Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzę że mam \"imienniczkę\" :) Witaj Limetko 22 :) Lea - chyba ci o mnie chodziło???? Pamiętam cie doskonale, buziaki wielkie!!! Celtyka - te buziaki to też pewnie dla mnie były :* Cieszę się że znów starasz się o potomstwo, cudownie będzie zobaczysz :) Alutos - kochana wszystko będzie ok, czekamy na dobre wieści już po wszystkim :) Wszystkie dziewczyny i każdą z osobna gorąco pozdrawiam, bo naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio do was zaglądałam. Pamiętacie mnie jeszcze????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko witaj. Dawno cię nie było. Wiele dzieci się w między czasie urodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LImetko oczywiście że buziaki dla ciebie a dla kogużby innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny mam dola:(wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka kt ost jakies pare tygodniu temu poronila, zreszta byla to jej juz druga ciaza ktora poronila okazalo sie ze ma cytomegalie. wiecie co, przerazilam sie bo to moja bardzo dobra koleznaka czesto sie widujemy itd. czy rzezcywscie tak latwo jest sie zarazic tym wirusem?/przerazilam sie nie na zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 000
Dziewczęta czy jeżeli jest brak śluzu przed @ czy wróżyć może to ciążę, czy to jest sprawa indywidualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis robilam pranie bielizny i zauwazylam,ze ostatnio wystąpily u mnei uplawy w kolorze rózowawym. Jutro wybije u mnie 28 tc. Czy to cos niebezpiecznego. Niedawno skonczylam leczenie sterovagiem :( zmartwilam sie bardzo. Dopiero za 2 tyg. mam wizytę. Dzidzius kopie. Ja czuje sie dobrze. Co to wlasciwie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Hej Dziewczynki, Mam dylemat lozeczkowy. Tak sie zastanawiam, czy zamiast lozeczka drewnianego nie byloby lepiej kupic lozeczko turystyczne? Maja przewijaki i rozne inne bajerki, a ceny duuuuzo atrakcyjniejsze. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte verde- tak jestem w ciazy w tym tygodniu bedzie sie konczyl 7 tydzien. w niedziele mam umowiona wizyte. bo jak bylam za pierwszym razem to byla kropeczka ale z cala pewnoscia ciaza:)i dlatego sie tak przerazilam ta choroba mojej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) 1 maja urodzilam coreczke Ale. 3560 kg 56 cm i 10 pkt:) Zdrowa sniada(po mezu) Wykapany tatus. Porod od boli partych trwal jakies pol godziny. Nie mialam nacinanego krocza:) Wymeczyly mnie strasznie tylko te skurcze. Pamietam jeszcze wszystko ale juz po malu dochodze do siebie. Niestety brzuszek zostal niewielki ale widac. Mam nadzieje ze szybko zejdzie. Jak tylko znajde czas wejde do was ale musicie mi wybaczyc jesli nie bedzie to zbyt czesto. Mam teraz troszke pracy:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos- gratulacje z pieknej coreczki:))))nic tylko sie radowac:)))))wpadaj czasem do nas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo gogo
ja uprawialam z chlopakiem petting , nasienie znalazlo sie w okolicach pochwy, wystraszylam sie i zaczełam robic testy ciazowe, pierwszy test zrobilam 7 dni po pettingu , nestepny w dniu spodziewanej@ , nastepny po terminie @ nastepny 3 tygodnie po terminie @ a nastepne co kilka dni ZROBIŁAM 7 testów , WSZYSTKIE ROBILAM ODRAZU PO WSTANIU Z ŁÓŻKA RANO , wszystkie wyszły negatywne , ale mam obawy bo mam mdłosci i bóle kregosłupa i zalodka.... DODAM JESZCZE ZE TEN FACET ZE MNA ZERWAŁ , WYJECHAL NA STALE DO KANADY i juz niewróci , boje sie o to ze dziecko nie bedzie mialo ojca pomóżcie .. nie biore tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
No Alutos, wielkie, wielkie gratulations:) Widzisz, jak szybko poszlo :) Duzo pociechy z malutkiej i odezwij sie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos GRATULACJE!!!! 🌻 Dużo zdrówka małej Ali. Jogo gogo jeśli jeszcze nie masz @ a testy wychodzą negatywne to możesz zrobic test z krwi a na pewno powinnaś się zgłosic do lekarza. Z tego co piszesz to już minęło ponad miesiąc od spodziewanej @ więc jeśli jesteś w ciąży to na usg będzie dokładnie widac. Jeśli nie jesteś w ciąży to wizyta u lekarza też jest wskazana żebyś się dowiedziała jaka jest przyczyna że @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo gogo
wzetka , ale ja mialam 2 okresy od daty tego petingu , był okres był ale nadal sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo gogo
nadal sie boje bo mam objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogo gogo jeśli miałaś @ a testy wychodziły negatywne to raczej nie jesteś w ciąży. Najlepiej zrób betę (test z krwi) wtedy będziesz miała pewnośc że nie jesteś w ciąży. Dziewczyno ty w strasznym stresie żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos GRATULUJE!!!! Dzielna dziewczyna :) Powodzenia młoda mamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Wlasnie usnela a ja mam teraz chwilke zeby do was wpasc. Jak maz wroci to postaram sie jakos tutaj to zdjecie wkleic Nie za bardzo wiem jak wiec musze poczekac na niego. Mala strasznie zarloczna:) nic tylko by jadla. Ale to dobrze bo pokarmu mam strasznie duzo. Wczoraj musialam sobie okladac cycki kapusta. Tragedia. Balam sie ze nie bede mogla karmic a tutaj moglabym tym wykarmic piecioraczki i jeszcze by zostalo:) Musze niestety troche sciagac laktatorem bo strasznie bola a boje sie zeby zastoj sie nie zrobil. Jestem taka szczesliwa. Troche sie tylko martwie tym brzuszkiem. Mam nadzieje ze za dwa tygodnie troche zejdzie bo na razie to wygladam jakbym miala rodzic za pol roku:) Ok ide troche ogarne w domku:) Wlasciwie to czas mi schodzi glownie na karmieniu przewijaniu i niedosypianiu. Ale po malu sie przyzwyczajam i dochodze jakos do siebie. W szpitalu nie spalam dwie doby bo skurcze zlapaly mnie o 4 30 rano i trzymaly nieregularnie do 23 30 a potem to juz sie zaczelo na maksa a po porodzie to juz wiadomo. Nie dalo sie usnac. A szpital potrafi dobic. Na szczescie kryzys jako taki juz minal i teraz moze byc tylko lepiej. Pozdrawiam was serdecznie i do kolejnego napisania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alutos, z tym pokarmem to się nie martw, z czasem sie unormuje i będzie go tyle ile akurat będzie potrzebne...no to czekamy na fotki małej Alusi:) a i brzuszek z czasem wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, gratuluje malenstwa. Ahaja nie martw sie. Ja na początku wszystkim sie przejmowalam i przewidywalam potencjalne zagrozenia. Po kolejnych USG zaczelam sie uspokajac. I Ty tez pewnie po wizycie u lekarza poczujesz sie spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w te przepiekne popoludnie:))bylam u ginekolog i wiecie co maluszek ma juz 9 mma liczac od ost okresu to jest koniec 7 tyg czyli pieknie:))) i pieknie bijace serduszko:))))niesamowite uczucie slyszelismy je jak bije a bilo jak szalone:))))nasz kochamy maluszek. teraz tylko musze zrobic badania krwi a kolo 12 tyg na kolejne usg. napiszcie mi jakie mialyscie w ogole badania czy robilyscie na ta cytomegalie nieszczesna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie! Przepraszam ze spory czas sie nie odzywalam ale jak to w życiu bywa mam pewne problemy o których nie chce pisać. W nagrode mam dla was pare foteczek mojej kochanej córuni Zosi :d http://img246.imageshack.us/my.php?image=zo5 tm5.jpg http://img246.imageshack.us/my.php?image=zo4 sw5.jpg http://img246.imageshack.us/my.php?image=zo1 wg7.jpg http://img413.imageshack.us/my.php?image=dsc n0688rb9.jpg http://img170.imageshack.us/my.php?image=z8w k5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja, nie robilam badan na cytomegalię, ani na toksoplazmoze. Tylko wr, bo to konieczne i comiesiac robie odczyn coombsa, bo musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×