Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ewelinko=> wszystkiego najlepszego dużo zdrówka, spełnienia marzeń, dużo miłości i szczęśliwego rozwiązania 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie dostała @ ale czeka cierpliwie i dla świętego spokoju zrobila dzisiaj test na szczęścei jedna kreska uf... mam nadzieję, ze najpóżniej dostanę na Dzień Kobiet prezencik (chyba tak jak Bega a moze ona chociaż nie dostanie... oby) Nawet wiosna mnie nie cieszy.... takie to wszystko do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Ewelinko, duzo zdrówka, milości i czego sobie tylko życzysz. Ja dzisiaj mam @.... mój cykl wyniósl 33 dni, kurcze od kilkunastu miesiecy nie mialam tekiego długiego No trudno, zaczynam marzyć o grudniu, pare osób juz się pisalo na ten grudzień, może będzie dla nas łaskawy. Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niedługo już rok, jak poczęta została nasza Małgosia. Właśnie na grudzień miałam termin. Wiec bardzo wam w tym dopinguję. Lily, fajne macie tapety na stronie waszego zespołu. Jedną sobie pobrałam z kalendarzem na marzec.Właśnie tak myslałam, że mam już waszą jedną płytę (Aby nikt nie zginał) z 2004 roku. My już po spacerze. Małgosia ładnie spała w wózeczku. Chodziłabym na dłuższe trasy, ale Marysia na swoich małych nózkach daleko nie pociągnie. Teraz zjemy obiadek (rosołek z ryżem).Położyłam Małgosię do łózeczka, może zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka no szkoda że przyszła jednak ta niechciana,ale tak jak mówisz szykuj sie na grudzień,fajnie tak przencik na świeta bedzie:) Koko no ta bariera językowa ciagle jest i chyba bedzie jeszcze długo,a pomysł z karteczka jest super napewno tak zrobimy i w razie czego Monika ja ksiedzu poda:) Inka dlaczego tak mówisz że wszystko do d**** wcale tak nie jest,teraz to Ty musisz miec optymistyczne podejscie do wszystkiego,ja myśle że ten marzec to naprawde bedzie dla Was owocny i posypia się fasoleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszła @... W marcu boje sie trchę próbowac, bo w chińskim kalendarzu wychodzi mi chłopiec, ale zaryzykuje, tak do 11 dnia cyklu...Wychodzi mi, ze ostatni cykl trwał 30 dni, a faza po owulacji tylko 12 dni (owulacja było 18 dnia). Czy to prawidłowo, ze ta druga faza taka krótka??? Musze Wam to opowiedziec...Byłam w skleie z uzywanymi ciuszkami i takie fajniusie były dla maluchów, małych dziewczynek zwłaszcza:-)))Spotkałam znajomą, o kórej wiedziałam ze wykryto u niej raka szyjki macicy. Boze... jak ona schudła, zmizerniała, postarzała ise chyba o 10 lat! Lekarze dawali jej 3 tyg, cud ze zyje, ale jest po chemii i nie wiadomo co z nia będzie. ...Mówie jej , ze myslę o jezcze jednym dziecku, a ona mi na to, ze ona tez jeszcze myslała, ale juz nie moze miec dzieci...!I Taka była smutna....a ona ma 4 dzieci, najmłodsze ma 7 lat.Tak mi sie przykro zrobiło i pomyslałam sobie, ze ja tez nie moge czasu tracic, marzę o tym i jestem jezscze młoda i zdrowa, nie ma sensu odkładac tego na niewiadomo kiedy, bo lepszy czas moze nigdy nie nadejśc!!! I powiem Wam jeszcze ze martwiłam sie troche, czy dam radę z maluszkiem napisac prace magisterska, a tu ma nie byc pracy magisterskiej, tylko sam egzamin!!!Jakos tak sie wszysto samo układa... Wszystkie znaki na ziemi i niebie każa mi się zdecydowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - wszystkiego nalepszego z okazji urodzin :-)🌼 Poka, ja nic nie sugeruje, ale jak zaszłam w ciążę z Mikołajem, to dopiero kilka dni po spodziewanej @, czwarty test wykazał ciażę.:-) Dziewczyny 6 lat temu, chodziłam przy kroplówce, i modliłam się zeby juz urodzic, wcale nie było miło i przyjemnie...a ja pragnę powtórki z rozrywki, hahaha :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja ja tez na marzec mam przypisanego syna , no ale już pisałam o tym , czy myślisz ,że wszystkie kobitki w naszym wieku jak zajdą w marcu to będą mieć syna ...na pewno nie , więc nie ma co tracić czasu .Wiesz mnie młodszy syn się nie sprawdził ,więc ja do tego podchodzę z przymrużeniem oka . Inka skąd takie nastroje u Ciebie , głowa do góry zobaczysz ,że będzie super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGA !!!!!!KOBIETO GDZIE TY SIĘ PODZIEWASZ ???? ZAJRZYJ DO NAS ,JAKIE OBJAWY NIE PRZYJŚCIA @ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO przesylam Ci tysiące buziaczków z okazji urodzinek!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Aguniu to maoja siostrzyczka ma termin na 21.03, jeszcze nie urodzila ale za to urodzila wczoraj moja koleżanka z pracy, która miala termin na 30.03. INECZKO?????? BEGUNIU????? ENEX????????? ROKSANKO??? Gdzie Wy sie podziewacie????? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko bardzo Ci dziekuję, wlasnie odpisalam na TWOJEGO e-maila. Wczoraj polożylam sie wcześniej spać i przeczytalam go dopieroi teraz po powrocie z pracy. TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO KOKO!!! TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJEGO SYNKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończe pracę ale coś żle sie dzisiaj czuję, boli mnie serducho.... Cos do poczytania na popołudnie http://kobieta.wp.pl/kat,26333,title,Co-pomaga-zajsc-w-ciaze,wid,8753128,wiadomosc.html Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem :), Ronia nie ociagaj sie i do dzieła,obmyslaj plan strategi:):D, ja tez w te chinskie tabele tak srednio wierze;).Dali a jak u Ciebie??? jaki sluz itp??? u mnie susza,szusza ,tylko lekko slizgo ale na papierku jest sluz biało mleczny a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja widze ze jak ja jestem to was nie ma😭, ale dzis pieknie i wiosennie:)niedługo juz bede kwiaty sadzic na balkonie:),no i porzadek robic balkonowy ,bo moj maz tam troszke nasmiecił:-o.A teraz ide zrobic sobie kawe moze któras reflektuje:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄witajcie moje KOCHANE👄👄👄 Dzis u nas piekna Wiosna....az zal byloby siedziec w domku:D Daily witaj SŁOŃCEEEEE......👄👄👄 gratuluje podpisania umowy kupna mieszkanka:) oj cos czuje ze szykuja sie u Was wielkie zmiany:):):) wiesz ze testujemy razem w tym miesiacu i Monia👄👄👄 z nami:D....kto jeszcze do nas chce dolaczyc???Begus👄👄👄 Ty chyba wczesniej co nie????:):):) Nastko ciesze sie ze wreszcie ktos sie za Ciebie wezmie w tej cudownej Anglii i pomoze Ci w osiagnieciu celu bycia \"brzemienną\"👄👄👄 Sylwia 👄👄👄 coreczka cudooooooo.....sliczna i wloseczki takie bujne....nie mozna oczu oderwac .....jak laleczka❤️ Aga_71 👄👄👄ja kochana nie naleze jeszcze do zafasolkowanych.....nie wiem po czym tak pomyslalas...ale moze po tym ze bylam u lekarza na monitoringu i pisalam o wielkosci pecherzyka....tylko ze ja mialam na mysli pecherzyk Graffa niestety:( ale mam nadzieje ze tak jak i Wiekszosc tutaj ze juz nie dlugo i taki bede widziec :D 👄👄👄Ewelinko 100 lat i dluzej👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla synusia od Naszej Roni👄👄👄 rowniez wszystkiego co naj...naj...naj...👄👄👄 i mnostwa prezentow 🌼🌼🌼🌼🌼 Roniu tule z powodu @paskudy❤️ Janeczko👄👄👄 Ciebie tez KOchana tule z powodu paskudztwa❤️ chyba faktycznie bedzie wielki wysiew na grudzien...oj oj beda braki miejsc w szpitalach....:p Ineczko👄👄👄 nie smutaj sie....bedzie dobrze....i tak dokladnie jak planujesz...teraz @ i za kilka dni nowe owocne staranka.... ja tez wezme z Ciebie przyklad i zaczynam wcinac gorzka czekolede...a nóż pomoże:D POKA👄👄👄 ja mysle ze jedna krecha moze swiadczyc o poznej implantacji....ostatnio czytalam ze jest ona mniejwiecej od 7 dnia po zaplodnieniu do 12....i dlatego czasem test nie wychodzi w dniu planowej @...a dopiero po 4/5 dniach...tymbardziej ze tempke masz super wysoka wiec ja jestem wobec Ciebie Wielkiej Nadzieji....🌼 Maju 👄👄👄 a z ktorego m=ca jest Marysia??? moj Samuel jest z listopada...tez jak z nim gdzies ide to biedaczek ledwo wyrabia przebierac tymi krotkimi nozkami...czasem mo go zal i chce wziasc go na raczki albo do wozka ale nie chce ...hehehe ok wysylam i juz pisze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj roksanko ciesz sie ze jestes:S👄, Ty tak zawsze pieknie i kolorowo piszesz:D super:)kochana pisz co tam sie dzieje u Ciebie???jakies znaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili 👄👄👄fotka z bocinami rewelacja dziekujemy👄👄👄 Aguniu👄👄👄 ja pisalam nawet kilka stronek wczesniej ze mam ten Sab simplex i ze jak mialabys takie zyczenie moge przeslac...bez zadnego problemu...:D dziewczyny a kto jeszcze mial koleczki z dzieciaczkow???bo tak szczerze to mam dwie buteleczki....moge smialo odstapic....u nas leki dla dzieci sa bezplatne wiec zaden problem...tylko kwestia \"wykopania\"mnie na poczte:D:D:D kurcze kombinowalam wczoraj wrzucic na \"wrzute.pl\" filmiki z Samuelkiem ale pisze mi ze za duze sa...wiecie ile maja miec MG??? Mamulko👄👄👄 odezwi sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu u mnie cicho-ciemno:) czas sie dluzy i to okropnie.... ale oczywiscie co chwile zauwazam 1000 objawow ciazowych:D teraz podchodze do nich z rezerwa.... ale jak przyjdzie malapa bede strasznie zalamana😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj roksanko ,przestan :),kochana ja juz mysle ze jestem:P,kurna blaszka;),poczekaj jeszcze nie przyszła to raczej nastawiaj sie ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to wlasnie to ze mam swiadomosc ze powinnam byc na 100%....ale??? no wlasnie ale... w zeszlym m-cu tez bylo \"jajo\" byl sexik i co:(:(:( :p:p:p i jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie,własnie wciagnełam obiadek i tak sie zastanawiam czy mam ochote na kawke czy nie,ja po drugiej kawie w dzień to takiego spida dostaje że szok a pije rozpuszczalna z mleczkiem co by to było po zwykłej fusiarze to nawet nie mysle,pewnie bym do Polski w maratonie jakimś przybyła:P zjadłam ten obiad i nadal czuje głodzik:( ja to teraz ciagle na głodzie chodze,ciekawe kiedy sie do tego przyzwyczaje,tak to jest jak sie żołądek rozepcha,potem ciężko go do normy doprowadzić. U mnie tez dzis wiosennie,ale wietrznie no ale chociaz juz nie pada Moni i Roksi to ja czekam na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI U MNIE RACZEJ DZISIAJ SUCHO :(. PRZYSNELAM, WLASNIE SIE OBUDZILAM PATRZĘ OBOL LEŻY SYNEK. Przykryl mnie pledem a sam przykryl sie takim malym dziecięcym kocykiem. Bidulek mój kochany. Mój synus jeszcze spi ale zaraz go budze bo potem nie pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily widzisz jakiego masz kochanego męzyczyznę?:) jej żeby tak moja Monika w dzień chociaz raz usnęła...... ja czasami mysle że ona ma ten zespół ADHD bo tak zywotna jest w miejscu za cholere nie usiedzi,nawet przy jedzeniu to sie wierci jakby robaki miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ,kochana mi by sie taka dieta przydała,oj tak;).Kochana ja bardziej czekam na wiesc od ciebie po czwartkowej wizycie,jeju i wtedy pewnie tobie powiedza kiedy mozesz działac co????.Kochane moja córa oznajmiła mi ze chce chomiczka:-o,no ale stwierdziłam ze czas juz na odpowiedzialnosc;),i jej kupimy ,ale musi przez tydz trenowac czytanie, mam nadzieje ze nie pozałuje ze sie zgodziłam ,aha no i ona sama ma obrabiac chomiczka włacznie z małymi kupkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali kochana ,ja tez tak mam ,własnie to mnie zastanawia??? z ta suchoscia ,dziwne 0 sluzu a jak jest to taki pici,pici i po gmyraniu:) kiedy testujesz dali???nasteczko moj syn tez sie wierci przy jedzeniu cha on nawet swoje zabawki tez chodzi podkarmiac;),a ja wtedy mam nerwa:),ja nie mam czasu a on wszystko podkarmia i jeszcze siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez strasznie ciekawa jestem co mi w czwartek powie ta moja diabetyczka,ona Moni dopiero mnie bedzie tam kierowac do tego szpitala,także w czwartek jeszcze sie napewno nie dowiem kiedy staranka moge rozpocząć A co do chomiczka to chyba dobrze robicie że jej kupujecie,chociaz ja znam z autopsji to że jak juz chomiczek był w domku to przez pierwszy tydz. czy dwatyg. było ok,ale potem to ja musiałam przy nim robić:P taki słomiany zapał moich dziewczyn był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×