Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

UA DZIEWCZYNY! JAK MAM CZAS POKLIKAĆ TO JUŻ NIKOGO NIE MA :( CO WAS TAK SZYBKO WYMIATA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Cześć! Ja się właśnie pojawiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Coś tu dzisiaj jest cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Czyżbyście Babeczki już zaczęły weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja musze jeszcze dzisiaj 9 godzin pracowac, od 14.30. do 24.Szok, a tak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo - i co jestes tu??? Jestes staraczka? Od kiedy sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe wieki mnie tu nie było. Niestety, na razie nie będę miała dziecka, a taka stara już jestem :( Lekarz stwierdził czasową niepołodnosć, pęcherzyk nie peka, tempka w czasie cyklu skacze jak szalona, co oznacza, ze są jakieś problemy hormonalne. No i moje piersi już 3 cykl wyglądają jak balerony. Podobno takie zaburzenia spowodowane są stresami, tylko jak tu sie nie stresować? Zostanę matką chyba dopiero na emeryturze :) Pozdrawiam wszystkich znanych i nieznanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem, czy panikuję, czy mam powody... Okres powinnam mieć w zeszłą sobote lub niedzielę (3,4 marca), ostatnie pół roku miesiączkowałam prawie jak w zegarku, a teraz okresu jak nie było, tak nie ma. Piersi mam normalne. Robiłam testy w 2 i 4 dniu po spodziewanym okresie i wyszły negatywne, z tym że nie były robione z rana. Staramy się z mężem o dzidziusia, więc ta niepewność już mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Majka, do kuchni na jedzonko marsz :) Chyba to buczenie z innego powodu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze :) To jak dotrzesz do domku i będziesz już po obiadku to zajrzyj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadam powoli w depresje :( ostatnio jak tu zaglądam to ciągle jest pusto :( idę sie pogrązyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, ja też popadam w taką depresję...i ja zaglądam ale przecież nie będę same ze sobą gadać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu tak się dzieje ale trwa to już kilka dni...a kiedyś to przecież było tak, że trudno było nadążyć nad przeczytaniem wszystkiego. Nie wierzę, że dziewczynom już nie zależy na tym topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że pogoda sprzyja ... spacerom... to pewnie dlatego takie pustki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację...u mnie akurat dzisiaj pogoda do bani i siedzę w domu. Mam tylko nadzieję, że cały dzionek nie będziecie kobitki spacerować...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) zadaję sprawozdanie: 26 d.c, @ brak, hihi (oby tak dalej). Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×