Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam dziewczyny!! Mogę zapytać co się tutaj dzieje???????????????? Co jest z wami kobietki???? Albo to na okres jesteście takie rozdrażnione, albo to już typowe objawy ciążowe!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, nie muszę Cię oceniać, Twoje posty świadczą o tym jaka jesteś i Twoje słownictwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, ale szczerze mówiąc nie będe komentować ani opowiadać się po kogoś stronie. Każda z was ma swoje racje i swoje pomyłki, powtarzam KAŻDA Z WAS, więc nie będę niczego ani nikogo wypowiedzi negować. Mnie tu jest dobrze i będę tutaj zaglądać aż do rozwiązania co najmniej, a może i dłużej, jeśli będe potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett - poproszę o wielki uśmiech do mnie, bo za chwile pewnie będzie padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję: \"zalezy mi na opinii tylko kilku osób, a Ty anett wybacz-nie zaliczasz sie do nich...Mam gdzies dziewczyny co sobie myslicie na mój temat\" Oh, Majka tak mi przykro, że mnie nie lubisz. To dla mnie cios!!! Chyba się popłaczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka! proszę Cie nie zarzucaj mi brak checi do kompromisu...nie wiem czy jestes od początku i tylko czytaasz..ja tez najpierw przeczytałam ponad 600 str a dopiero póxniej postanowiłam sie włączyc...zawsze jestem gotowa budowac mosty i ja byłam /masz całkowita racje/ostra w konfontacji z kolezanka o. ale jesli przeczytalas topik od poczatku , to wiesz, nawet kilka dziewczyn poswoadczy że jestem jego wierna obrończynia.. a wiesz ze nawet owulka chciałamnie stad wywalić...? ja biedny robaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, płaczę cały czas!!! Przejdę chyba załamanie nerwowe :P To bardzo dziwne Majka. Skoro jesteś szczerą osobą to powinnaś mieć duży dystans do siebie!!! A wystarczy, że ktoś inny jest szczery wobec Ciebie i zachowujesz się jak mała dziewczynka, której zabrali grabki w piaskownicy, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki proszę was, to do niczego nie prowadzi, a czym więcej się ze sobą kłócicie tym więcej wad sobie wytykacie, co na pewno nie jest zdrowe. A na tym topiku tylko jeden wirus jest pożądany: ciążowy :D Anett - jakies nowości u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie kłócę!!! Jestem po prostu SZCZERA!!!!!!!!!!!!!! Limetko, u mnie OK od wczoraj biorę wiesiołka i czekam na testy owu, które zamówiłam. Będę się obserwować bacznie w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet chcesz sie zwierzyc na czym polega Twój problem?..bo chyba temat dyskusji byl troszke inny, ojojoj Nie jestem mała dziewczynka, jestem dorosłą kobieta po 30-ce, która spodziewa sie po wielkich trudach swojego pierwszego dziecka (raczej swoich pierwszych dzieci:) ), do tego bardzo zdystansowana do innych i nie przejmujaca sie za bardzo krytyką /jednak ja ja przyjmuje/...Ale ja anett potrafie sie do błedu przyznać i zazwyczaj to robie:) wiec teraz to juz nie wiem o co idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka! Co do mojej bytności tu, to najpierw dużo stron przeczytałam (początkowych, środkowych i najnowszych) a potem zaczełam sie włączać.Forum znalazlam bo wydawało mi się że moge byc w ciązy, potem zaczęłam podejrzewać u siebie zaburzenia hormonalne no tak juz sobie tu bywam od czasu do czasu ale czytam na bieżąco!A przyciągnęły mnie naprawde Pożyteczne rady i wypowiedzi i naprawde superowa :D atmosfera panująca wśród grupy fajnych lasek!!!!!!!!!!!! O nic Cie nie oskarżam!Ja nawet rozumiem co mogło Cie w Owulce zdenerwować.Tylko obie zamiast uciać i zakonczyc sprawe to docinacie sobie w poszczególnych postach i machina się kręci. Forum nie jest niczyją własnością żeby tak sobie kogoś wyrzycać więc takie teksty o wyrzucaniu uważam za zbędne. Proponuję uznać sprawę za niebyłą i zająć sie w końcu tematem forum. Jakie testy z krwii wykazują ciąże? Bada się poszczególne hormony czy jest jakiś stricte test? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny taka moja rada (mam nadzieje że mi sie za to nie dostanie) jesli nie możecie znieść swojego towarzystwa to proszę się do siebie nie odzywać!!! Każda z was jest jaka jest i nic tego nie zmieni, a przynajmniej nie te parę dzisiejszych wypowiedzi, nie ma co dalej drążyć tematu. Ja teraz lecę zrobić małe pranko, za chwilę do was przyjdę i mam nadzeję, że atmosfera trochę się przerzedzi. :) Do miłego kobietki! Dla was wszystkich obecnych i nie obecnych 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, od samego początku do teraz idzie o to samo, żebyś powstrzymała się od złośliwych komentarzy wobec innych dziewczyn, bo to naprawdę nie jest ani miłe ani potrzebne. W takiej atmosferze trudno czuć się dobrze, więc daruj sobie pewne komentarze. Twierdzisz, że nasze posty są żałosne. Myślisz, że Twoje są poprawne, mądre, ciekawe?? To muszę Cię rozczarować, nie są!!! Czy ktoś prosił Cię kiedykolwiek o recenzję swojego posta?? NIE A TY to robisz, jakbyś zjadła wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka- test beta-HCG-jest testem z krwi wykrywajacym ciaże:)odnosnie własnosci forum...masz racje... nawet nie wiesz ile razy trzymalam jezor za zebami....qrcze meka nieziemska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka24 - ja cię popieram :) Tak samo czuję i myśle jak ty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, podobno ustępuje się \"mniej\" mądrym osobom. Więc ja zakończyłam swoje wypowiedzi na ten temat. Nie potrafisz być miła...trudno!!! Ciekawe jak Ci się z tym żyje?? ale nie odpowiadaj, nie oczekuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poddaje sie! Nikogo nie skrytykuje:) Anett bedze wrzucac same ciekawe posty-OBIECUJE odkopałam toporek wojenny ze swoja szceroscią...juz jej nie bedzie: zadowolone wszystkie: Owulka i Monia spokojnie mozecie gaworzyc na forum ...niech mnie śnieg zasypie jesli cokolwiek waszego skomentuje Majka Grzeczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko jedno. Majka, ja szanuję u ludzi szczerość!!! Ale nie toleruję chamstwa!!! Chętnie poczytam o Twoich staraniach, przebiegu ciąży itp, bo sama się staram o dzidzie i interesują mnie takie tematy. Nie mam pretensji, że o tym piszesz, wręcz przeciwnie!!! Ale nie mam zamiaru tolerować celowego obrażania i wyśmiewania się z innych. THE END :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett -> mój ostatni post ->jest w 100% szczery.To nie jest chamstwo..powiedziałam Bedę Grzeczna i tak bedzie:) mozesz byc z siebie dumna spacyfikowałas mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, nie jestem z siebie dumna, bo mi nie chodzi o sprowadzanie innych do parteru!!! Chcę tylko miłej atmosfery na topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie, pięknie, buziaki sie wam należą za to :) Jednak można się dogadać. BRAWOOOO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebeczki przestały sie kłócic i juz temat się skończył :) Będzie trzeba poczekać aż któraś będzie miała jakieś wątpliowści i pytania, bo inaczej to się tutaj nikt chyba nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, ja jestem i zawsze chętnie pogadam o wszystkim:) A co u ciebie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko nie wiem czy juz pytałam, czy nie ale w którym tygodniu robi sie to obciazenie glukozą???to trzeba wypic a potem utoczyć troche krwi?dobrze mówie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jaki śliczny spokój zapanował na topiku, aż miło i przyjemnie :D Ja już byłam dzisiaj rano na badaniach moczu i krwi. Wyniki po 13 a na 14 do ginka śmigam. Trochę się stresuje, ale ma być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×