Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

może, ale czemu Twój ginekolog nie chce Ci już zrobić usg? chyba powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, pod koniec ciazy ulozenie dziecka moze lekarz wyczuc dotykajac twojego brzucha.U mnie np wostatnich tygodniach jak badala rozwarcie to mowila ze dotykala glowke dziecka.Pozniej mialam USG ale to dlatego ze bylo po terminie i musiala sprawdzic ilosc wod plodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Mialam kiedys operacje bioderka,ktora sie udala i wsyztsko jest okej.od jakiegos tygodnia oczuwalam klucie w jego okolicy.ale ormalnie dzisiaj to juz przesada.ledwo chodzi-i to nie tyle biodro co okolica miednicy.z tylu plecy mnie tak bola!!!bardziej od strony bioderka troszke.to chyba przez dzidzi prawda?juz mi tak brzuszek wyszedl,ze to pewnie obciazenie cio?normalnie koszmar! Monte czekamy na wiesic!!!! Aga-jak tam kochana??? Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko moj gin powiedzial ze usg zrobi tylko w sytuacji gdy uzna to za koniecznosc. Stwierdzil ze nie wyonuje sie juz usg pod koniec ciazy,no chyba ze sa ku temu powody...ciesze sie ze u mnie takich nie ma, ale wolalabym miec zrobione to usg. Moze pojde prywatnie. pisanko dziekuje. To mnie uspokoilas. Czyli jednak w razie czego lekarz jest w stanie wyczuc ulozenie dotykajac brzucha. To dobrze. Wiecie tak sie martwie tym wszystkim bo u nas ten szpital to jest taki, ze nikt sie za bardzo niczym nie przejmuje. W skrocie mowiac wszyscy maja na wszystko wysrane za przeproszeniem a ja bym chciala czuc ten komfort ze wiem na czym stoje. No najlepiej by bylo gdyby mi sie to malenstwo jednak odwrocilo niebawem. Ale jak na razie nie bardzo chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga co z Toba? Czyzby Szymek w koncu zdecydowal sie wyjsc??:) Monteverde- I jak po usg? Chlopczk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Z dzidziusiem wszystko dobrze, tylko drobniutkie jest. To dziewczynka:) na 99% Lozysko narazie jest przodujace, ale wszystko moze sie zmienic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- gratuluje!:) Ty szczesciaro, Przynajmnie Twoje dziecko nie jest takie wstydliwe jak moje:P Co to znaczy z tym lozyskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys czytalam,ze jak lozysko jest przodujace to moze pozniej zaslonic droge dzidzi i robia cesarke. Zobaczymy jak to bedzie poszukam czegos, na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, moja dzidzia lezala w rozkroku;) zanim lekarz mi powiedzial, to juz sama zobaczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? ja Ci powiem ze jak patrze na ekran usg to nigdy niczego sie nie moge dopatrzec. Nie sadze zebym potrafila odroznic tam glowke od tyleczka.Nie mowiacjuz o przyrodzeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas robione to zwykle usg czy juz to lepsze? Ja na tym zwyklym widze same plamy:( Na zdjeciach tez ciezko cokolwiek mi zauwazyc. Moze po prostu nie mam wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin ma super sprzet. Nawet widac jak dzidzia ziewala, paluszki u nog wszystko. I to nie bylo trójwymiarowe. Moj luby byl zdziwiony,ze tak dobrze widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super. Tylko pozazdroscic:) Ja co prawda raz tez widzialam jak male ziewalo ale gdyby mi gin nie powiedziala tego to pewnie nawet bym nie zauwazyla, a tak to pewnie sobie cos tam wyobrazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte gratuluje!!!! jakie bedzie imie???? bardzo sie ciesze ze wsyztsko oki :) aga juz na bank na porodowce,nigdy nie robila takiej dugiej przerwy z topikiem:) pozostaje nam trzymac ksiukii czekac na wiesci. a ja umieram,przez te plecy cholerne.ahhhh.lece sie polozyc,tylko to dobrze mi robi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, też mi się wydaje, że u Agi cos się dzieje:) chyba w końcu się doczekała... Monte, z tego co mi wiadomo przodujące łożysko jest wskazaniem do cc, ale często bywa tak, że łozysko się "przemieszcza" w trakcie ciąży, więc niewykluczone, że i u ciebie tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana, nazwe dzidzie Dagmara:) i juz nikt nie zmieni mojej decyzji :P A jak Ty sie czujesz? Dziewczyny, czy Aga urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze Aga albo juz urdzila albo lezy w szpitalu i czeka na swoja pore:) Ja jednak obstawiam ta pierwsza wersje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze wlasnie prace mgr na temat aborcji, wybrany wczesniej zanim zaszlam w ciążę i tak mi ciężko to pisac, bo kiedy dowiedziala sie o dziecku moja siostra mówila, zebym usunęła. Ja w zyciu o tym nie pomyslalam nawet przez chwile i tak mnie to bardzo boli, nie moge jej tego zapomniec. Wszystko miedzy nami jest dobrze. Przynosila mi witaminy, chodzila ze mna do lekarza, kiedy nie bylo mojego narzeczonego, dała ciuchy ciążowe, ale tak mnie to boli. Szczegolnie po wczoraj, kiedy zobaczylam nasza zdrowa coreczke, jak sie rusza i teraz jak to pisze to łzy mi same leca. Moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- bardzo mi przykro, ze siostra tak to przyjela. Dziwie sie jej. Przeciez sama ma dziecko. A mowia ze matka matke zrozumie... Szkoda ze nie mozesz juz zmienic tematu pracy, ale postaraj sie zachowac do tego dystans. W koncu to tylko slowa na papierze, ktore w zadnym stopniu Cie nie dotycza. Bedziesz miala sliczna i zdrowa Dagmarke:) i tego sie trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte czasem ludzie mowia cos a potem tego zaluja,czasami nie przemysla.nie znam Twojej sytuacji,moze bylo cos co jej podsunelo tak glupia mysl.nie martw sie!wiem ze to musibyc bolesne,ale dobrze ze na tych slowach sie skonczyco.teraz jest przy Tobie a Ty nosisz opd serduszkiem Dagmarke:):* Ja czuje sie dobrze,z wyjatkiem plecow.dzisiaj w maire ale wczoraj ledwo chodzilam. Juz nie moge sie doczekac az aga sie odezwie.napewno rodzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
chyba jestem nienormalna :x. Jakies czarne nastroje mnie nachodza, mysli o smierci, przemijaniu, niezrozumieniu :( Powinnam byc szczesliwa, a tu takie zarty mi psychika plata. I jeszcze ta pochmurna pogoda za oknem. Cholerka, to nie do zniesienia. Kiedy zaswieci slonko???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Aga rodzi juz:)juz niedlugo bedzie, a moze juz trzyma w ramionach swoje malenstwo, super. ale sie macie dobrze kobietki juz wybieracie imiona, nic tylko pozazdroscic oczywscie w pozytywnym znaczeniu tego slowa:) a mi sie prawie juz konczy@, wlasnie macie nieraz tak ze leca wam takie jakby skrzepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja, ja nie mialam tak, mialam zawsze bardzo skompe @. Moja mama tak miala i ma dalej. To chyba zalezy od krzepliwosci krwi. Wiecie moja mama ma 51 lat i @ tak regularna, co 28 dni, a mowi,ze jak mloda byla to miala co 40. Nieraz po 3 miesiace nie miala i wywolywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny, smacznego jajka, mokrego śmingusa-dyngusa, pogody ducha i wiosny w sercu bo na przyrodę na razie nie ma co liczyc Wzetka z rodziną 🌻 Aga GRATULACJE bo skoro cię tyle na topiku nie ma to znaczy że już tulisz Szymka w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez dolaczm sie do zyczen:)🌼 Aga pewnie juz urodzila...ma to juz za soba, ciekawe kiedy sie odezwie. pewnie nie predko. No i ja nastepna w kolejce:) Wlasciwie to juz sie nie moge doczekac swojego malenstwa. Szkoda tylko ze ta radosc musi tak bolec:( Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam dodac ze brzuch mi urozl do 105 cm. Ciekawe czy jeszcze urosnie. Wlasciwie to nie bardzo mi na tym zalezy bo i tak juz jest mi strasznie ciezko. A do tego jeszcze male sie strasznie wierci. Moze chce sie w koncu poprawnie ulozyc? Mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, ja juz nic nie rozumiem, to nie wiesz co tam sie w Tobie kryje czy to dziewuszka czy chlopczyk? Wstydliwe male? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×