Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Krolcia27
Cześć Babeczki! Przyznam się szczerze, że od dawna śledzę wszystkie wypowiedzi, które pojawiły się na "naszym" forum. Wcześniej nie miałam odwagi się odezwać, ale po tym co dzisiaj przeczytałam ("kłótnia"), postanowiłam się do Was przyłączyć. Kłótni nie będę komentować... Za to życzę Wszystkim oczekującym, planującym i mającym nadzieję powodzenia! PS A sama jestem planująca i czekająca na @... Może się nie zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Jest ktoś chętny do rozmowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Kasiumotylku, jestem pewna, że wszystko będzie ok. Ja gdy byłam w ciąży z moją córcią to połowę musiałam przeleżeć, ale dałam radę. Zawsze wierzyłam, że wszystko będzie ok - udało się! Urodziłam Julkę w zeszłym roku w Walentynki. Teraz z mężem zdecydowaliśmy się na rodzeństwo dla naszego Skarba. "Ćwiczymy" już 3cylk i zobaczy,my , co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Cześć Anett! 3cykle to raczej nie jest zbyt długi okres starań, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
zobaczymy... Miesiąc temu byłam u gina, powiedział , że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, masz już córeczkę, to fajnie. To pewnie bez problemu będziesz mogła zajść w drugą ciążę. Ja jeszcze czekam na tą pierwszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
A długo czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Moja pierwsza ciąża to była duża niespodzianka, nawet dla mnie samej... Fakt, planowaliśmy z mężem "zajście", ale za jakiś rok...Ale nasza Julka postanowiła przyjść o rok wcześniej niż planowali rodzice :) A dzisaj jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam już dosyć długo, ale dopiero od 4 cykli intensywniej!!! Miałam nieregularny @ i próbuję najpierw to ustabilizować, biorę Luteinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia27 gratuluję córy :) Anett co jest? Omijasz mnie łukiem czy tylko mi się wydaję? Zocha wracaj, już jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Ja przed pierwszą ciążą też miałam nieregularne cylke. I dlatego nawet nie wiem, kiedy Julia została poczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
no i żeby tego było mało, to gdy byłam już w ciąży (o czym nie wiedziałam) to miałam normalny @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
wszystko się wydało, gdy urodziłam - mała była dzieckiem przenoszonym... Kasiu, dziękuję za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, skarbku nie omijam Cię, przepraszam!!! Myslałam, że poszłaś bo pisałaś o wizycie u lekarza. Ale jak jesteś, to fajnie, nie gniewaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
miałam @ przez pierwsze dwa m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza wychodzę koło 13 więc jeszcze chwilę jestem. :D Krolcia27 a co wynika z faktu, że ciąża była przenoszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoZZi
Pozwolę sie wtrącić ;) tydzień temu i miesiac temu były starania, od wczoraj jem śledzie z ogórkiem kiszonym. Zaje sobie sprawę z tego, że to pewnie za wcześnie.. szczegolnie, że mam dostać okres za tydzień ale jednak mam nadzieję. Przeraża mnie to jak łatwo odnaleźć w sobie objawy ciąży, jak sobie dać z tym radę żeby nie zwariować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z powrotem :) Musiałam na chile ustąpić miejsca mojej bratówce, bo coś chiła poszukać, teraz jednak komputerek jest już z powrotem w moich łapkach :) Mimo to babeczki kochane na trochę was opuszczę, bo musze pisać tę moją pracę, bo przez ból zębów nic w tym tygodniu nie stworzyłam jeszcze, więc mam zaległości, ale będe cały czas was podglądać :) Zajrzę później, moze tak koło 17.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Julka urodziła się z bardzo pomarszczoną skórą na dłoniach i stopach, miała pozatykane pory na twarzyczce, a także bardzo suchą skórę całego ciała. A najlepsze w tym wszystkimjest to, ze gdy byłam w 30tyg. ciązy to brałam silne leki na rozwój płuc dziecka. Jak się później okazało, to było zupełnie niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
RoZZi, ogórki i śledzie...Wiem coś o tym :) Mam dostać @ za dwa dni, a zajadam się ogórkami do spółki z czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
niestety muszę Was opuścić - czas wziąć się za jakąś robotę, bo za godzinkę urywam się do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
ale jeszcze tu wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, mam pytanko. Piszesz, że miałaś @ będąc w ciąży, ale czy to było takie krwawienie trwające kilka dni, czy raczej plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoZZi
Karolcia oo tak wczoraj zjadłam udko z kurczaka z bułką, potem dwie bułki ze śledziem i ogórkiem, potem herbata, kawa z ciastkiem i cukierkami i piwo na koniec zagryzlam kiszonym :o nie wiem gdzie to sie zmieściło i jestem strasznie ciekawa czy to przed @ czy też może jej brakiem :) Dołaczam sie do pytania Anett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×