Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

co slychac Anett ja sie boje cokolwiek napisac bo zachiwla mnie ktos opieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, no co TY!!! Czego masz się bać?? Co u Ciebie??? Czytałam, że będziesz wznawiać staranka. Trzymam kciuki, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, u mnie \"po staremu\" :) Staranka w toku, ale narazie nic nie wychodzi, niestety. Mam nadzieję, że wkrótce się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przeziebilam wszyscy unas w biurze choruja i tak nawzajem sie zarazamy jade w srode na kontrole z piersia ciekawe co mi powie mam nadzieje ze sie poprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, napewno nam się uda!!! Jestem o tym przekonana :D A co u Ciebie z piersią?? Pamiętam, że brałaś jakieś leki na piersi, ale nie wiem z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett wyczulam w piersi guzek ale okazalo sie ze to gruczol powiekszony tak sie nieraz dzieje jak hormony buzuja i dala mi leki i przez ten czas niepowinnam zachodzic w ciaze ale juz skonczylam je brac i czekam na wizyte czy jest poprawa ale najwazniejsze ze wtedy powiedziala pani doktor ze to nic groznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, dobrze, że to nic poważnego!! Jakie badania robiłaś?? mammografię piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Maja, Intima już jestem :D Wreszcie dotarłam do domku, zrobiłam sobie kawuchę i wywalczyłam prawo do kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anett! Ja coś dzisiaj się kiepsko czuję. Chyba po antybiotyku...bleee Maja a Ty z bąblami jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett- nie jestem za molda mamografie mam dopiero 23 lata a tekie badanie sie robi po 30stce badala mnie recznie i teraz zrobi mi USG jest bardzo dobra lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow szybciutko zapelnimy ten topik na 1000sieczna stronke :))) ale fajnie moze do tej stronki uda mi sie zaciazyc niemam duzo czasu bo tylko 3 miesiace albo 4 bo pewnie przytakim tempie i nowych osobach szybko dojdziemy do tej liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie ale nie obiecuje bo boje sie ze niektore dziewczyny niebradzo chca zebym tu zagladala i im brzeczyla o swoich zmartwieniach wole tego uniknac juz i tak stracilam jedna kolezanke (intime) byla mi bliska pomagala mi gdy sie zamartwialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie jak ja jestem, to wszystkie laski uciekają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, ja chce żebyś tu zaglądała jak najczęściej i zawsze chętnie z Tobą poklikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Cześć Anett! Jak Ci mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krolcia 🖐️ Jakoś leci :) chciałabym już wyjśc z pracy, ale jeszcze parę godzin muszę wytrzymać :D A co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, dzięki za odpowiedź nt @ w ciąży:) Pytałam, bo ja miałam teraz @ jakiś taki dziwny, skąpy, jasnoczerwony i tylko 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett moze zrobisz test jak uwazasz ze byl dziwny @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
U mnie dzisiaj ciężki dzień, ale dam radę. Ja mam jutro dostać @, ale poza bólami dolnych odcinków kręgosłupa to nic mi nie jest, tzn. brak symptomów zbliżającego się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, nie sądze żeby to była ciąża, bo nie mam żadnych objawów, piersi już opadły, nie bolą, temperatura też spadła, więc raczej nie. Idę w przyszłym tygodniu do gina, bo trochę mnie zaniepokoił ten ostatni @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Anett, zgadzam się z Renik. Zrób sobie teścik - majątku nie stracisz, a może będziesz miała niespodziankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×