Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej kobietki, już jestem!!! Madzia, Kasia, Intima :) Kurka coś mi się z tlenem dzieje, z gg, zacięło się i nie chce ruszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima zebym ja to wiedziala:) Limetka pewnie zaraz wsoczy ale reszta to nie wiem:) Majka z tego co wiem to na spe choruje sie 1 raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maju, przepraszam, ale szybko chciałam odpisać i ty i Madziorka jesteście na M więc myślałam ze to jeden nick :) A więc witaj Majko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj nie musisz mnie specjalnie traktować...nie jestem prezydentem...:):):) kwakwakwa Myslalam po prostu ze od wczoraj wiekszosc Pan jest do mnie \"zdystansowana\" i hm...obrazona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Majeczko - mamusiu bliźniaków, ale ci fajniutko, ja też zawsze chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak babeczki macie zaplanowany dzionek? Ja znowu leniucha mam :PNic nie robie, no może pokrzyżykuje trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na razie tak, wyglada na to ze to dwa bąbelki:):D:D:D za 2 tyg ide znów na usg i sie sprawa wyklaruje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - wczoraj napisałam, że nie opowiadam się po żadnej ze stron, i nadal podtrzymuje zdanie, więc nie licz na specjalne traktowanie ;) :P Intimka - jak tak serialowe rodeo? :D Kasiu - mnie się chyba zawiesiło, ni w ząb :D nie mogę z nim ruszyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nikt z obecnych nie jest zdystansowany do Ciebie :) Spoko luz :) A bliźniaków to i ja zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie jeszcze sprawa nie jest przesądzona....JA CHCE BLIŹNIAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka i pewnie beda to blizniaki:) Kasienka slyszalam ze juz sie mozesz poruszac sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mogę juz chodzić!!! Robiłam usg i wsio jest dobrze. Tylko macica dalej w tyłopochyleniu :( Ale ma się naprostować. Więc jak juz mogę chodzić to \"latam\". Ale nie mam kondycji, więc daleko się od domu nie oddalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka wreszcie w swoim zywiole co???:) Super ze jest w porzadeczku:) A widzialas juz swoja dzidzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was też tak brzydko dzisiaj??? U nas deszcz pada cały czas i nie zanosi sie na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mam nawet nagrane całe ugs na płycie DVD!! Mówię Ci bajera straszna. Jak mam doła to oglądam moją Kiełbaskę jak macha rączkami i trzyma się za główkę i od razu humor mi wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak pięknie teraz.... Seriale super :-) Dziś sie zaniedbam bo mam zamiar z koleżanką na brovka wyskoczyć, bo znów moge ;-) Rzeczywiście Antosia nie ma... O Gapince i Magge nawet nie wspominam bo to byłoby zbyt piękne gdyby się pojawiły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki intimie moglam wejsc na topik bo niemoglam go otwotzyc bylo pusto i niewiedzialam co sie dzieje dawno sie nie odzywalam. umnie wszystko okej jak narazie przestalam sie starac czasem sie kocham ale i tak niewiem czy dobrze robie sa dni ze mam dola a czasem sie tym nie przejmuje ale jestem z wami caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik - pozytywne podejście to podstawa, więc głowa do góry, a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jeszcze tylko paru dziewczyn tu brakuje i komplecik jak sie patrzy. Jeszcze Anett może wpadnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka wygląda na to, że sama ze sobą gawędzisz :P Juz Ci pomagam w wypełnianiu forum nowymi postami :) Renik witaj, dawno Cię nie było. Co słychać? Tylko nie pisz, ze masz doła bo nie będę tego słuchała. Czekam na jakieś optymistycznie wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima nie musialas mnie zablokowywac przeciez bym sie nie pytala to jest nie fer widze ze pomalu trace kolezanki niedlugo te na forum sie tez zaczna obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×