Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Nastroje oki. Odpoczywam i nic nie robię. Nawet sobie panią do sprzątania wzięłam, bo ja sprzątać nie mogę a w brudzie żyć nie będę :P Ciuchy mi nie potrzebne bo i tak w domu siedzę. Mam na razie jedne spodnie ciążowe, które nakładam jak do gina śmigam. Jak jutro wrócisz to pochwal sie zdobyczami :) Ostatni zakup spodni widziałam na stronce, choć dokładnie ne wiem jaki model. A jutro po coś konkretnego jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę, że humorki kobitkom dopisują!!! U mnie też nie najgorzej :) Tylko coś senna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genialne białe spodnie , proste ale na boskim pasie :) no jakąś bombową tunikę chcę kupić bo w czerwcu szwagier się żeni i muszę jakoś wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ua, cześc dziewczynki wszystkie :) jakiś ruch się zrobił... jak na krakowskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, pewnie masz rację. Niby wiosna idzie (chociaż jutro ma podobno śnieg padać)...ale przesilenie chyba sprawia, że tak dziwnie się czuję. Kasiu, Redghost, Wy to chyba swoje dzieci od razu do szkółki poślecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka drogie są nadal... te dobrze szyte , ze swietnych materiałow, zwłaszcza dżinsy to wydatek 400-600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe ja na Krakowskim to byłam wieki temu choć mieszkam na bocznej od niego :P Ewka ciuchy ciążowe są faktycznie bajeranckie. Tylko kasę mieć i kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, chodziło o to, że na początku września rodzicie...to od razu do szkółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh! no nie mówiłam że sie starzeję. nie dosc ze mam skleroze to jeszcze kłopoty z jarzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam Kobitki, że moja siostra przechodziła całą ciąże w normalnych spodniach (dżinsach), a nie ciążowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak nas KObiety ogarnie szal kupowania to koniec....;) a co potem dalej z tymi ciuchami?? RED niegniewaj sie to zarty....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik ty mojego brzucha noie widziałas :) czyste zywe sadełko nigdzie nie przytyłam , tylko w pasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost spoko :) Ja nie zauważyłam jak Anik napisała o wrześniowych porodach :P Ty masz kłopoty z jarzeniem a ja z widzeniem :) Ewka ale miałaś pychotka obiadek. Aż ślinka cieknie, mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie ma mawy, żebym sie wbiła w moje jeansy :P Brzucho przeszkadza. A ja uczę wychowania fizycznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk chodzila z synem w ciazy ,to do 7 m-ca o ciazy wiedzieli tylko Ci ktorym powiedzialam .... ale za to potem jak mi brzucho wysadzilo to byl maly zolwik ze skorupka z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, pewnie bo to zależy od kobitki. Chociaż powiem Ci, że mojej siorce też tylko w brzuszek poszło, miała taką okrąglutką piłeczkę. A spodnie nosiła po prostu pod brzuchem:) Mam nadzieję, że się nie obraziłyście za to posyłanie dzieci do szkoły....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wpadłam na chwilkę bo widzę, że doborowe towarzystwo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka na moje ciuchy już kolejka chętnych a dzinsy są tak szyte że po porodzie spokojnie można nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik to posyłanie dzieci do szkoły chyba nie było obraźliwe. Ja przynajmniej odebrałam to jako żarcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×