Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam :) ale tu się działo jak mnie nie było :) LIMETKO KOCHANA!!!! GRATULUJĘ!!!! Z całego serca życzę Wam dużo zdrówka i wszystkiego naj naj naj!!! Ucałuj maleństwo odemnie :) Kwasia i Siksa - gratuluję :) Dziś wrócilismy, nad morzem było super ale krótko, ślub za 10 dni i trzeba być na miejscu. W środę byłam na usg, jutro zaczynam 8 tydzień, termin mam na 18 marca :) muszę zrobić wszystkie badania i pod koniec miesiaca mam kontrolę. Nad morzem czułam się super, a teraz znowu mi niedobrze :( no, cóż... Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie tu pusto... kombinuje wstawienie mojej fotki z brzuchem z 33 tc może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Limetko,gatuuje!!!!z calego serduszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie malutie zmiany.tak jak wczesniej mowilam,w koncu zebralam sie na naprawde powazna rozmowe z moim u kochanym.wiec zmiany sa nastepujace.ustalono date slubu na 16sierpien 2008,po czym ustalono starania o dzidzie.z ta dzidzia nie do konca mnie to satysfakcjonuje bo boje sie ze jak przyjdzie co do czego znow sie wycofa,wolalabym juz.ale pozostalo mi tylko czekac i ufac. Szkoda tylko ze jeszcze tyle czasu nie bede mogla dzielic sie z Wami objawami ciazy,radscia itd.... Cmokkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jakajaaana, wlasnie dzisiaj o tbie myslalam i sie zastanawialam, co tam u ciebie slychac, a tu takie nowiny od ciebie. Widzisz kochana, teraz wszystko bedzie juz dobrze, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko! Wam też wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy ślubu! :) Limetko, jak się czujesz? Gokata, Ty jeszcze się nie rozpakowałaś? Pozdrawiam cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dobrze wiec jak ktos chce zobaczyc to ..własnie ja z moim brzuchem w 33 tc a w nim siedzi mój antek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Karinko Kochana!!!a co tam u Ciebie?ja teraz nieczesto zagadam bo dostep do necika mam skapy,ale poamietam o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre już nie śpią od 6.40 :) choć dzisiaj i tak wyjatkowo późno wstałam :) W tej chwili mój mały książe śpi :) Limetko, nie miałam okazji wcześniej ci pogratulować :) Więc szczerze Ci gratuluję maleńkiego szczęścia :P Niech Ci rośnie zdrowo, radoście... I niech będzie najważniejszym szczęściem w Twoim życiu :) Witam dziełuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co slychac ciekawgo wstawac spiochy pomalu rozkrecac topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Anetko, ale masz piękny brzusio i jaki już duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Aneta fajny ten Twój brzuchol :) Ja takiego dużego nie mam choć już (albo aż) 24 dni do końca. Wczoraj byłam na wizycie i wsio jest oki. Nie ma rozwarcia, tętno Maleństwo książkowe :) Więc spokojnie czekamy na \"ten\" moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiamotylek moze on i fajny ale cięzki jak diabli a od zeszłego tygodnia wywaliło go do przodu jeszcze bardziej i teraz to ja juz całkiem ciekawie wyglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa... za duzy jak na moje mozliwości ...i za cięzki jak pisałam mały miesiąc temyu wazył 2100 mam nadzieję ze nie przesadzi w swoich gabarytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! u mnie nic sie nie zmieniło!!! wznosze tylko oczy do nieba i błagam \" o świeta cierpliwości\"!!!!! byłam wczoraj u doktorka... mamy czekać- rozwarcie jest jak było i tyle tylko stopy mi spuchły maksymalnie i jakieś krosty paskudne jak po oparzeniu pokrzywą mi na nich powyłaziły- więc sobie wyobraźcie- stopy Shrekx2 i swedzą jak :( kutwa nawet w papcie domowe tych girek zmieścić nie mogę :( Anetka!!! Kochana- masz sie czym chwalić :) poprosze Męża Mego o pomoc i też postaram sie WAm jakąś fotkę pokazać ;) a poza tym nosi mnie po ścianach!! jestem taaaaaka okropna- wszystko mi przeszkadza, denerwuje nic tylko bym płakała a później wyje bo płacze a nie wiem dlaczego :(:(:(:( już mi tak maksymalnie ciężko.... tak bardzo bym chciała żeby to stało sie juz! w poniedziaęłk myślałam że odeszły mi wody bo tak ni z tego ni z owego zrobiło mi się mokro ale doktorek ( nie mój niestety- mój jest wyjechany urlopowo) stwierdził że to nic.... nie doczekam sie Dziewczynki...nie doczekam sie :( ściskam Was mooooocno i serdecznie!!! Jakajaana!! grunt to do przodu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko - trzymaj się Slonce, trzymam za Ciebie kciuki i oby sie spelnily Twoje pragnienia :) Anetko - fajny brzusio :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mam maly problem z okresem i jesli ktorejs z was przydazylo sie cos podobnego to prosze piszcie! ale moze od poczatku 5 lipca kochalam sie ze swoim facetem i tego dnia zsunela nam sie gumka ale nie skonczyl we mnie okres dostalam 21 lipca tak jak powinnam dostac tyle tylko ze trwal az do 1 sierpnia i byl bardzo skapiutki i brazowo-sluzowaty! ;( jeszcze nigdy takiego nie mialam wiec pomyslalam ze moze zaszlam w ciaze zrobilam wiec test 3 sierpnia i wyszedl negatywny 1 sierpnia okres sie skonczy a 5 zauwazylam znow takie same plamienia i trwaja nadal wiec juz nie wiem co jest grane!?? ;( bylam u ginekologa sie zarejestrowac i mam wizyte dopiro 27 wiec bardzo mnie to wszystko martwi! dodam jeszcze ze nie biore zadnych tabletek, jak myslicie co to moze byc? czy moze to byc oznaka ciazy? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziołszki. :) Co tam u Was?? Gokato, a Ty jeszcze biedna w dwupaku. Nie przejmuj się i nie dołuj, wszystko będzie dobrze :) A niedługo i Ty będziesz tulić swego Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D wpadłam sie tylko przywitać i lecę hiihhi mam dzis taki dzień że pewnie do domu wróce wieczorem więc jakby coś to do jutra :) buziaczki dla WAs chłodne w ten upalny dzień :* i pisac KObietki pisać!!! bo nam topic pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Moje Maleństwo daje popalić. Spać nie mogę (bo się wierci - pewnie Mu/Jej niewygodnie), siedzieć nie mogę (bo mi niewygodnie), chodzić nie mogę (bo ważę jak słonica i mi ciężko) - porażka. A jeszcze ta paskudna pogoda - czuję się fatalnie. Miejsca sobie znaleźć nie mogę. No a jak już zasnę to śni mi się poród. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tylko na chwilkę. Chciałam powiedzieć że nasze Maleństwo nadal się ukrywa i chyba dopiero przy porodzie poznamy płeć lokatora. Aneta fajny brzusio :) tylko ciężko go pewnie nosić przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka baaaaaaaaardzo cięzko a od zeszłego tygodnia urósł ja juz nie daje rady moje chodzenie to bardziej kołysanie sie z nogi na nogę z bólem na twarzy acha...mój mąz mi powiedział (świnia) ze jak idę to mine mam jakbym wóz siana ciagnęła..nie zacytuję co ode mnie usłyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!! co to za cisza???!!!!! kto chce w paszczę za nie pisanie:>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×