Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Podwyższona temperatura i opryszczka może być objawem przeziębienia, ale nie wiem ..... A kiedy miałaś staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !!! Aguniu mała rośnie jak na drozdzach, super dziewczynka! Ruda Ty masz bardzo wysoką gorączkę i opryszczka nie ma nic do rzeczy, jeśli nie masz infekcji górnych dróg oddechowych to idż do lekarza, taka gorączka jest wynikiem stanu zapalnego w organiźmie. Jaki piękny dzień dzisiaj. Co do tabelki to może dziś po wizycie opuszczę tą górną.... Swoją drogą to szkoda, ze wykasowali Twój stary topik, lubialam wracasc do tych starych wpisówl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc sie dopiero staramy najbardziej płodny dien mialam29marca. ale z pierwszym dzieckiem zaszlam od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Agunia, słodka jest ta twoja Agatka, jakie ma bujne włoski. A rośnie b szybko. Wiesz, że jesteśmy niemalże rówieśnicami! Ja kończę 34 lata 27 maja :) I też nie czuję się jak stara baba. Małgosię odłożyłam do łóżeczka, ryczy...Oj, zaraz pójhdę do niej, bo zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama czy to mogą być objawy ciąży bo przy pierwszym dziecku wogóle nie dostałam miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) miłego dzionka zycze wszystkim:D a gdzie reszta dziewczyn??? czyżby przestały pić kawkę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko= napisz coś ,bo cie długo nie ma i sie martwie czy wszystko dobrze u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc nie przedłużając,moje staranka zaczęły się w kwietniu,nie przypuszczałam że ten cykl wydłuży się o dwa dni ,więc skończyłam na 9 dniu syklu,ale oczywiście nie wyszło,następny cykl zaczynał się w drugiej połowie kwietnia,ale 6 maja wyjeżdżałam do sanatorium w góry na trzy tygodnie więc czas miałam ograniczony,gdyby nie te dwa dni to zmieściłabym się na styk,no ale znów się nie udało.Po przyjeżdzie stwierdziłąm że dam sobie spokój,może mi przejdzie ajak nie to spróbuję innym razem,bo tak drastyczna zmiana klimatu mogła mi wszystko zniweczyć.No więc dla bezpieczeństwa skończyłam przyjemności na 7 dniu cyklu,potem tylko z zabezpieczeniem,no i co? Oczywiście zaszłam w ciążę,czy to nie opaczność boża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ineczko czekam na Twój \"spadek\" Oj ale mnie to cieszy! :) :) :) Roksanko, ja też czekam na wieści co u Ciebie, martwię się! Aguniu, Agatka przesłodka no i mały grubasek. Śliczna 🌻 👄 🌻 Pokunia, co u Ciebie??? A gdzie Moni się podziewa???? Idę zrobić kawe i zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.04 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Inka67..............3s................ 29-30........... ......... 07.04 6.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 7.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 8.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 14.04 9.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 10 Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 11.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 14.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 15.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko:) no u mnie nic ciekawego jeszcze sie nie dzieje ,czekam tylko niewiem dokładnie ile mam czekać bo dziś 11dc . żebym tylko nie przeoczyła tej owulki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko= bez testów ,jakoś nie bardzo mam ochote na te testy:) a ostatni cykl miałam 29dni tak ze można by było zaryzykować stwierdzenie ze przeciętna dł to właśnie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z tempką to teraz też jest różnie bo byłam podziębiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka nie wiem za bardzo co Ci doradzic??? Może idż na monitoring? Albo jednorazowo do lekarza, zeby zobaczyc co i jak? Ewelinko już nie mogę sie doczekać żeby zaistniec w dolnej tabelce. Mże ktoś reflektuje na moje stare miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie według tego owulka powinna być gdzieś ok 15dc tak? No to jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, ciuszkiprześliczne!!!!!! Jednym słowem cudeńko!!!!! Cieszę się,że możesz juz zaopatrywać swoją małą królewnę 🌻 🌻 🌻 A synom już powiedziałaś czy jeszcze nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nikt nie wie, chłopcy się chyba coś domyślają, ale jeszcze zaczekam z nowiną jeśli sie da kilka tygodni.... Najfajniejsze, ze wczoraj dostaliśmy zaproszenia i bilety na Tajwan.... kolega męża który kończy tam pracę ( pracował tam 3 lata jako lekarz i teraz kończy mu się kontrakt) a mój M. pożyczył mu kasę na ten wyjazd i teraz chce sie odwdzięczyc i nas zaprosil na 3 tygodnie we wrześniu... Ja nalegam, żeby mój M. jechał i zabrał króregoś z chłopców ale teraz to wszystko jedna wielka niewiadoma.... Mnie szkoda tego wyjazdu , oczywiście nie będę ryzykowac, ale uwazam że on powinien jechac bo to bardzo fajna sprawa, można zwiedzic kawalek świata od innej strony niż jak jedzie sie na wycieczkę zorganizowaną. Zobaczymy jak będę sie czuła, chociaż decyzję musimy podjąc wczesniej.... Ewelinko mozesz podac mi tą stronkę ze Stanów z huśtaweczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko co do dziewczynki to jeszcze nic pewnego.... narazie próbuje isę oswajac z chlopcem.... i chyba podchodzę do tego z rezerwą... Wezmę co dają.... żeby tylko zdrowe było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ineczko, rozumię Cię z tym oswajaniem,choć ja jakoś w duchu przekonana jestem,że będzie to Twoja wysniona królewna!!!!!!!!!!!!!! Szkoda tego wyjazdu,ale jak ty się nie zdecydujesz, to \"Wypchnij męża\" jak się da to z którym z synów, wyprawa niezapomniana,a takie okazje nie często sie powtarzają!!!! Oto strona do hustaweczek!!! http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256086&cp=2255975.2256080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka dla chłopczykow też są piękne rzeczy: http://allegro.pl/item185341082__aa_next_nowe_niesamowite_2_dresiki_80.html http://allegro.pl/item185339759__aa_next_nowy_rewelacyjny_dresik_3_cz_74.html http://allegro.pl/item182864316_next_nowy_zestaw_dlamaluszka_8_el_3_6m_68cm_.html http://allegro.pl/item182864316_next_nowy_zestaw_dlamaluszka_8_el_3_6m_68cm_.html Fakt trochę drogie te ciuszki ale jak sie poszuka to czasami ktoś sprzedaje nawet taniej, tak jak ta sukieneczka którą obserwuje normalnie kosztuje ok 130 zł a ty ktoś chce sprzedac za 50-kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W👄i👄t👄a👄j👄c👄i👄e nie pisze ...bo nie wiem co......:(:(:( dziekuje kochani za pamiec❤️ nie wiem co jest..... w niedziele myslalam ze przyszla @.....ale to tylko plamienie ktore ustalo w poludnie....wczoraj i dzis sucho.... zrobilam dzis test.....jedna krecha....:(mam zle przeczucie...nawet nie chce o tym glosno myslec... caluski dla Was....👄 trzymam kciuki za dzisiejsze badanie Ineczko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana to może zrób betę? Już sama nie wiem co z tymi testami... Uważaj na siebie i odpoczywaj a może powinnaś udać sie do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ineczko ...musze isc...tylko caly czas czuje sie jakbym za chwileczke miala dostac @....caly czas mam wrazenie ze juz ja dostalam ale ide i czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Roksanko czuje co przeżywasz, jak ja nie dostałam to w nocy budziłam się po kilka razy i sprawdazłam czy już nie przyszła@. Póki co nie stresuj się aż tak bardzo, bo testy nie są wiarygodne w 100% także szansa jest . {kwiatek] ❤️ Aguniu33 -Agatka rośnie, super fotki 🌼 Dziewczyny aż wstyd się pytać ale opiszcie ze szczegółami jak wygląda ten czop śluzowy, czy może jest to taka większa wydzielina czy w formie czopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=> Agatka jest śliczna :D Ale fajnie rośnie, chyba podobna do mamusi :D Roksanko=> a może za słabe testy??? Dana=> czop to taka większa ilość śluzu, coś jak białko kurze. Może być też podbiarwiony krwią, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana czy już coś takiego zauważylaś? Może jeszcze troszeczkę wytrzymasz... Masz 35 tc a ile ma Madzia? Mierzyli ją ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×