Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Wzetka
Cześć Majka Sorry że się wtrącam a co z drugim pęcherzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Widzę, że jak zaczynam pisać to się pusto robi więc pozostanę bierną czytelniczką tego forum. Trzymam kciuki Majka żeby wszystko się ułożyło pomyślnie. Pozostałym ciężarówkom życzę zdrowych dzieciaczków. A staraczkom II krech na teście. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie sprawa wyglada niewesoło: 26 lutego robilam usg i pokazały sie dwa 8 i 5 mm -pecherzyki wczoraj robiłam ponownie usg i pokazał sie jesden 27mm-duzy + dodatkowe 2 po 8mm-NIE ROBIE SOBIE Z WAS JAJ!!!!! aż sie boj e isc na 3 usg bo nie wiem co mnie czeka...:( czy mozliwe że nie zobaczy sie zarodka przez usg TV w pecherzyku 27mm???? NIECH KTOS MI POWIE JEŚLI QŹWA WIE O CO IDZIE...JA JESTEM ZROZPACZONA, bo chyba czeka mnie łyżeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Majka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok! A kiedy masz mieć kolejne usg? I co na to wszystko mówi Twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego pragniesz- moze po czesci masz racje ze co miesiac cos sobie wmawiam , ale moj maz jest wspanialy w tym co robi, ja tylko szukam osoby ktora moze wie cos na temat tego co posiada moj maz ty pewnie tez masz klopoty i sie zgrywasz ale pisz sobie to mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Majka przykro mi że masz takie komplikacje ale może spróbuj pójść do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz jeszcze o tym nie wie..ale chodzę na dwa fronty..jutro ide do dr prywatnie i przedstawie jej sytuacje..dzisiaj robie bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że idziesz jeszcze do innego gina. Może się wszystko wyjaśni - oby na Twoją korzyść! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Trzymam za ciebie Majka kciuki żeby wszystko było ok. Zmykam. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety muszę na chwilkę uciec, ale wróce później. Trzymaj się majka! Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka trzymam kciuki zeby wszystko sie wyjasniło pozytywnie:) Wzetka- no to lezymy razem z duphastonem i jak bedzie wszystko oki, a wierze ze bedzie, to rodzimy razem:) Renik, mysle ze jestes tuz po owulacji, skoro tempk skoczyła i piersi zaczeły bolec. Teraz czekaj cierpliwie bo na objawy troszke za wczesnie. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze temp wzrasta jak ma sie owulacje ale ty moze wiesz lepiej i jak bedzie ciaza to mosi byc caly czas podwyzszona??? bo ja spadnie tuz przed @ tzn ze lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik , temperatura gwałtownie podnosi sie na drugi dzien po owulacji i powinna utrzymac sie na podwyzszonym poziomie cały czas, jesli to ma byc ciąza. Ale podkreslam ze analizowac temperature trzeba codziennie od poczatku cyklu, a nie w wybrane dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętamy
nie pamiętamy ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nikogo nie ma,nawet Kasik Motylek gdzies sie podział:p kochane chciałam ci tylko powidzieć Ze w końcu sie udało,JESTEM W CIAŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziś robiłam test wyszła druga krecha słaba ale jest:))) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia , gratulacje! ogromniaste! super! ja tez na poczatku miałam słabiutka kreske, a na drugi dzien juz super widoczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialas tu nie wchodzic
sama to napisalas "Jeśli chcecie wiedzieć dziewczynki to Owulki już nie ma dzieki Pani Majce i ja również rezygnuję z tego forum,nie chce być komentowana i napadana. żegnajcie kobitki,wszystkiego dobrego" str 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle miałam 27 dniowe. pierwszy test zrobiłam 29 dnia cyklu rano i zobaczyłam słabą druga kreske naprawde słabiutka. 30dc rano zrobiłam kolejny test i wyszła ta druga kreska juz bardziej widoczna, a 32dc na kolejnym zrobionym tescie juz bardzo widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia ty
się powtarzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia przyjrzyj się
dobrze, trzeciej kreski nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×