Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

jak porównuję ten sklep na świętoduskiej , jakośc ubrań szycie itp to jest niebo a ziemia! czasem warto wydac troche więcej, wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiamotylek a byłas w tym sklepie na jana sawy? podobno fajne ciuchy mają ... jutro sie tam wybieram, wybadac teren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne , w koncu ile razy sie jest w ciazy, trzeba sie pokazac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to nie tylko ma byc wygodne ubranie , nie uciskac brzunia itp. ale ma dobrze wyglądać a nie byle jak. na mnie trudno kupić cichy, jestem niska (164 cm) , romiar 36 a te tańsze spodnie które mierzyłam były po 30 cm za długie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah przyjdzie dzien ze tez sobie bede na takie zakupy chodzic ;) A teraz spylam do wyrka 💤 Trzymajcie sie ciezaroweczki, spokojej nocki 😴 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Babeczki! U mnie piekna pogoda... cielputko ok10 stopni... zyc sie chce. Z @ ciagle spokoj oby tak dalej:):):):) buziaczki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! Nie musiałyscie sie przyznawać ze uzywacie forum do przekazywania sobie wiadomosci typu\"odbierz pocztę\".Ktos twierdził ze jestem tematem Waszych rozmów???Nie zauwazyłam:) Po pierwsze jesli ktokolwiek czuje sie przeze mnie napadniety ..niech mnie zaskarży.Po drugie-nie przypominam sobie zebym kogokolwiek napadała i nie zamierzam sie gryzc w jezyk tylko dlatego ze jakas delikatna stwora czuje sie przeze mnie obrazona. Monia->pisze sie \"mądralińska\", ale to nic nie znaczacy szczegół;).Nie mów,ze Cie wystraszyłam... A na przyszłosc nie rób mojego portretu psychologiczneg, mało mnie znasz kochaniutka... Pyzaczek-> jesli chcesz wiedziec co zrobilam to ja Ci powiem...poważyam sie na komentarz do postu owulki , który wznawiała z precyzja 2 razy na strone:).Mam pytanie do ciebie kochana: Na czym polega moja uszczypliwośc /ponoc ostatnio/? ewkamarchewka-> jakie głupoty gadam, mozesz podac konkretny przykład? No i na koniec moja ulubienica: OWULKA->jakie piekne pozegnanie!!!wzruszylam sie do łez,wiesz?Na pewno wejdziesz na topik bo bedziesz chciala zobaczyc jak zareagowałam...nie darujesz sobie ,co??Przecież nie moge Cie zawieśc!Nie odebrałam Ci zadnej nadziei tylko zasugerowałam (moze za ostro, jak dla Ciebie),żebys przestała sie zajmowac swoim sluzem a zajeła cudownym zyciem.Nie znam sie na śluzie i jeszce raz powtarzam : nawet lekarzowi ciezko postawic \"wirtualną\"diagnozę...takie bylo przeslanie.No a jeśli Ty uwazasz ze atakuje Twoja cześć, inteligencje...czy co tam jeszcze wymyślisz..to Twój ból ,ja Cie przeciez nawet nie zaczełam obrazac. na przyszłosc: przed nikim sie nie popisuje, bo nie ma takiej potrzeby... reasumujac: 1)czy zauważyłyście ze forum zatracilo swoja misję? 2)wszystkie \"starsze\" stałe bywalczynie poprostu zniknęły, jak na mój skromny gust po prostu się im tu w końcu znudziło (oczywiscie moge sie mylić) 3)kiedys o tym gadałyśmy, ze czasem trzeba pogadac o czyms innym....oczywiscie ze tak,trzeba bo nawet objawy ciazy są liczba skończoną... 4)kiedys widziałam były tu rady nt problemów z zajściem w ciazę...ok, ale dlaczego forum stało się zbieranina osób z róznymi schorzeniami hahaha typu nie udało sie w tym miesiacu zamówie ziółka!!!Przeciez to jest organizm a nie mechanizm LUDZIE wyloozujcie ( ja nie mówie tak dlatego że udało mi sie zajsc w ciaze-tez miałam problemy, starałam sie prawie rok) 5)miałysmy sie wspierac z całego serca...a tu co , mozna znależć post typu \"ty który skasowałes ten topik odebrałes mi wszelka nadzieję\" Rany toz to prawidziwy DRAMAT!!!! 6)mam swoja teorie nt skasowania topiku, ale nie bedę o tym zanudzać, bo qrde znowu kogos obraże... Qrka ale sie naprodukowałam Pozdrawiam Mondra i Skromna Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka... sluchaj... pewnie ze ten topik jest o bjawach ciazy ... ale miło jest posłucha co innych problemach... a ty zachowujesz sie nie tak jak trzeba... jak ktos za dlugo mowi o swoich problemach naskakujesz na niego... a zreszta po co sie kłocic???!!! nie lubie tego szanujmy sie nawzajem i swoje poglady... noi oczywiscie problemy!!! TAk bedzie o wiele przyjemniej... niz krzywo na siebie patrzec... Ten topik jest rzeczywiscie po zeby sie wspierac wiec robmy to zamiast nastakiwac na siebie albo sie obrazac jedna na druga... ja naprawde lubie tu przychodzic... wie c prosze daj cie sobie spokoj ze swarami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno z nikim nie zamierzam sie klocic... i lubie was wszystkie miedzy innymi za to ze jestescie TAKIE rozne... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka wytlumacz jak to bylo z ta poczta i tym topikeim ... jestem ciekawa a jak nie chcesz na forum to zapraszam na moje gg lub tlen ... gg 3744980 pisz nawet jak jestm niedostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka zwróciłam uwage owulce że nie moge postawic diagnozy via internet i nie za bardzo mam pojecie i zdanie nt jej sluzu..nie zuwazyłas ze od tego czasu \"slucha \" innych osób i poswieca im wiecej uwagi? Nie zuwazyłas ze oprócz mani nt jakis zasranych ziółek (które notabene moga jej tylko zaszkodzic, bo nie skonsultowała ich z lekarzem tylko bierze bo podobno działają) przestała zajmowac się tylko i wyłącznie swoimi \"problemami\"a czesciej włącza sie do dyskusji i problemóow innych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O poziomie inteligencji świadczy między innymi umiejętność budowania kompromisów, wiec może zwaśnone koleżanki pomyślą nad jakąś ugodą? Dla dobra ogółu? Albo rzeczywicie przeniosą swoje spory na inne podwórko o to nie jest temat teo forum!I nikomu nie jest tezż przyjemnie wczytywać się w taką ilość jadu! Cięty język można mieć, ale przekaz internetowy a nie na żywo ma to do siebie, że inaczej oddaje emocje i warto mieć to na uwadze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka... słuchaj kazda z nas jest inna ... jedna potrzebuje malego wsparcia ,inna nie znosi olewania, a jeszcze inna krytyki... wiec moze zapomnijmy o tym co było niech sie liczy tu i teraz?? to takze propozycja do Owluki o MOni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Weszłam na topik i popsuł mi się humor :( Owulka, Monia, proszę Was nie róbcie tego!!! Nie rezygnujcie z topiku, przecież wiecie o tym, że są ludzie i \"ludziska\". I nie da się tego drugiego \"gatunku\" wytępić jak stonki. Trzeba to ZLEKCEWAŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majka, to forum nie jest po to żeby ciągle zwracać sobie uwagę na błędy ortograficzne!!! A Ty własnie to robisz cały czas. A swoją drogą, nawiązując do poprzednich Twoich postów: piszę się lekarz dyżurny, a nie \"dyżórny\" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja... dziewczyny przestancie sie ... kłocic.... dajcie spokoj.... po co to nerwy nam nie potrzebne... ani tym ktore chca zajsc ani staraczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ewcia, pamiętaj nie wpuszczaj tej małpy do domciu... Ale się zrobiło nieprzyjemnie...tak to niestety już jest, rozmowa przez internet pozwala na przekazanie tylko i wyłącznie \"pustych\" słów, które posiadają pewne znaczenie ale gdy do tego dołączymy wyraz twarzy, gesty, ton głosu to mogą nabrać różnych znaczeń...I co za tym idzie, coś co zostało powiedziane (a właściwie napisane) z konkretnym zamiarem zostaje zupełnie inaczej odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka->do mnie pijesz? Ludzie przeciez ja powiedziałam tylko co sadze na temat taki czy owaki...Karolka poczytaj sobie ze 3 strony wstecz...to zobaczysz ile żołci wylały dziewczyny za jedno moje zdanie i daja po d**** -> nie zebym sie skarzyła :) Przeciez jakby mnie temat topiku nie interesował i nie miałabym na uwadzę jego dobrego współtworzenia paplałabym glupoty typu \"tak tak na pewno jestes w ciazy, nie martw sie ze masz okres..blablabla) Przeciez tak jak napisłam wczesniej (jakies kilkaset stron temu) ten topik jest fantastyczny..\"Koczują\" tu fantastyczne kobiety ... czy wyrazanie swojego zdania na jakikolwiek temat jest złe? powiedz mi proszę Karolka24, bo chyba sama sie zagubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett jakbys przeczytała dokładniej to bys zauwazyła , że natychmiast sie poprawiłam,poniewaz sama zauważyłam bład który mi wyszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję: \"Przeciez jakby mnie temat topiku nie interesował i nie miałabym na uwadzę jego dobrego współtworzenia paplałabym glupoty typu \"tak tak na pewno jestes w ciazy, nie martw sie ze masz okres..blablabla)\" Majka, chyba nie chodzi o to, żebyś wirtualnie diagnozowała ciążę innym dziewczynom, ale żebyś była po prostu miła. Jeśli tego nie potrafisz i np nie nasz się na tym, o co spytała któraś z nas, to nie odpowiadaj albo napisz \"nie wiem\" i już. A ty zjechałaś Owulkę równo. I tu nie chodzi tylko o ten jeden incydent, przeanalizuj swoje posty i zobacz że ciągle pijesz, jak to określiłaś do \"swojej ulubienicy\". Już na pierwszy rzut oka widać, że jesteś złośliwa. POza tym chyba wczoraj napisałaś że na tym topiku są trzy normalne dziewczyny, w tym oczywiście TY. A reszta co? jest nienormalna?? Twoje wypowiedzi zalatują hipokryzją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka!! Nie piję tylko do Ciebie! Z wielu stron poleciało za dużo gorzkich słów!Ciebie prosze tylko, żebyś wzięła pod uwage, że czasem trzeba sie powstrzymać, i używać mniej dosadnej krytyki bo słowo pisane łatwo opatrznie zrozumieć! Ja nie roztrząsam czy zatargi wyszły od Ciebie czy kogoś innego!Stało się i nie płacze się nad rozlanym mlekiem, trzeba sie poprostu dogadać!Też uważam, że pożegnanie się Owulkii (skad inąd sypmatycznej kobitki) było ostentacyjne i zupełnie nie potrzebne.Nikt jej przecież nie chciał skrzywdzić chociaż rozumiem, że mogła się poczuc dotknięta bo każda z nas ma inną psychikę!Bez sensu żeby porzucała topik który jest jej tak bliski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie zmienia jednak faktu, że chyba za dużo uszczypliwości było z Tojej strony dla Owulki! I po co?Co to mialo dać? Bo nie rozumiem??? Nie obrażaj się tylko przypadkiem i rzeczywiście na spokojnie przeanalizuj prosze swoje wypowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett-g*** o mnie wiesz wiec nie pisz ze jestem zlosliwa zalezy mi na opinii tylko kilku osób, a Ty anett wybacz-nie zaliczasz sie do nich...Mam gdzies dziewczyny co sobie myslicie na mój temat kilka osób pytało mnie na temat pierwszych objawów ciazy->wiec zgodnie z tematem forum odpowiedziałam (odkad zaszłam udzielam takich odpowiedzi) Wczesniej sama miałam pytania i dziewczyny które chcialy mi odpowiedziec-zrobiły to, za co jestem im wdzieczna..i nie wiem czy w swoich wypowiedziach były mile czy tez nie..nie interesowało mnie to wtedy i nie interesuje teraz, dostałam odpowiedz i mi to wystarczyło -to tyle. moge Wam obiecac nie zamierzam sie właczac w dyskusje jesli nie bedę nia zainteresowana.Chyba ze ktos konkretnie do mnie zagada!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×