazenie jakby mi sie rozciagala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara- niestety ja czulam rosnaca macice cale dwa iesiace- tak mi sie brzuch rosciagal ze az chodzic nie moglam:( A ze nie mialam zapasu tluszczyku to brakowalo skory i strasznie napinal mi sie brzuch. od tego tez mialam stawianie sie brzucha-masakra! Wiem ze jak sie macica rozciaga to czuc to w wiezadlach czyli w pachwinach, i po bokach brzucha. MonteVerde- koniecznie daj znac czy juz cos widac:) Ja kupilam wszystko universalne. Ale to tez dobrze bo przynajmniej pokoik nie jest jednokolorowy a roznokolorowy:) Wozek mam w dwoch odciniach omaranczy-piekne pastelowe kolorki. Pytanie jeszcze do mamusiek. Skad bede wiedziala czy dziecko sie ulozylo prawidlowo? Gin powiedziala mi ze juz nie bede miala usg. A skad poloznik bedzie wiedzial czy naturalny porod czy ciecie??:( Robili wam usg w szpitalu? Troche sie tym niepokoje... Aga- jak z Toba??? wciaz spakowana?:) Daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos, może pisałaś o tym , ale nie mogę znależć... czy Twoje maleństwo jest ułozone prawidłowo czy nie? nie wiem jakie jest postępowanie przy nieprawidłowo ułożonym bobasku, ale wydaje mi się, że wtedy lekarz nie pozwala na poród sn, a na pewno do końca ciązy jest to monitorowane... u mnie mała była ułożona prawidłowo i w szpitalu przed porodem nie było żadnego usg, jedynie położna "obmacała" mi brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko- moje jest na razie jeszcze wlasnie poprzecznie czuje je po obu stronch brzucha. Jezeli polozna badala Ci brzuch to moze faktycznie w ten sposob jet to sprawdzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas widze po prawej stronie reklame nivea My Silhouette- nie kupujcie tego dziewczyny, chyba ze macie za duzo w portfelu:) Uzywalam i nic nie pomoglo, zreszta nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×