Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anik - a ja nie robiłam krzyżykowego :) Dobra kobietki lecę na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieję ale nie mogę wejść na ostatnią stronę topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Witajcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki!!! wkoncu sie tu dostalam nie moglam wejsc na ostatnia strone juz myslalam ze znowu nam topik zamkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w końcu się udało:) Widzę, że nie tylko ja miałam takie problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ja tez nie moglam wejsc na ostatnia stronke, wiec wylaczylam komputer, a potem go wlaczylam i juz dziala. Wiecie co, ja mam dzisiaj 9 dzien cyklu (a cykle mam 27 dniowe), ale nie wiem czemu, ale pobolewa mnie lewy jajnik i podbrzusze i mialam dzisiaj taki dziwnawy sluz (troche ciemniejszy).I bylo go nawet troche duzo.Na owulacje to chyca jeszcze za wszesnie.Wg obliczen owu mam miec dopiero 06.03.Nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogłam wejść, już myślałam, że mnie ktoś zablokował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, ja też tak myślałam...ale przecież nic takiego nie napisałam, żeby trzeba by było mnie blokować...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Obys Pyzaczku miala racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Nie nie mam problemow z owu.Co miesiac pojawia sie u mnie wyrazny rozciagliwy sluz plodny przypominajacy bialko jaja kurzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Witaj Anett.Co tam slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anett!! KArina - tak jakos zdalo mi sie, mnie tez czasem ciagnie dolem przed owulacja razem z jajnikiem, moze tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No moze.Ale nie jest to troche za wczesnie?Nie wiem...A jak tam Pyzaczku twoje staranka?Kiedy planujesz owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dopiero co po owu, ale nie wydaje mi sie zeby cos z tego wyszlo, tym bardziej ze postanowilam dac sobie na luz i nie bardzo staralismy sie w te dni co trzeba. Mialam juz wszystkie objawy ciazy w pierwszym cyklu staran i bardzo rozczarowana bylam jak dostalam okres, wiec teraz juz w zadne objawy nie wierze, a test zrobie dopiero jak kiedys spozni mi sie @ Takze wszystko pozostawiam naturze, wkoncu i tak libido zwieksza sie w dni plodne wiec z trafieniem w te dni, nawet nieswiadomie nie powinno byc problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Masz wlasciew nastawienie do sprawy.Tez bym chciala wrzucic na luz, bo ponoc to pomaga zeby zajsc, ale ja tak niestety nie potrafie.Cala czas mysle o dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mi to wychodzi, obrazilam sie na staranka bo mi daly w kosc , ale jeszcze zobaczymy jak mi to bedzie wychodzic pod koniec cyklu, bo wtedy najbardzie psycha siada, ale narazie jestem twarda :D Sorki jak sie powtarzam, ale ile ty sie starasz Karinka? ja sie poddalam po 2 cyklach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny, pisalyscie o siuskach.. czy w tych siuskach widzialyscie jakias zawiesine ?? bo nie mam infekcji a moje siuski wygladaja dziwnie.... co dokladnie widzialyscie w moczu? do tego zemdlalam w ciagu ostatnich dwoch tygodni dwa razy... zaczynam sie zastanawiac czyzby ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ja tez mysle o dzidzi i nie przestalam chciec, ale odpuscilam w sensie \"czasowym\" juz nie mam tego ze musi byc juz teraz....jak bedzie to bedzie jak nie to sie przebadam, moze latwo mi tak mowic bo sie krotko staram, pewnie po parunastu probach znow zaczne panikowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilot,a ktory dzien cyklu? Ciezarowki mowia ze im sie \"rosol\" zrobil z siuskow, jakies tluste oczka widza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Dobranoc laseczki i do juterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie o dzien cyklu jest trudne, bo jezeli liczac plamienie dwudniowe to 20 dzien po plamieniu. a ostatnia \"koretna miesiaczka\" byla 49 dni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima! tak cholernie mi przykro ! ale Ty wiesz że wszystko jeszcze wszystko co najlepsze przed Tobą , prawda? Trzymaj się cieplutko, odpoczywaj a my za jakiś czas czekamy na dobre wiadomości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×