Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

alutos, a główka Twojego maleństwa uciska na szyjkę a te prądy, które Cie przechodzą to zwiastun, że rozwiązanie coraz bliżej...zapewne szyjka zaczęła sie otwierać i skracać powoli-w sumie to już czas najwyższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny!:) nawet nie wiecie ile Wasze slowa dodaly mi otuchy. Teraz wiem, ze tak ma byc i niczego sobie nie bede wkrecac:) Baderko obys miala racje-bardzo chce miec to z glowy. Dzisiaj przytulanki;) moze cos ruszy hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus,jiz nieldugo rozwiazanie. Tak jak niedawno jeszcze aga teraz Ty chcesz miec juz to z glowy-i tak nieldugo bedzie.odwrot od tego nie ma:):) Kochana trzymam kciuki za Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- dziekuje Ci.Bardzo sie boje ale tak jak mowisz nie ma odwrotu:) termin za 4 dni... Czuje juz w podbrzuszu takie bole jak na okres, brzuch mam bardzo nisko juz. Wydaje mi sie ze to juz niedlugo... A jak Ty sie czujesz? Niedlugo usg bedziesz miala:) Pewnie nie mozesz sie juz doczekac. Koniecznie daj znac na temat plci dzieciaczka:) Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje dobrze.Plecy mi dokuczja bardzo ale poza tym super. Dzisiaj jestesm padnieta bo ostatnie pakowanie przed wyprowadzka.nie mam juz sil i zaraz ide do lozeczka.niestety samotnie bo moj kochany na nocke poszedl. nawet tv nie mam bo wsytsko spakowane.skazana jestem na kompa hehe. No i oczywiscie nie moge sie doczekac tego usg:)Jeszcze tydzien! super! Dam znac napewno:) Lece do lozeczka.moze jeszcze dzis zajrze ale nie obiecuje bo sil mi brak:) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam wczoraj u lekarza. Jutro mija u mnie 26 tc. Powiedzial,ze za duzo przytylam- od początku ciązy 6 kg. Ale sympatyczny:( ja malo jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- super ze sie dobrze czjesz,:) najwazniejsze ze nie masz juz tych plamien. Plecki juz Cie bola? To co to bedzie pozniej? Mnie dopiero teraz zaczyna doskwierac ta przypadlosc. MonteVerde- to wcale nie jest duzo:) ja w 25 tygodniu bylam juz o 9 kg ciezsza! I to jest dopiero duzo:( teraz mam 17 kg na plusie. Z tego 10 wyleci z dzieckiem a reszta te 7 zostanie:( Nie wchodze w zadne spodnie z przed ciazy (uda, tylek no i biodra) ale mam cicha nadzieje ze szybko zrzuce zbedny balast. Teraz Przytyjesz jakies 6 albo 7 kg i bedziesz wazyla ksiazkowo. 13 kg mozna przytyc i to jest ok. Takze spokojnie.Ja zrobilam blad ze sie objadalam slodyczami. W drugiej ciazy(o ile bedzie) nie popelnie juz tego bledu. Polak madry po szkodzie.:( Nie mialam pojecia ze to az tak mozna przywalic a tez wydawalo mi sie ze kilka batonikow w ciagu dnia nie zrobi ze mnie klopsa- a jednak! Pozdrawiam i zdrowo sie odzywiajcie kobietki a na pewno zbednych kg wam nie przybedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mojemu lekarzowi chodzilo,ze maksymalnie od wizyty do wizyty to 2 kilo mozna przytyc, a ja przytylam 3. Tylko nie wzial pod uwage,ze wczesniej tylam po nie calym kilogramie. Ja sie obiadałam ostatnio chipsami:) i jadlam w domku obiad, nastepnie jechalam do narzeczonego i jadlam kolejny:) Wczoraj mialam troche diety. Tzn rano jedna kromka i szklanka mleka, na obiad brokuł, ziemniaczki i jajko, a na kolacje kromka chleba z szynka. Przed snem zjadlam jeszcze banana. A dzis rano omleta:) I z niecierpliwoscia czekam na obiad. Tez poszlo mi w nogi, spodnie z przed ciazy wciagam do polowy, ale zawsze chcialam miec grubsze nogi. Alutos kiedy rodzisz? Jakajaana duzy masz brzuszek? Ty masz juz jedno dziecko? Ja to ostatnio jak mnie gin badal, to jakies lęki zaczęłam przeżywać. Boje się porodu i to bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Alutos trzymam kciuki za szybki i łatwy poród. Pisałaś kiedyś o tym kremie nivea wyszczuplającym i na celulit, że tobie ud nie wyszczuplił. Skąd to wiesz przecież w ciąży wszystko tyje - może jakbyś go nie używała to bardziej by ci uda przytyły? Któraś z was pytała o brzuch po ciąży - ja 3 tygodnie po porodzie weszłam w swoje spodnie sprzed ciązy a teraz wszystkie ze mnie spadają a nie jestem entuzjastką cwiczeń. Wystarczyło samo karmienie piersią i codzienne spacerki po kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko dziekuje:) Jesli chodzi o ten krem z nivea to moze masz racje...wiesz nie zastanawialam sie nad tym mowiac szczerze. Moze gdybym go stosowala po ciazy efekty bylyby zauwazalne. Co do sylwetki po ciazy to wczoraj bylam u kolezanki-ona urodzila 8 dni temu. Wyglada jakby nigdy nie rodzila. Brzuch plaski uda jak u kurczaczka tylka prawie nie ma. Ona twierdzi ze to ze byla zaokraglona to po prostu woda w tkankach. Tak bym chciala zeby i u mnie to bylo to. Ona zawsze przed ciaza byla szczupla ale teraz to jest nawet chyba bardziej niz przed tem. No a malenka niesamowita:) taka spokojna prawie wogole nie placze tylko ciagle jest glodna. Siedzialam u niej 3 godziny a ona co 10 minut cyca do niej wystawiala:) MonteVerde- nie wiem kiedy rodze...chyba nikt tego nie wie. Chialabym juz nawet dzisiaj ale niestety chyba nici z tego. Termin mam na 22 kwietnia czyli za dwa dni. Mialam rodzic szybciej a tu wyglada na to ze sie przdluzy:( No ale tak chce natura, nic na sile. Po termine oczywiscie zaczne pomagac naturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos trzymam kciuki za super krótki poród :) Nie pisze często ale myślami jestem z Wami. Mały pochłania cały mój czas, jest kochany :) teraz tatus sie nim zajmuje a mama ma chwilke (tak, gotuje obiad :) ) Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Alutos to już tuż tuż. Wiem co myślisz i co czujesz. Niedawno jeszcze ja tak miałam :) Ale fajnie, zobaczysz teraz to już pójdzie jak z płatka. Co do mojej figury :( brzuszek mi jeszcze całkiem nie zszedł :( mam nadzieje ze to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- teraz wiem co czulas czekajac na porod:) to straszna meczarnia! Mam jednak nadzieje ze nie przechodze tak dlugo jak Ty:( Co do brzuszka to z tego co wiem mialas strasznie duzy. Wiec to musi troszke potrwac ale mysle ze przy tak malutkim dziecku szybko wrocisz do formy.Ja mam juz prawie 110 w pasie. Brzuch jest juz tak napiety ze moge sie w nim przegladac. Wyglada jakby byl caly czas wysmarowany oliwka. Zapomnialam juz jak wyglada moj pepek...skora jest tak naciagnieta ze stal sie on calkowicie niewidoczny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos_80 Zycze lekkiego porodu. Moj byl dlugi ale jak mi podali epidural (zzo) to bylo fantastycznie nic nie czulam, wypoczeta i zadowolona czekalam na rozwarcie na 10 cm i na przyjscie synka.A przyszedl 10 dni po terminie.Nie wiem jaki rodzaj porodu wybralas ale zzo polecam. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)))udalo sie:)))))))))))))))))))))))jestem w ciazy:)))))))))))najpierw robilam sobie testy dzien po dniu i wychodzily niemal od razu piekna druga kreseczka potem do ginekologa powtierdzic ciaze i potwierdzil:)))) ja ze dobrze umiejscowiona itd ale na razie jest to bardzo wczesna ciaza takze jeszcze nie ma serduszka, taka malutka kropeczke widzialam:)))))0moja kochana kropeczka:)))liczac od owulacji ktora mialam 1 kwietnia to dopiero 2,5 tyg. piersi bola, no i te podbrzusze jakbym miala dostac okres. raze mocniej raz w ogole, a dzis to nie umialam sie jakby wyprostowac z prawej strony jakby mnie cos tam ciagnelo. jak dlugo mialyscie takie bole w podbrzuszu jak na okres??bo jak mocniej boli to boje sie ze okres, nie boli tez zle, jak wy mialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea76- wiem, tez chcialam znieczulenie zewnatrzoponowe ale gdzie tam:( w mojej pseudo miejscowosci mozna zapomniec o takich luksusach. Mialam juz kase na to i bylam pewna ze mozge sobie zamowic to znieczulenie a tu zonk! Nie robia wogole przy porodach...z braku anestezjologow. Jest ich za malo aby sobie na to mogli pozwolic wec u nas wszystkie kobiety musza niestety rodzic w bolach jak dawniej nasze babki. A mamy juz przeciez 21 wiek. Az wstyd normalnie. Jutro termin...ale chyba nic sie nie stanie bo nic nie czuje. trzymajcie kciuki:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje serdeczne... takie bóle są normalne na początku ciąży, potem dochodzą inne dolegliwości, generalnie przez cały okres ciązy coś dolega...a swoja drogą to Twój ginekolog musi miec super sprzęt, u mnie cokolwiek było widać dopiero 5 tyg. po zapłodnieniu... jeszcze raz GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial wlasnie ze ten sprzet co ma to wlasnie wykryl u mnie wlasnie ciaze na granicy wykrywalnosci i pokazal mi ta kropeczke:))))moja ukochana:))))a co do tych boli, to niech boli byle bylo wszystko ok, powidzice w kt tyg od owulacji juz musi bic serduszko?? mi kazal isc kolo 10 maja na kolejne usg:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja, 6-7 tc ciąży 9od ostatniej miesiączki) czyli 4-5 od owulacji i zapłodnienia serduszko powinno być już widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja8-WIELKIE GRATULACJE!!!:)🌻:) Nie bylo Cie przez jakis czas i sie zastanawialam gdzie sie podziewasz a tu prosze wskoczylas i takie wiadomosci od razu:) Masz szczescie kochana-masz ogromne szczescie ze udalo Ci sie tak szybko zafasolkowac. Jeszcze raz gratutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam przez tydzien w polsce i dlatego sie nie odzywalam. i wlasnie tam robilam testy i bylam u lekarza tez. az boje sie w to uwierzyc, tak strasznie sie ciesze:))))))))))od czasu do czasu czuje te podbrzusze, tak jak przy okresie, nieraz czuje te bole w krzyzu, nieraz cos zakluje, ale to chyba normalne. a piersi bola jak nie wiem, i wyszly takie zylki na nich.jezu jak ja kocham ta maluska kropeczke:))))))))pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja8 teraz bedziesz sie wsluchiwac w swoje cialo bardzo okladnie. Kazda ciezarna zapada na te przypadlosc:) To normalne ze jak tylko cos Cie zakluje czy zaboli bedzie Cie zastanawiac czy stresowac. Ale tutaj zawsze mozesz na nas liczyc i jak tylko bedziemy umialy to postaramy sie Tobie pomoc i rozwiac watpliwosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja, Wielkie gratulacje!!! Dbaj o siebie, lykaj witaminki i wszystko bedzie dobrze. U nas po pierwszym cyklu staran nic nie wyszlo.Za kilka dni zaczynamy znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos- bardzo bardzo dziekuje i ciesze sie ze moge na was liczyc:))))to jest prawda ze kobieta w ciazy wsluchuje sie w swoj organizm bardzo bardzo uwaznie. jak mnie np boli te podbrzusze to sobie mysle czy aby nie za czesto i drze z obawy zeby przypadkiem nic sie nie stalo, z kolei jak nie boli tez mysle czy wszytko ok no bo nie boli. ach ta kobieca natura....niesamowite uczucie ze tam w srodku taka mala kruszynka:)))))) a tak z innych objawow, to troche jestem ospala, niby nie chce mi sie spac, ale tak bym sobie mogla lezec caly dzien jakby drzemiac.a i nieraz mam uczucie jakby cos ze mnie lecialo ale w rezultacie mam sucho, nieraz tylko troszke takiego bialego bardzo lepkiego sluzu. pisanko- trzymam za was mocno mocno kciuki, mam nadzieje ze w tym cyklu wam sie uda:)))))no bo tak bedzie za co trzymam kciuki:)))buziaki wielkie dla was kobietki wy moje:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka22
Witam wszystkich Mam pewne wątpliwości i chciałabym się poradzić... Mianowicie : Współżyje z moim chłopakiem już od dawna, stosuje tabletki antykoncepcyjne lecz od kilku dni coś mnie niepokoi.... Mam wrażenie że mam tak jakby nabrzmiały brzuch, jakieś kilka dni temu miałam zaparcia ale one ustąpiły. Dziś natomiast obudziłam się rano ze straszną zgagą, na chwile ona ustąpiła lecz później jednak wracała jeszcze kilka razy, późnym popołudniem zniknęła całkowicie. Do tego wszystkiego dość często oddaję mocz (co nigdy mi się wcześniej nie zdarzało). Ostatnio nawet zauważyłam że częściej niż zwykle jem coś słodkiego :) a wcześniej jadałam bardzo sporadycznie... Proszę napiszcie co wy o tym sądzicie... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka22. Czy to Ty? Pamietasz mnie z zeszlorocznych staranek? Co do porodu to ja mieszkam w Kanadzie i tutaj zzo jest w standardzie. Ale pamietaj nastawienie psychiczne i prawidlowe oddychanie to dwa bardzo wazne czynniki. Bedzie dobrze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×