Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gokata moje gratulacje. Połaskocz synka w piętkę od nas. Kasiumotylku gratuluję córeczki. Jak ja wam zazdroszczę. Wy już macie maleństwa przy sobie a ja muszę jeszcze 2,5 miesiąca czekać. Choć z drugiej strony mam nadzieję że moje małe nie wpadnie na pomysł urodzić się 1 listopada. Po ostatnim badaniu na zasadzie wykluczenia (nie widać wyraźnie jajek) być może będzie to dziewczynka. Na 100% dowiemy się jednak dopiero jak się urodzi. I jak sie nie odwróci to będzie cesarka bo na razie jest ułożone miednicowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie Wzetka ciesz ze czekac,to najwieksze szczecie,ja o tym marze juz 3 lata i nic:( Wiesz ze tutaj w anglii,malensta zle ulozone sie odraca?! moja kolezanka miala to ostatnio robione,na zywca.zle sie po tym czula i siniaki jej wyszly.uhhh,to musilo byc strasznie nieprzyjemne.brrr a @ spoznia sie jeden dzien i ja juz glupia mam nadzieje,chociaz to w sumie nic nie znaczy.tyle tylko ze od prawie roku juz mam @ dokladnie w 27dzien cyluz rana,jak w zegareczku.ahhh.powiedzcie mi ze rzesadzam i mam sie odezwac za pare dni jelsi faktycznie jej nie bedzieglupa jakajaana:) caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana spokojnie, jeszcze się zdziwisz. Ja też nie wierzyłam w to co widzę jak zobaczyłam 2 krechy na teście. Życzę powodzenia i oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kochana!czekam!za Ciebie tez kciuczki trzymam!lece do kolezanki,wlasnie tej po\"przewracaniu\',za 3 dni ma termi,chve ja jeszcze zobacyc:*papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , Gokatko wielkie GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!! tak wam zazdroszczę że wy juz po , ja jeszcze mam ok.6 tygodni do końca ale mam nadzieje że to nastąpi wcześniej ucałujcie mocno wasze maleństwa !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gokata!!!!!!!!!!! Ogromniaste gratulacje mamuśko!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka i buziaki dla synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha 26. Ja zrobilam test od razu w dzien spodziewanej miesiaczki albo zaraz na drugi nie pamietam.. w kazdym razie wyszlo mi ze jestem w ciazy. Ale to nie znaczy ze jesli Ty zrobilas i Ci nie wyszlo, ze nie jestes. Poczytaj sobie na forach internetowych ilu osobom testy sklamaly. Akurat o siebie sie nie boje bo na prawde jestem. Z czego sie bardzo ciesze:) Dlatego pisalam Ci o tych objawach , ktore ja mam. Oczywiscie niczego Ci nie sugerowalam a opisalam wszystkie prawdopodobne przypadki,takego stanu rzeczy ktore mi przyszly do glowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dzięki wielkie za gratulacje :D Ja nadal trzymam kciuki za te co chcą zaciążyć i za te co już zaciążyły - oby porody były szybkie i \"przyjemne\". Tak jak obiecałam wysłałam fotki Nadi. Mam nadzieję, że dojdą :) Życzę miłego niedzielnego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Już bardzo dawno tu nie pisałam,ale czytam cały czas.Gratuluję każdej z Was.A Kasimotylek chciałam powiedzieć,że mam siostrzenicę Nadię-teraz ma 5 lat-i jest najsłodszą dziewczynką jaką znam.Oby Twoja córcia chowała się równie dobrze jak jej imienniczka.Jeżeli mogę prosić o zdjęcia Waszych pociech to będzie mi miło jak je wyślecie.Mój adres dagny22@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
a czy to moze byc objaw ciazy całymi dniami mnie mdli i czesto odbija mi sie czasami nawet wymiocinami (sory za obrzydzanie :/ ) czasami to mnie tak meczy ze zmuszam sie i wymiotuje mam tego dosyc co nie zjem zaraz mi jest niedobrze nawet po wodzie nie wspomne o innych napojach słyszałam ze te mdłosci w ciazy to sa najgorsze z rana ale u mnie sa najgorsze pod wieczór moze dlatego ze wtedy tez mam najwiekszy apetyt, rano mogłabym nie jesc nic co wy o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiumotylku czekam na zdjęcia malutkiej-tak miło popatrzec na takaie bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpiochy!!!! ja oczywiście jak po ogień wskoczyłam przywitać sie i pieknie podziękowac za dobre słowa i gratulacje :) Dziewczyny Iwuś jest taki spokojny i radosny że Mąż Mój zagląda do Niego co chwila i co chwla powtarza \" Boże co to za dziecko\" ihihihihih udał nam sie synuś jak nic ;) Mam nadzieje dziś rozesłać WAm zdjęcia tego Ryjka Zamszowgo ;) KasiuMotylku- czy ja Tobie kochana gratulowałam???? uściskaj sie ode mnie a Małą ucałuj !!!! no i ja też ustawiam sie po zdjęcia :) Limetko Igorek jest FANTASTYCZNY!!!! Anetka- jak TY sie czujesz?? masz fajnych chłopaków!! i szczerze =bez cukru UWIELBIAM MAŁYCH RUDZIELCÓW!!! w grupie miałam Dziewcze jak ogień- tak żywiołowego, radosnego i pociesznego dziecka ze świeca szukać!!! sama radość! podejrzewam że Twoi też tacy są??!! wybuziakuj ich od ciotki :*:* no i dziekuję za kartkę :D a WAm KOchane bez wymienia- każdej z osobna i wszystkim naraz- DZIEKUJE I SCISKAM - Y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gokata!! ja się czuje dzis a jutro chodciaż na cc 18.09 a co do moich chłopaków to rodzina obstawia czy trzeci tez bedzie na rudo :) Zazdroszczę ci że ty juz ja jeszcze sie turlam choć to coraz trudniejsze , czekam na zdjęcia twojego malucha buziaki od ciotki dla małego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuMotylku- dostałam!!!!!!!!! DZIEKUJE Mała jest podobna do Ciebie, prawda??? Prześłiczna!! a jak z karmieniem??? jesteś podgryziona?? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Gokata -gratuluję serdecznie!!! Nareszcie masz swoje szczęście przy sobie! :) Kasiumotylku - Tobie także gratuluję! Majko, jak samopoczucie? U mnie ok. Maleństwo dużo sie wierci i czuję, że mam brzuszek :) Jestem w 22tc i byle do stycznia... Julcia jest grzeczna i to jest dla mnie duże pocieszenie. A za tydzień wracam do pracy - rok szkolny sie zaczyna :( Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Wróciłam od lekarza, ale nie dowiedziałam się czy to Szymon czy Daria :( Mam nadzieję dowiedzieć się tego 19 września, bo wtedy idę na USG 3D. U mnie wsjo ok i z maluszkiem tez :) Kasiumotylku Nadia to cała mamusia i taka malusia :D Ja też już się nie mogę doczekać :) Dzięki za fotki :) Krolcia witam i o zdrowie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
czemu nikt mi nic nie odpisze? to forum zamkniete czy jak pomagacie tylko sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooo!!! :D Witam witam i o zdrowie pytam????????? Gokata - kobietko kochana moje gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze w końcu sie doczekalaś Synka - jednak męża propozycja imienia wygrała :) Cieszę się że wszystko w porządku i że zdrowi jesteście. Ciekawa jestem jak to u ciebie było że rodziłaś naturalnie a w końcu zrobili ci cesarke. Jak będziesz miała chwilkę czasu to napisz!!!!!!!! 👄 Kasiumotylku - Nadia jest śliczniutka!!!!!!!!!!!!!!!! Taka malutka jak moja chrześnica - też ważyła 2450 g ja sie urodziła, a teraz ma 2 latka i śmiga niczym Struś Pędziwiatr i jest baaaardzo pogodną dziewczynką. Jak twoja taka gigantka będzie to nie będziesz się nudzić :D A co u reszty dziewczyn?????????? Już troszkę kobietek sie rozpakowało więc trzebaby nas zastąpić nie sądzicie?????????? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little_baby - pewnie że może być to objawem ciąży, każda z nas inaczej odczuwa i przechodzi ten okres. A jak daleko u ciebie z cyklem, tzn. który to dzień cyklu???? A może juz jesteś po terminie spodziewanej @????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie Gratulacje dla swieżo upieczonych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ma ochotke któraś poadać, bo mam chwilkę :D Igorek śpi jak aniołek więc korzystam i popisuję do was, bo trudno mi sie jakos zoranizować żeby częściej dowas pisać :) Ale staram się wierzcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
limetko ja mam 25dc ale te dolegliwosci mam cały ten cykl moze miałam tak ze wystapiłam u mnie @ w czasi ciazy bo ta 2 co ost miałąm twała tylko 3dni co zawsze mam ponad 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Sprzawdzać pocztę, te co chciały zdjęcia Małej :D Gokata z karmieniem dajemy rade - mam tyle pokarmu, że bliźniaki dałabym rade wykarmić :) A cycki są po prosty przeogromne :P Nadia od początku ładnie się przyssawała do cyca, więc nie wiem co to pogryzione brodawki. Czasami tylko jak się zassie mocno to aż ciarki z bólu przechodzą. Poza tym, karmienie to taka przyjemna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziękuję bardzo za fotki. Zdjęcia przepiękne. Normalnie nie mogłam się napatrzeć. Córcię masz śliczną i teraz najważniejsze, aby była zdrową i radosną dziewczynką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiumotylku chc miec zdjecie tez!!!koniecznie!!1podaje mail: jakajaana@interia.pl Przyszla wstretna@.wiedzialam ze tak bedzie:(((ja juz mam dosyc.nic mnie nie cieszy,co miesiac kiedy @ przychodzi plaksiam bo juz mam dosc!! jutro teramin ma jedna moja kolezanka,za 2 tyg druga,a ja..?tyle dzieci urodzilo sie odkad ja stracilam swoje malenstwo i czekalam na kolejne w nadziei,i jestem w martwym nie dajacym nadziei juz teraz punkcie,o sama sobie dzisiusia zrobic nie moge a z nikim inym jak z moim kochany miec dziecka nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane tak z innej beczki ...gdzie jest Arvena? Arvena odezwij się co sie dzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata, kasiamotylek jak ja wam zazdroszczę! miałam iść na cesarkę 26 sierpnia ale .. stchórzyłam! idę jutro i to termin nieodwołalny bo mały niedługo chyba rozerwałby mi brzuch :) boje sie jak diabli ale chciałabym żeby Bąbel był juz ze mną więc nie mam wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×