Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Agunia, na początku lepiej jeść jabłka pieczone lub z kompotu. Ja też nie jem prawie wogóle nabiału. Zresztą moja dieta jest już bardzo okorojona, mała ma kolki, na szczęście coraz rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu miło ,że zajrzałas ,malutka prześliczna , o Boże jak chciałabym bym na twoim miejscu co do jabłek , to mi lekarz jak karmiła to do miesiąca pozwolił jeść tylko gotowane warzywa i owoce , ale nie wiem ,czy u ciebie te jabłka są przyczyną bólu brzucha Agatki , wiesz możesz spróbować jakiś czas jeść gotowane i zobaczysz czy będzie płakała jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Agatka jako wcześniej urodzona, może mieć bardziej wrażliwy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko zgadzam sie z Twoja opinia.... ja chce czwarte i na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie ze ktos moglby mi powiedziec zebym dala sobie spokoj.....jestem w stanie pobic:p:p:p kiedys juz pisalam ze jakos czuje ze dogonie moja mame ktora wychowala nas 6cioro:Djest teraz extra...czasem nie wiem z kim mam gadac na skype:Dbo niestety tak ostatnio sie kontaktujemy....bardzo chcialabym ich tu wszystkich sciagnac....ale oni jak narazie ciagna do Angli...trojka juz tam jest....wiec moze kiedys i ja tam zawitam:D:D:D Aguniu👄 jak malutka???jak brzusio???pewno nie doczytalas...ale pisalam Ci o Sab Simplex....bardzo dobra rzecz...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu, jabłka moga być winowajcą! wyobraźcie sobie, że mój Wojtuś jest uczulony na jabłka właśnie... sok gruszkowy może żłopać w dowolnej ilości a najmniejszego dodatku jabłkowego nie trawi :o Roksanko, nasza tapicerka jest granatowa w błękitną kratkę (to kolorystyka wszystkich naszych wózków :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja~ poszedł mail:) Sorry jestem strasznie zabiegana dziś a do tego wieczorem mam WAŻNE spotkanie i chcę się do niego jak najlepiej przygotować-usiłuje przynajmniej;) Ale jakoś co chwilę mam ważniejsze i ciekawsze sprawy;) No POKA ..............twoje ciekawskie koleżanki czekają na Ciebie;););) Dziewczyny-jak Macie takie pragnienie w sobie aby urodzić czwarte czy nawet piąte dziecko-to jest to wspaniałe:) I nie zastanawiajcie się -tylko podążajcie za tym co dobre i NAJWAZNIEJSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz po Monikę muszę iść i znowu nie chce mi się pogoda za oknem taka bleeeeeee,nic tylko w domku siedzieć,dobrze że mąż szybciutko dzis wraca do domku zaraz będzie to nie bedzie mi sie nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no ja pragne 4 dziecka z całych sił i szlak mnie trafia że nie mogę chociaz staranek rozpocząć i nikt nie chce mi nawet powiedziec kiedy będę mogła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko zazdroszcze ci rodzeństwa na pewno macie super ,jest z kim porozmawiac , czy wyzalić się , ja niestety jestem jedynaczką i zawsze mówiłam ,że chce miec 4 dzieci , a teraz własnie czuje ,że przyszedł na to czas aby nasza rodzinka się powiekszyła i przybyła do nas mała kruszynka , juz widzę jak chłopcy będa ją rozpieszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku jestem:D,przeczytam co napisałyscie i sie dołoncze:)ok???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko musisz sie uzbroić w cierpliwośc i zobaczysz ,że doczekasz sie dzidziuni musze lecieć do syna do szkoły ,wpadne wieczorem POKA I JANECZKA !!!!!ZLITUJCIE SIĘ I DAJCIE ZNAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie koncze i ide po młodą jak uda mi sie pózniej zajrzec to zajrze a jak nie to do juterka kochane trzymajcie sie cieplutko włanie Poka ja-neczka!!!!!!!!! litości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju ,jak by nie było problemu to ja poprosze o zdjecia Małgosi:):):)monis76-76@o2.pl dzieki bardzo:),a to co nie ma nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chyba nie ma:(,no to ide cos porobic :) np pranie ,bo cos duzo tego sie zrobiło:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na 5 minut i utknełam, mialam skończyc o 16 prace i mnie wciągnęło na dobre! Gruby Misiu ja pzrez te moje przygotowania do ciąży to juz \"nazbierałam\" 5 kg !!! właśnie przez wieczorne ciepłe mleczko i gorzką czekoladę bo wyczytałm, ze dzieci matek jedzących takową są pogodne i wesołe i maż we mnie ja wciska co wieczór... zresztą za bardzo nie odmawiam.... Co do smutnych tematów które poruszałście to przyłąąnczam sie do modlitwy... a jeśli Ewelinko złapałabyś jakiś kontakt z tą biedną kobietą to myślę, ze moglabym pomóc. Może kwestia wyprawki dla maleństwa lub coś dla starszych pociech... Jeśli będzie możliwośc to mów, chętnie pomogę, mogę np. coś wysłac do Ciebie a Ty jej podasz... może wspólnymi siłami byśmy jej jakoś pomogły.... Czekam na @ wg. jajeczkowania powinnam dostac właśnie dzisiaj ale termin 7-8 też jest możliwy, trochę pogubiłam sie w tym miesiącu... Ale czekam na nią w tym miesiącu z utęsknieniem, lepiej niech mi nie robi niespodzianek w przeciwieństwie do Was (tych oczywiście które na nią nie czekają). Kończę pracę PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja też chce zdięcia, bo kolekcionuję male dziewczynki iwonagosl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju !!!! Małgonia jest boska 🌻, kochana ona wyglada na 4mc:)swietna taka do przytulania, no nie mowiac o jej włoskach boskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko ,i ja juz zaczynasz od tego mc??? jaki miałas ostatnio dc??bo to twoja @ 2 po poronieniu czy trzeci cykl??? bo sie pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie???hallloooo:),ineczko ja tez z 4kg utyłam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsznie dziękuję dziewczynki. Postaram się dowiedzieć coś więcej o tej kobiecie tzn czego jej potrzba, na dzień dzisiejszy to wiem,że jej synek wymaga intensywnej rehabilitacji a to kosztuje,ale wszystkiego się dowiem i dam wam znać. Dziękuję za twartość serca!!! Co do \"przyjaciółki\" to raczej koleżanka. No i trochę rozluźnił się kontakt, bo nie wiem, może ona żal nosi w sercu,ale w tamtej rodzinie potrzebna jest troska, zainteresowanie i namacalna pomoc. A ja widzę,że to ja ją informuje co się tam dzieje, ona nawet nie wiedziała,że dziecko nie chodzi. Chyba niewiele już ją to interesuję poza sprawą,którą musi przejść,bo jest winna. No ale tak jak mówiłam, nie moja w tym sprawa,żeby oceniać. Mi żal matki pozostawionej samej sobie, dodam,ze ona nie pracowała,bo mąż ich utrzymywał. Co do Twojej koleżanki Maju i jej córeczki to nawet nie chcę sobie wyobraźić ogromu tragedii całej rodziny! Straszne,że dzieci muszą tak cierpieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko b smutna historia zycia:(:(,ja sobie nie wyobrazam ,ale jedno wiem sumienie to by mnie zrzarło.......Ewelinko a powiec jak twoja blizna po CC??tz, czy jakos rwie Ciebie ,czy boli??? pytam sie z ciekawosci,oczywiscie mam nadzieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zauwazyłam ze nie ma topiku listopad 2007, to znaczy ze jeszcze nikt nie w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, z blizną wszystko ok, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz! Lekarz jest zadowolony. Mnie też nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to swietnie ewelinko:), uspokajsz mnie jak o bliznie piszesz ze wszystko wporzadku;).A ja własnie z moja córka robi kalendarz,w którym wpisuje sobie czy dotrzymuje postanowien :), jej postanowienie na tydz to czytanie 30min:) dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj wykończona bo podpisywalismy umowę przedwstępną w związku z zakupem nowego mieszkania. Ale teraz jest już OK. Dzisiaj u mnie 22dc i mleczny bialy śluz :( NASTKA to że urodzilaś dzieci powyżej 4 kg już predysponuje Cię do tego aby miec cukrzycę. Dbaj o siebie przestrzegaj dietki a zobaczysz że wszystko wróci do normy :). Maja też urodzila male koloski.:) Jutro wracam do pracy bo bylam na zwolnieniu, synek zagorączkowal z czwartku na piatek i troche pokasluje wieczorkiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja=> smutne to z tym dzieckiem :( nie umiem zrozumieć dlaczego dzieci tak cierpią :( Czasami wydaje mi się, że nie docenia tego co mam. Daily=> nareszcie jesteś :D Ale to chyba dobrze, że śluz taki jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×