Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dziewczyny pomocy. Strasznie boli mnie kręgosłup, dokładniej dół pleców, nad tyłkiem. Chodze ledwo co, mąż chciał mi to rozmasować ale boli tak, że sie rozpłakałam. Nic przeciwbólowego nie mogę wziąść.Nie wiem co robić, strasznie się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-strasznie Ci wspolczuje. A moze by jakas masc??? Moze po prostu pojedzcie do szpitala, tam pewnie bedzie jakis lekarz gin on cos wymysli. Na pewno cos bezpiecznego Ci da. Po co masz sie tak meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pojechał do apteki, może jakaś maść pomoże a jak nie to pojade do lekarza, chociażby na koniec świata bo się przekręce z tego bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos pocieszę cię. Jak się mierzyłam w 30 tygodniu to w pasie miałam 107 cm. Dziś mnie natchnęłaś i też się z ciekawości zmierzyłam. Nadal 107.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoneteVerde
Tak szczerze Wam powiem, ze jak pytam osob które byly w ciazy bać są czy boli brzuch jak na okres mowia "nie" w ogole nie boli i to jest ten wlaśnie obiaw. Ja juz stwierdzilam,ze nei warto sie łudzić nie warto sie podniecac i doszukiwac kazdego drobnego sygnalu. Wiem,ze to daje nadzieje sama czesto doszukuje sie pytam. Ale cóż mi to daje poza rozczarowaniem? Nic...nic, tylko robie z siebie głupią przed najblizszymi. Nadejdzie dzien,ze kazda z nas oczekujących nie dostanie okresu 40 dni zrobi test, pojdzie do lekarza i będzie najszcześliwsza kobitka na swiecie. Pozdrawiam i zyczę szcześcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze Wam powiem, ze jak pytam osob które byly w ciazy bać są czy boli brzuch jak na okres mowia \"nie\" w ogole nie boli i to jest ten wlaśnie obiaw. Ja juz stwierdzilam,ze nei warto sie łudzić nie warto sie podniecac i doszukiwac kazdego drobnego sygnalu. Wiem,ze to daje nadzieje sama czesto doszukuje sie pytam. Ale cóż mi to daje poza rozczarowaniem? Nic...nic, tylko robie z siebie głupią przed najblizszymi. Nadejdzie dzien,ze kazda z nas oczekujących nie dostanie okresu 40 dni zrobi test, pojdzie do lekarza i będzie najszcześliwsza kobitka na swiecie. Pozdrawiam i zyczę szcześcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko-dziekuje:) Ale numer z takim brzuchem miescisz sie w swoje stare kurtki??!!:) Ale chociaz dobrze zrobilas ze kupowalas sobie \"troche\" luzniejsze, nie to co ja... Ale coz kazda kobieta w ciazy chce ladnie wygladac i dlatego nie zaluje ze kupilam sbie ta kurtke, mam zamiar kupic sobie jeszcze jakies fajne spodnie ciazowe, co prawda mam dwie pary ale marze jeszcze o szarych grubych na zime:) Ah, zapomnialam dodac. Otworzono u nas dwa sklepy z odzieza ciazowa:) z czego sie bardzo ciesze,bo ceny sa na prawde przyzwoite. Pozdraiwm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn ktore juz wiedza co urodza. Czy to prawda ze jak ma sie urodzic dziewczynka to brzuch jest mniejszy bo \"rozlozony\" dookola jak kolo ratunkowe. A jak ma sie urodzic chlopiec to brzuch staje sie wysadzony do przodu i wydaje sie wiekszy? Zstanawiam sie nad tym bo kraza takie zabobony:) A ja jeszcze nie wiem co bede miala wiec chcialabym troszke pogdybac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos co do brzucha to ja bym w te zabobony nie wierzyła. Ja mam mieć dziewczynkę a brzuch wywaliło mi tylko do przodu. Dopiero teraz jak się obniżył to tak się trochę bardziej na boki rozlał, do 8 miesiąca z tyłu nie było widać że jestem w ciąży. A w pasie przybyło mi tylko 30 cm, tylko że ja lubię luźne kurtki żebym mogła pod nie gruby sweterek zmieścić i pewnie dlatego jeszcze się w nie mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) alutos_80 odnośnie brzucha - ja wyglądałam jakbym połknęła piłkę a urodziłam córcię. Więc chyba nie ma co wierzyć zabobonom a jedynie cierpliwie czekać momentu narodzin. Wtedy wszystko będzie jasne - czy to chłopczyk czy dziewczynka :) Moja Mała (choć Ona wcale już nie taka mała) rośnie zdrowo i tak szybko... Niedawno byłam na porodówce... A za parę dni skończy trzy miesiące... Ach, jak ten czas szybko leci... Pozdrowienia dla Mamusiek i Staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny. Widze ze faktycznie nie ma co wierzyc w te bzdury. Same jestescie na to dowodem.Ja pewnie za miesiac badz dwa dowiem sie co nosze i wetdy juz bedzie wszystko jasne. Powiem wam tak w sekrecie, ze jka bylam kiedys u wrozki to powiedziala mi ze bede miala dwie coreczki:) Oczywiscie nie mowie ze w to wierze, bo daleka jestem od wmawiania sobie takich rzeczy, ale troche rzeczy mi sie sprawdzilo z tego co mowila. Zreszta ja mam od samego poczatku jakies takie dziwne przeczucie ze to chlopiec:) Jak sie dowiem kto to taki to dam wam znac:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co tam u was koleżanki- ja ogólnie zrobiłam się gruba a wszystko jeszcze przede mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Titi widze, ze tyjesz, ale mam nadzieje ze tylko w tym jednym mejscu najwazniejszym?:) Ile masz w pasie?? Chociaz ja np to zauwazylam ze weszlo mi toszke w biodra. Nie wiedzialabym o tym bo nosze luzne spodnie teraz akurat, ale przed ciaza, to ubierlam sie w eleganckie same prawie spodnie(ze wzgledu na prace) i one byly raczej dopasowane. No i zalozylam sobie dzisiaj wlasnie te moje spodnie z przed ciazy-i wielki zong! lekko przyciasne w biodrach:( ale ja ogolnie juz dosc duzo przyylam bo rzucilam palenie wiec same pewnie wiecie co to oznacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie sprawa wygląda tak: w 13 dc był jeden jedyny (nie licząc takiego w 3 dc pod koniec @ bo na szczęście jest krótka) seksik... jajniki bolały jak na owu w 11, 12 i 13 dc... wtedy też występował śluz płodny. W 14 dc już ewidentnie niepłodny... Ten seksik... to właściwie taka powiedzmy \"seria\" w różnych pozycjach;) - no nieistotne- w każdym razie sam koniec mojego K. nastąpił poza mną- czyli przerywaniec:) dziś 19 dc... brzuch boli... ostatnie cykle: od 25 do 29 dni... i ostatni rekordowy- 31 ale było dużo stresów (egzaminy, wyjazd zagraniczny, zmiana klimatu, samolot)... myślicie że... są jakieś szanse?? pzdr ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik GRATULACJE!!! Ja jeszcze w dwupaku. Wczoraj byłam u gin, jak do soboty nic się nie będzie działo to w sobotę o 8 rano mam się stawić w szpitalu i będziemy rodzić. Pewnie dostanę oxy na wywołanie i tyle. Poproszę zdjęcia jak już będziesz miała chwilkę żeby siąść do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik Gratulacje!!!!!!!!!!!!! reszta Dziewczyn hejkum! Musze zdradzić co moje dziecko ma miedzy nogami.....wywalił swojego siura prosto w \"obiektyw\"....:D:D:D:D Waży 534 gramy i ma długość 24 cm:) Ma tez brzydkie przyzwyczajenia...kopie mame zazwyczaj ok 3 nad ranem...a z drugiej strony kot śpi na glowie wiec spróbujcie sobie wyobraż moje poranki 😴 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik gratulejszyn ogromne :D Ja tez się poiszę na fotki jak będziesz rozsyłać :) Niech pociecha rośnie zdrowo. Majka to wielkiego masz już lokatora :P Też gratuluje :) No i miłego dzionka życzę. P.S. dziś pierwszy raz w tym roku padał w Lublinie śnieg. Taaakie wielkie płaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos_80 ile mam w pasie ? sama nie wiem nie mirzyłam sie ale wiem ze mam brzuszek jak sie patrzy talii nie mam iposzlo mi w biodra ale co tam tak ma byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw alutos ja nosze dziewczynke i poszlo mi w biodra nnie do góry moja corcia lezy se jak w koszyczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik-moje najsczersze gratulacje!!!:) Gratuluje tez i zazdroszcze bardzo szybkiego porodu-nawet nie wyobrzam soebie siebie na porodowce:( Jak dacie na imie???:) Majka-w ktorym jestes tygodniu? Ja tez sie juz nie moge doczekac kiedy sie dowiem kogo mam pod sercem. Aha, co ztym kotem? Podobno niewskazane jest przebywanie z kotami w ciazy...tak slyszalam, nie boisz sie? Smutna_lala- teoretycznie jest ogromna szansa na to ze sie uda wlasnie w te dni o ktorych mowisz zwazywszy na fakt ze odczuwalas owulacje i zakladajac ze Twoj partner rowniez jest plodny. Ale jak sama mowisz nie skonczyl w Tobie. Mowia ze zawsze jest jakies prawdopodobienstwo zajscia podczas stosunku przerywanego ale nie jest ono duze..:( Dolegliwosci ktore teraz odczuwsz rownie dobrze moga swiadczyc o nadchodzacej @. Takie jest moje zdanie. Dziewczyny zaladowane po konce nasieniem nie moga zajsc robiac to w dni plodne, ja osobiscie sama staralam sie rok czasu. Ale widzisz nie ma reguly i zycze Ci zeby w Twoim przypadku sie udalo...bo chyba chcialabys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anucha3303
czesto jest tak ze kobiety o ciazy dowiaduja sie dopiero po w 3 miesiacy czemu? maja nromalnie 2 czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anucha3303
chodziło mi czy maja normalnie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha-Ja mysle ze mowa tu przede wszystkim o kobietach, ktore sie nie staraja, okresy maja nieregularne i kilkanascie dni w ta czy w ta nie robi im roznicy. Ktos kto czeka na dziecko, uwierz mi ze dowiaduje sie nawet przed spodziewana miesiaczka bo z ciekawosci robi test za testem:) Oczywiscie zdarza sie ze kobieta ma @( a wlasciwie cos podobnego do niej, bo nie mozna tego nazwac okresem.) mimo ciazy ale to sporadyczne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi-szczesciara z Ciebie:)!Ominely Cie te wszystkie rozczarowania i zmuty. Mozna Ci tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Kasik, gratuluję bardzo bardzo super dzidziusia. :) A ja na jakiś czas Was opuszczam. Może kiedyś wrócę. Może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po prostu muszę się na jakiś czas stracić... Muszę troszkę odpocząć i w ogóle dużo, by pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta ja mialam mnóstwo objawów....po mdlości i itp. ni mowiąc o miesiączkowych okreś mi sie spóźnil 12 dni, i w chwili kiedy mialam robić test dostalam miesiączkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×