Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Pokuś= na razie cisza przed burzą. Też liczę na nowego lekarza, że może rozjaśni trochę w mojej głowie :P i może w końcu upewnię się kiedy mam owu. Bo to jednak nie takie pewne jak się nam wydaje. A co u Ciebie, jak nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= no u mnie nawet nawet,tylko zaczynam się martwic ,czy może ja też mam to co begunia:(ja nie robiłam zadntch hormonów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaczyna mnie pobolewac brzuch i o dziwo......mój ulubiony len zaczyna działać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś= to może pora zmienic lekarza. Zobacz jak wiele zalezy od ich fachowości. Przecież chodzi sie czasami miesiącami, a oni nic tylko czekac :( Może jak się ma 25 lat można czekac, ale nie jak 35. Zresztą nie lubię czekac :P Widzisz Bega, mogłaby tak czekac i czekac na ciąże i nie wiadomo czy by jej się doczekała, a tak ureguluje hormonki, juz dostała luteinę i szybciutko zajadzie. Ciekawi mnie to badanie na poziom hormonów, okreslające kiedy można zaplanowac dziewczynkę. Nie słyszałam wcześniej o tym, moze po następnej wizycie Beguś rozjaśni nam w glowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem też już po imprezce. nie wiem jak lepiej badać śluz czy na papier czy inaczej .szkoda, że nikt nie odpisał na mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja Ci mówiłam, że kiedyś zadziała. Zresztą nie ma innego wyjścia, skoro wlewasz z jednej strony, druga musi wyjśc :P Ale... nie wiedziałam, że jest już on ulubiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty 🌻 jaki post? Dopiero weszłam na kafe. śluz najlepiej zbadasz papierem, spróbuj rozłożyc papier i zobaczysz czy i jak się ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Len jak go pić jak przyrządzać na sama myśl robi mi się niedobrze . A właściwie to na co pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati= len to taka ciapka... kupujesz zmielony, zalewasz wrzątkiem i wypijasz wieczorkiem.. Poprawia jakoś śluzu. Teraz doczytałam, a jaki masz teraz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Bega fajnie masz diagnożę to połowa sukcesu. Janeczko, Enex Bega Inka Zastanawiam sie czy dalej czynic staranka, bo test owu ok. 14.00 był negatywny czyli dolny pasek jaśniejszy od górnego, ponadto śluz jakby gęściejszy, mętny , mało rozciagliwy . Dziś 10 dc przy najkrótszym cyklu od 3 miesięcy 25 dni . Wiem, że to pierwszy raz dopiero , ale spróbować można oby nie zmajstrowac orzy ty trzeciego siusiaka. Śluzu mało , jest mętny lekko galaretkowaty ale bardzo skąpo i test owu negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myślisz Janeczko, że można spróbować jeszcze dziś ? Prześlę ci e-mailem fajne zdjęcia = śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati= ja bym jeszcze zaryzykowała. A powiedz, miałas już taki rozciągliwy czy jeszcze nie. Jeżeli wczoraj i dzisiaj test negatywny, to raczej jestes przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- neczka = to fakt ,że dobry lekarz to na wage złota teraz:D a ten śluz to dzisiaj sie zaczoł i mam nadzieje że jeszcze zostanie ze mną przez pare dni:D:D:D cześć Paty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz za często też nie można, bo osłabisz plemniczki. A w którym dc się starałaś? Trochę boje się tego że masz tak krótkie cykle 25 dni. Bo jeżeli teraz byś miałam taki miec, to dzisiaj juz nic nie rób. Kurcze ale to cięzkie decyzje. Jak często masz takie cykle? I czy pamietasz kiedy zaszłaś z chlopcami tzn w którym dc. Czekam na zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus= pamietasz Minimonia piła tylko 3, 4 dni przed owu ale rano i wieczorem i zadziałało. To życzę = niech zalewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = tak pamiętam tylko żeby jeszcze spełnił swoją rolę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana= spełni,a starasz sie już czy M.zbiera siły? ;) Ja coraz bardziej skłaniam sie do jednego strzału, zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka my mamy prawie ten sam dzień cyklu ( 1 dzien różnicy ja mniej) . Dzisiaj po poludniu zacząl się pojawiać delikatny śluz. Boli Ciebie jajnik? Ja odczuwam lekkie klucia.Moze to po ostatnich przytulankach?Ale na drugi dzień nadal odczuwam lewy jajnik. Podczas ostatnich, codziennych staranek też kul mnie jajnik, jakby lekkie skurcze.Dlatego myślalam ,ze jestem w ciąży.Sama nie wiem o co chodzi z tym brzuchem? Czas do dobrego lekarza, bo wydaje mi się że może to coś nie tak. Pokuś zaczynasz staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka =zbieramy siły ,bo ostatnio nic z tego maratonu nie wyszło:D wkońcu nie mamy po 20lat:D ale sama jeszcze nie wiem kiedy ten jeden raz miałby być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga :) Pokus= jezeli płec obojetna to najlepiej w owu lub troche wczesniej. Największa szansa ze dojdzie do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga= nawet nie jeden dzień ,bo policzyłam od plamienia a nie od prawdziwej@ :o czyli dzś 8 dc:) a staranka jeszcze nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żeby nie oslabiać plemnikow to ,mam rozumieć, powinno się przytulać co drugi dzień?Może jeszcze rzadziej?Mój mąż wyjeżdża w 11dc i nie wiem czy lepiej wsrzymać sie przez te 3 dni, żeby armia byla silna:-) Kurcze pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie! Najpierw do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati = może to Ci pomoże, wreszcie udało mi sie to znależc.Któras z dziewczyn udostępniła kiedys stronke która wylicza czas owu. Jezeli ten cykl miałby 25 dc, to owu masz 16.04 . Kiedy ostatnio się strałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = jest mi to już obojętne:D nawet już się nastawiłam na synusia:D tylko coś do mnie nie chce przyjść:D ,a ile dni taki śluz może być? pytam bo u mnie raczej go nie widywałam za często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga= ja też w wielka sobote:D czyli mamy ten sam dzień dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus, ja jak piłam len to miałam zatrzęsienie tego śluzu. O sluzie zrozumiale pisała Sylwia, muszę przesledzic jej posty.Z tego co pamietam to najlepiej jak sie będzie ciągnął w nitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczak= no tak :) mój już sie dzisiaj ciągnie w nitkę ,ale to może też być przez ten len ,tylko czy on jest taki sam jak mu sie pomaga tym lnem? sama już nie wiem ,zaplątałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×