Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Sibtara-wlasnie pamietam o Alotus,jak pisala.od razu mi sie przypomnialo jak dzisiaj zobaczylam to 100cm hehe.ojejjjjjjjj.jak ja ten brzuszek strace poziej?olaboga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, na pewno brzuszek zrobi sie znow plaski. Moja siostra jest niecale 2 miesiace po cesarce i juz ma plasciutki. Takze wszystko do osiagniecia. Ja juz nawet nie wiem w ktorym tygodniu jestem:) chyba w 33:) duzy brzuszysko mam pozniej zmierze to napisze, ale taki mi ostatnio wyrósł. Ide sie chyba poopalac na ogród:) Dzis mam same pysznosci do jedzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylka na chwilkę przypomnieć że jestem. Alutos nie martw się zgubisz brzuszek już niedługo. Karmisz piersią a dodatkowo będziesz teraz dużo spacerować i nawet się nie obejrzysz ja schudniesz dużo więcej. Uszy do góry. Majka pochwal się jak ma twój synek na imię. Pewnie już gaworzy :) Uwielbiam te śpiewy małych dzieci. Piski prosto w ucho trochę mniej ale też są potrzebne do nauki mówienia. Pozdrawiam. Trzymajcie się ciepło ale nie upalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
I zaczelo sie... :( Upal nie do wytrzymania dzisiaj. Gdyby nie wiatrak to chyba bym padla :( JAk tak dalej pojdzie to cienko to widze :( A co u Was? Jakies nowinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj tez upaly przyslzy i tez kiespko to widze tymbardziej z emnie czekaja z wielkim brzuszkiem cale wakacje:/ zle sie dzisiaj czulam,jak na @,jakos bardziej mokro i slabo.ahhh.to pewnie przez pogode.bzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
jakajaana, ja na szczescie jeszcze tylko 3 tygodnie, jak wszystko dobrze pojdzi i dzidzia nie postanowi opoznic swojego przyjscia na swiat :D Mam pietra jak cholerka, ale pocieszam sie mysla, ze w koncu przytule moja kruszynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
Kochane kobiety. mam pewne obawy,niby miałam okres,krwawiłam ale słabo w porównaniu do tego co jest co miesiac i mialam straszliwe bóle brzucha, że nawet nospa forte nie dawała rady,a mam rano mdłości, nie codziennie,ale są,do tego strasznie puchną mi kostki i w ogóle nogi.Czy ja mogę byc w ciąży?Zwłaszcza,że już 2 miesiące temu kochaliśmy się dokładnie w dni płodne, przypadała mi wtedy owulacja.Robiłam potem test i był negatywny.Słyszałam,że niby mozna miec okres do 3 miesiąca ciąży,czy to prawda?Napiszcie co o tym sądzicie,bo ja już sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
halo jest tam kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe pytanko- oczywisice mozna miec krwawienie przypominajace okres gdy sie jest w ciazy. Trwa ono zazwyczaj krocej i jest o wiele mniej intensywne. Co do objawow to mdlosci i opuchlizna kostek moze wskazywac na ciaze ale oczywiscie jesli nie zrobisz testu to sie nie dowiesz:) Tylko ten ostry bol brzucha jest zastanawiajacy... Lepiej zrob ten test po co masz sie zastanawiac. Test najlepeij wykonywac w dniu spodziewanej lub po. Jesli wykonalas go za szybko mogl byc wynik negatywny...teraz mozesz go zrobic o dowolnej porze. Moim objawem ciazy byl jeszcze dosc mocny bol piersi. Daj znac koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
Mnie piersi w ogóle nie bolą,co prawda są jakieś taki ciężkie,ale to może przez okres,który mi się nie dawno skończył,a trwał całe 4 dni z przerwą bo 3 dnia zniknął i potem się pojawił.A i te moje mdlości...nie mam ich codziennie. Albo mój organizm fiksuje, albo zaciążyliśmy...tylko czy się cieszyć, skoro mój facet nie chciałby teraz dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
to się śmignęłam po test....poczekam aż mi się siusiu zachce i wtedy się okaże...w każdym razie trzymam kciuki sama za siebie, obojętnie jaki bedzie wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
no to zrobiłam... niestety nie dołącze do Was. Wynik negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe pytanko-nie msuc sie.z tymi dolegliwosciami to moze do lekarza.a co do dzidzi.pogadaj z ukochanym,czsem trzeba wiele cierpliwosci-ja czekalam 3 lata az moj kochany powie TAK,ale moze u Ciebie bedzie inaczej!trzymam kciuki!!!! sbitara-ale Ci zazdroszcze.ja ie nie moge doczekac i w ogole poki co nie boje.dzisiaj bylam u poloznej,mialam wybrac juz znieczulenie itp ,slyszllam serduszko dzidziusni kochanej.buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
U mnie objawy były takie: Pierwsza ciąża: -brak @ - brzuch bolał jak na @ - kłucie lewego jajnika Druga ciąża (o której wiem od 05.06.2008): - brak @ - ból brzucha jak na @ - straszne bóle piersi - mdłości bez wymiotów - wszystko mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
Wiecie, jego zdanie jest takie,że jak już bedzię to za drzwi nie wyrzuci:)chociaż tyle dobrego. W sumie to on po prostu sam jeszcze nie dorósł...jak to facet hi hi zawsze dzieckiem pozostaje:) Jakoś ciężko mi się ostatnio do lekarza zebrać a już powinnam, bo czas na wizytkę kontrolną ( ambitnie chodzę co roku na kontrole i cytologię)Co prawda lekarz ostatnio zadał mi pytanie kiedy planuję dzidzię, bo mam ektopię, ale jakoś nie mam ostatnio weny się przejść i przebadać. A tak pytanko z innej nieco beczki, skoro już wiem ,że dzidzi (jeszcze teraz) nie będzie,to czy któraś z Was brała microgynon kiedykolwiek i jak wyglądał u Was cykl po odstawienu totalnym tabletek? Bo mi się poprzestawiało i troszku żałuje, że kiedykolwiek brałam anty. A jak bedę dalej miała mdłośći i wciąz będą mi puchnąć kostki, to uwierzę chyba w to,że się starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe pytanko-z facetami to jest tak ze zadko w koncu dorastaja do dzieci,ale kiedy juz staja przed faktem przyszlego ojcostwa robia sie z nich bardzo opiekunczy i szczesliwi tatusiowie.nie maja tego czgeos co budiz sie w kobietach:)3mam kciuki! co do drygiego pytanka to ja niestety ci nie pooge,nigdy ic nie bralam.a kiedy ostawilas tabl?moze to od tego to dziwne zachowanie Twojego organizmu??buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domasson-sliczne kwiatuszki hehe:)Chyba Cie nie znam ale pozdraiwma goraco! ...Monika...-gratuluje poczetego dzidziusia!!!!! Witajcie na topiku Dziewuszki nowe wszytskie! Alotus-jak Mala Ksiezniczka sie chowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
odstawiłam dość dawno, dobre 9 m-cy temu jakoś tak na jesień, bo zaczełam źle znosić tabsy:( a mało tego więcej mam z tego strat niz pożytku, już drugi raz bym nie zaczeła brać!!!Zawsze miałąm problemy z bolesnymi miesiączkami, a po odstawieniu jest jeszcz gorzej no i cykl mi się nieco waha,a wcześniej jak w zegarku,no ale coś za coś.W ogóle z tych tabletek nic dobrego nie wyszło. A jak na razie to mogę podziwiać jak rosnie w brzuszku dzidzia mojej kumpeli:)3majcie się mamuśki i przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe pytanie- nie martw sie kochana,napewno niedlugo sie ulozy wszystko.slyszllam ze po tabletkach organizm potrezbuje duzo czasu.sama osobicie bylam zawsze przeciwko i nigdy w to nie wchodzilam.co do bolesnych miesiaczke to ponoc po porodzie ida one w niepamiec.znam ten bol bardzo dobrze wiec na wlasnej skorze przekonam sie czy to prawda.zycze wsyztskiego dobrego!!!buzia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe pytanko
jakajaana- po porodzie przechodzi,to wiem na pewno bo moja mama miała jeszcze gorzej niż ja, a po urodzeniu mnie i mojej siostry nawet nie wie co to jest okres... pozostaje nic ino dzieci rodzić. Słyszałam także, że pieszczotyprzed i podczas miesiączki też łagodzą bóle,tylko daj się wtedy dotknąć jak Cię wszystko boli i jesteś zła jak osa:) pozdrawiam P.S. a swoją drogą miło się tutaj mi pisze mimo iż nie spodziewam się dzidzi bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
nowepytanko, milusio, ze Ci u nas milusio :D Co do @ to roznie to bywa po tym porodzie, jeden mowia, ze przechodzi, inne, ze jest jeszcze gorzej. Jak ze wszystkim, no global, indywidualizm :D Dzisiaj troszke chlodniej dzieki bogu, bo juz mialam dosc tych upalow. Strasznie mi sie dluzy ten ostatni miesiac, Dziewuszki. Chcialabym juz byc po, a tu z mpoich obserwacji wynika, ze nawet mi sie jeszcze brzucho nie opuscilo :( Czyzby sie dzidzia nie spieszyla? Gorace buziaki dla wszystkich przyszlych i obacnych mam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Ja z @ przed ciążą, jak i po w sumie nie miałam problemów... Nie mam bolesnych @ (boli mnie mocno tylko w pierwszy dzień gdy dostanę). Tak miałam przed ciążą jak i po porodzie :) Nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u Was sbitara i jakajana? Dzidziusie kopiom? Ja dzis mam wizyte. Moja coreczka całymi dniami kopie. Czuje jej kolanka. Zle się dziś czuję. Mdli mnie i w głowie się kręci. Musze chyba cos zjesc, bo nic jeszcze nie jadlam. Ale nie chcialam, bo dzis mam wczesnie obiad. Pozdrawiam. Wozek kupuje w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Monika... Szczeciara z Ciebie, ja to mialam takie @, ze czasem po scianach lazilam, przesrane :( Choc to tez zalezalo od miesiaca, czasem tak lekko przechodzilam, ze zapominalam, ze mam. :D Monte.. moze nie tyle kopie co sie rozpycha :) I to ostro sie wierci. Ja juz mam wszystko kupione, chorobka, tylko jeszcze malowanie pokoiku czeka mojego pana i jestesmy gotowi na przyjecie nowego domownika :) Zeby bylo smieszniej jakas infekcja drog moczowych mnie zlapala i sie lekowac musze. Ale na szczescie znalazlam super sposob na zgage, Rennie w tabletkach, rewelacja. Po wyssaniu jednej tableteczki cala zgaga mija, jakby jej w ogole nie bylo. Pozdrawiam Was goraco. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Monika...-no faktycznie szczesciara z emnie.ja to z @ same problemy.wiele razy czopki,zatzryki dozylnie,nic nie pomaga.bl straszny omdlenia,rozwolnienia a nieraz nawet zwracalam.cos strasznego.brrrr Sbitara fajnie ze juz masz wszytsko. Monte- a Ty tez juz wysztsko masz??ja narzie tylko startowke dla Maluszka,po nastepnej wyplaci ukochanego zazne cos kupowac,jak siostra do mnie przyjedzie.nie chce mi sie samej nigdzie chodzic,nie mam sil.ogolnie czuje sie ok ale strasmzie meczy mnie pieczenie skory i brak sil w nogach hehe.Monte tez miewam takie dni kiedy mnie mdli itd...to juz z ogolnego zmeczenia noszeniem chyba heheh:)buzia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×