Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej Dziewczynki! Te, które mi tak zazdrościły że sobie zaszłam, nie musza już tego robić... Poroniłam... Jednak cieszę się że żyję, bo mogło się to skończyć o wiele gorzej... No i czekam na kolejne próby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko, tak mi przykro, nawet nie wiem co napisac. Czy mogę spytać co się stało? Bo napisałaś, że mogło się skończyć gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogło być gorzej bo było podejrzenie ciąży pozamacicznej... a tak to nawet bez czyszczenia sie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima! Nie umiem opisać smutku, jaki mnie ogarnął :( Ty wiesz, że ja jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko, rozumiem. Naprawdę, bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana. Oby jak najszybciej wszystko ułożyło się pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko bardzo współczuje!!!! dziewczyny u mnie nadal nei ma @ ale to jeszcze nic nie znaczy ide w pon do gina ... ale pewnie nie napisze wam o tym bo musze znikanc na jakies 2 tygodnie chyba ze uda mi sie zalatwic wczesniej twardy dysk... moj padl... jade na pozyczonym... tak wiec dziewczyny... mam nadzieje ze jak wroce to wszystkie beda zaciazone!!!;) :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny kolejny raz :) Intima słowa nie opiszą jak mi przykro, ale Ty o tym już wiesz...Pamiętaj, że jestem z Tobą i trzymam za wirtualną łapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intyma przykro mi,twoja ciąża dała mi nadzieję,że mi też się uda.To straszna strata i ciężko się po takim czymś podnieść,ale nie wolno ci się poddać,trzeba iść do przodu i wierzyć,że będziemy cudownymi mamusiami już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimka,bardz mi przykro,wiem co czujesz bo przezylam to samo!!!!i nie bedzie latwo przez to przejsc,ale juz niedlugo napewno znow dostaniesz szanse byc mamusia i to wynagrodzi Ci:*:*:* ja niestety narazie nia nie bede:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Intima - ty wiesz co chcę napisać, na pewno wiesz!! Dlatego prześle tylko, albo aż, ogromnego buziaczka i powiem, że całym serduchem moim jestem z Tobą!!! 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armo
Cześć dziewczyny. od jakiegoś czasu śledzę Wasze wypowiedzi. Intymko bardzo Ci współczuję bo wiem jak tego pragniesz. Ale głowa do góry, będzie dobrze. W styczniu 2007r byłam wymontować u gin. wykładkę antykoncepcyjną bo zdecydowaliśmy z mężem, że chcemy drugie baby. Staraliśmy się o nie w lutym. Teraz okres mi się spóźnia tydzień. Zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Czy test może oszukać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armo
Kasiamotylek jak twoje wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Widzę, że sytuacja się załagodziła, całe szczęście:) Intimo, tak na \"pocieszenie\" napiszę, że moja mama miała ciąże pozamaciczną, a później urodziła bliźniaczki:) Ewka, pamiętaj nie wpuszczaj małpy, nawet jeśli Cię bardzo będzie prosić...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armo - to tylko pogratulować, ale na wszelki wypadek powtórz test za jakieś 2 dni. A czy te kreski były bardzo wyraźne??? Anik - witaj kochana!!! :) Już masz luzik od pracy??? Teraz pewnie gotowa do następnej \"roboty\" ale tej o niebo przyjemniejszej :p co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armo dziękuję za troskę. Wyniki mam bardzo dobre, dzidziuś prawidłowo rośnie. Więc wszystko jest oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!! Znów bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :-) Nie poddam się :-) Nie tym to następnym razem sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Limetko:) Mam teraz trochę wolnego czasu:) Obrona tuż tuż więc będę pewnie musiała sobie przypomnieć parę rzeczy, których nauczyłam się podczas studiów. A w ramach wolnego czasu wyszywam dla mojej siostrzenicy taką taśmę do mierzenia wzrostu (ze zwierzakami:)). Poza tym znalazłam bardzo fajny program, który zamienia zdjęcia na wzór do wyszywania haftem krzyżykowym, super sprawa!!!! Co do tej \"innej\" roboty to czekam na rezultat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armo
Limetka 82 kreski były wyraźne. Dodam jeszcze, że zaczeły boleć mnie okropnie piersi i sutki mnie bardzo bolą i są strasznie ciemne. chodzę częściej do toalety niż zwykle. Moje pytanie wzieło się stąd, że nie mogę uwierzyć, że tak szybko by nam się udało. Myślałam, że to będzie trwało kilka miesięcy. Ale mimo wszystko bardzo się cieszę jeżeli to już to. Kasiamotylek bardzo się cieszę, że u ciebie wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, tak krzyżykuję:) Kilka lat temu ciocia mnie zaraziła i tak już zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na studiach jeszcze zaraziła kumpela i zostało po dzis dzień :D Tylko jakoś czasu mi brakuje ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę nadrabiać zaległości. Zaczęłam wyszywać tę taśmę, jak moja siostrzenica była jeszcze w brzuszku :) Teraz ma już 14 miesięcy, a ja nadal kończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio razem z siorką znalazłyśmy bardzo dużo wzorów dla dzieci, więc pewnie tym się zajmę :) Najpierw dla Gabrysi (mojej siostrzenicy), a później może już dla innej dzidzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla swojej chce zrobić takie \"coś\" wokół łóżeczka ze zwierzakami kolorowymi. Nie wiem jak to coś sie nazywa ale chroni dziecko przed tym, żeby sie w szczebelki nie uderzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - ty masz jechać na Bora Bora a nie dopiero wyszywać :P Palmę haftujesz??? Anik - to widze ze więcej jest tutaj takich dziergających kobitek :) Ale ja na szydełku tylko i wyłącznie :) Armo - wszystko możliwe, nieraz słyszałam, ze po odstawieniu \"anty\" można szybko zajść. Więc chyba moożesz się już cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, ja na szydełku nigdy nie próbowałam :) Armo, jest taka prawidłowość, że po odstawieniu jest większe prawdopodobieństwo zajścia z ciążę. Chyba mogę Ci pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×