Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

I upolowałaś redghost:) Ja nie pisałam o szkole rodzenia na Jaczewskiego. I nie wiem czy jest. Ale jak sie dowiesz to daj znać, bo chce chodzić. Tylko to chyba dopiero od 25 tygodnia się chodzi - tak gdzies czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , ja sie chyba starzeję....;) słuchaj , a kto prowadzi Ci ciążę? i prywatnie chodzisz czy państwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost moją ciążę prowadzi profesor Kwaśniewska i chodzę prywatnie. Ale jest też dostępna na Staszica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona będzie odbierac poród? bo mój lekarz jest z jaczewskiego ale z ginekologii operacyjnej i nie wiem czy będzie mógł odbierac poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze z nim nie rozmawiałam , stąd moja niepewnośc... poza tym nawet nie myślę o rodzeniu siłami natury...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost moja gin prowadząca będzie odbierać poród :) A kto z Jaczewskiego Cię prowadzi (jeśli można wiedzieć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. marek gogacz :) jakieś 2 lata temu robił mi zabieg elektrokonizacji - świetny fachowiec jeśli chodzi o wszelkie choróbska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacyjna jest na dole a ja leżałam nad operacyjną (na wysokości izby przyjęć). Ale przychodzili mnie odwiedzać i inni lekarze wiec trochę się ich przewinęło przez moją salę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , niestety wiem gdzie jest operacyjna :( brrrr... tylko dzieki temu że dr.gogacz jest ... ugodowym człowiekiem byłam tam niecałą dobę. zabieg zamiast ogólnej narkozy miałam wykonany w znieczuleniu miejscowym więc szybko stamtąd zwiałam ale oddział zapamiętałam dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom> :) termin mam na 10 wrzesnia na usg na według wzrostu wagi itp itd na 2 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 1 września ale ostatnio na usg wyszło że jednak 31 sierpień :) A ja bym chciała urodzić 29 sierpnia na urodziny mojego Kochanie :P A coś czytałam że wybierasz sie na usg za tydzień. Dobrze mówie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee.... byłam w piątek na 4 d coby prawnuka moja babcia zobaczyła :) nagrali mi wszystko na płytke i frajda była nieziemska :) POLECAM! podobno najfajniejsze 4 d wychodzi w 22 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jak kosmita powiadasz? Ja na razie mam nagrane normalne, znaczy 2D. A 4D nagrywam w 21-22 tygodniu. A ile płaciłaś na 4D i gdzie robiłaś? Ja będę robiła w luxmedzie za 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robiłam w luxmedzie , u dr. krzyżanowskiego :) zapłaciłam 180zł bo mam 10% znizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z usg to u mnie jest tak że nigdy nie wiem czy lekarz będzie je robił czy nie. w Ab ovo gogacz ma u siebie cały możliwy sprzęt więc kontroluje wszystko na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam 4 razy usg robione. A słyszałam, że za dużo to też nie jest dobrze. Więc nastawiam sie jeszcze tylko na dwa razy. I oczywiście oba w 4D nagrane na płytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno to przedpotopowe teorie z tym \"za duzo usg\" :) jeśli coś Cię niepokoi albo po prostu dawno dzidzi nie widziałaś to lepiej zrobić usg niż się zastanawiać... stres w ciązy jest NIEDOPUSZCZALNY. (To cytat z lekarza :)) ja tez miałam juz 4 usg 3 robił gogacz żeby 1 sprawdzić czy jest ciąża (5 t) 2 sprawdzić czy pęcherzyk jest pełny (6 t) i czy to nie daj boże nie ciąża biochemiczna 3 tzw genetyczne (12t) a 4 robiłam w luxmedzie bo ... miałam kaprys :) jakieś głupie mysli błąkały mi się po głowie więc poszłam żeby zażegnać stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę nie przesadzać z tymi usg. Na uspokojenie niepweności co z dzidzusiem idę do gina i słucham serduszka :D To mi wystarcza. A jak brzuszek - rośnie? Ja już przytyłam 4 kg z czego połowa to chyba cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 5 z tego wszystko to sadełko na brzuchu :) Mówię Ci - wyglądam jakbym nadwagę miała a nie była w ciązy :) dzwoniły dziewczyny, jutro jadę do warszawy obejrzeć nową kolekcję w \"pępku świata\" muszę się trochę ruszyć bo już nie wyrabiam. 2 dni leżałam odwłokiem bo brzunio ciągnął strasznie... a teraz czuję się jak młody bóg :) A jak u Ciebie dziś nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×