Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s........................................................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.04 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Inka67..............3s................ 29-30........... ......... 07.04 6.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 7.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 8.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 14.04 9.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 10 Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 11.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 14.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 15.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Inka nie nie mam jeszcze takich ani podobnych objawów ale tak się pytam na wszelki wypadek. USG mam w piątek po południu to się wszystkiego dowiem, a tak wogóle to przytyłam b.mało wg. mnie ok. 10-11 kg. Z chłopcami o wiele więcej 19 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak u nas cieplutko🌻 Zleciałam Piotrkowską-już tak wakacyjnie się robi:D Przynajmniej w sercu:)Pojechałabym sobie gdzieś pobyczyc sie;) Witaj Nastko-już stęskniłam się za Tobą🌻🌻🌻 Fajnie że znowu jesteś🌻 jak się czujesz???? Roksanko-spojrzałam na Twój termin @-to dziś miałaś dopiero.Myśle,ze na teście moze jeszcze nie wyjść. Moze leć do gin. Kurcze taką mam nadzieję,że CI sie udało... Naprawdę należy Ci się to dzieciątko BARDZO:) Inka-ciuszki sliczne-zarówno dla dziewczynki jak i dla Małego kawalera. Ja też myśle,ze lepiej nastawić się na chłopca i najwyżej miło się rozczarować;) Agunia-fajnie,ze wiecej sie odzywasz...Malutka chyba będzie blondyneczką. Ale jakich fajnych masz chłopaków ho ho:D Maja,Agunia-ja tez rocznik 73:) Co do wieku to ja jakoś w każdym czuję się dobrze i nie chciałabym go zmieniać:) Wszystkim dziewczynom przesyłam👄❤️👄❤️ I naszym Kochanym Mamuniom przu Nadziei 🌻🌻🌻 Misiu-zaciskaj nogi;) jeszcze przynajmniej z tyudzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana=> a kiedy zaszłaś w ciążę z malutką tzn na ile dni przed owulacją, bo nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Wg. moich obserwacji 2,5 dnia przytulanki były w 11 dc. przy cyklach 29-31. Ale powiem tak jak Agunia uwierzę że to córka jak będę miała ją na rękach. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko=> ja też się nastawiałam na chłopca. I sobie wyobrażałam do którego będzie bardziej podobny :D Widziałam jak leży sobie w niebieskich ubrankach w łóżeczku :D I cieszyłam się, że będzie dzidzia :D Że będzie mi dane jeszcze raz cieszyć się maluszkiem. Co najwyżej nie będzie mi dane posmakować jak to jest być mamą dziewczynki, ale stwierdziłam, że tak czy owak nie mam nic do stracenia, co najwyżej dużo do zyskania :D Były chwile strachu, tak jak już pisałam, ale myślę, że właśnie hormony wprowadzały mnie poprostu w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ mam ciągle kłopoty z netem agunia Agatka naprawdę słodziutka 🌻 roksim myslę ,że Inka ma racje idż na betę i do gin ❤️ dana ,lili sylwia [🌻 oj z tego co czytam to te moje 40 h to niestety nie wystarczy ,bo dziewczynki ,które maja córeczki to wszystkie co najmniej 2-3 dni i wiecej przed owu ....a ja coraz bardziej upewniam się ,że to ciąża ,żadnych objawów @ piersi jak nigdy miękkie ,a do terminu tylko 4 dni więc coś juz działoby się ,a tempka 37 ,no w tym cyklu to robi sobie co chce ta moja temperaturka i dla tego jestem skłonna ku ciąży ,bo nigdy tak nie miałam poza tym to już 14 dni od owu ,więc @ by prziszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Sylwus juz chyba nic nie bedę robić ,poprostu jak @ nie przyjdzie w sobote ,to w niedziele zrobię test już powinno wyjść juz bedzie 19 dni od owu ...powoli oswajam się z myslą o kolejnym synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ale mi ta Twoje tempka i te testy jakoś nie pasują do ciąż. Mi się wydaje, że albo owulację miałaś później (gin wprowadził Ciebie w błąd) albo jajo nie dojrzało coś z hormonkami. No nie wiem, ale ja obstawiam, że w ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz też tak podświadomie myślałam sobie ,że może jednak to nie to ,ale te piersi takie dziwne ,bo zawsze nan twarde i bolące ,a teraz nie tyle ,że może troche pełniejsze ,no ale przed @ zawsze mam pełniejsze i nie mam apetytu ,a słodycze są blee ,no i rano nudności - oczywiście chciałabym ,żeby to były odczucia tylko wymyślone ,no zobaczymy , bo juz nie mam siły myśleć o tym ,jakoś dziwnie dziś mam doła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koko,Sylwia🌻 Koko-ja też nie sądzę zebyś była w ciąży. Wydaje mi się ze gin się \"machnął\" (z całym szacunkiem dla niego;) i owu miałaś później. O tym świadczyła by tempka. A jak ze starankami były też po tej \"rzekomej: owu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty najlepiej znasz swój organizm ale wydaje mi się ,ze wiele jesteśmy sobie w stanie wmówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lili nie było bez zabezpieczenia ,ale wiesz może bym była skłonna uwierzyć ,że się machnął ,tylko jeżeli tam był ten płyn ,który świadczy o owu no to chyba była prawda ? nie wiem czy on się pojawia przed owu czy po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem lili ,że mozna sobie wmówić wiele i chciałabym aby i teraz tak było , żebym dostała jeszcze 1 szansę ,1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi chyba jakoś ostatnio im bliżej lata (i wyobrazeń jak to fajnie sobie można juz po swiecie pojeździc z odchowanymi dzieciakami) jakoś mój instynkt ku małemu dziecku słabnie;) Oj zmienna jestem jakas w nastrojach \"w tym temacie\' Ostatnio spotkałam sie z koleżanką (ona jest trochę odlotowa) i stwierdziła,ze ona to pieciu synów chce mieć:):):) Zobaczymy co z jej planów wyjdzie;) No i ja też się łapię na tym,ze jak patrze na małe dzieci-to bardziej jakoś na chłopców... Więc ja moze taka typowa \"mama chłopaków \" jestem... Jak czytam o tych Waszych wielkich pragnieniach córki-to nawet Wam zazdroszcze-bo jak pisałam u mnie to jakieś mocno zmienne jest:( Ach-sama nie wiem:)Chyba \"wpadeczka\' jest czasem lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być oczywiscie czują?;) widze ze was juz nie ma:( Ja też za chwilę do przedszkola lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Koko nie ma reguły tak naprawdę-czasami w dzień owulacji a jest dziewczynka, ten nasz sposób jest tylko tak jakby pomocniejszy ale nie przesądza o płci,głowa do góry będzie córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana-czop śluzowy jest jak galareta,może być tego mniej lub więcej,ale to nie jest reguła.Nie musisz tego mieć.To znaczy masz to ale niekoniecznie musi ci wylecieć. Dzięki za miłe słowa o Agatce,ale muszę wam się przyznać,że mimo zmęczenia lubię się nią zajmować,i o dziwo nie potrafię sie na nią złościć.Nie było jeszcze takiej sytuacji,najczęściej to chłopaki mnie wyprowadzają z równowagi:D I może pomyślicie sobie że nie jestem zbyt skromna ale ona naprawdę jest słodziutka:D Czasami łapię się na tym że gdy jestem na spacerze i obserwuję jakieś małolaty to zastanawiam się co wyrośnie z tej mojej słodkiej kruszynki:D Lepiej o tym nie myśleć. Inka-takie huśtawki widziałam na allegro. Ktoś wcześniej mnie pytał ile Agatka waży.Gdy miała 6 tygodni ważyła 4,200,no to teraz może ok.4,400. Jestem padnięta,idę trochę odpocząć,póki mała śpi,bo potem znów mój horror:D narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sama juz nie wiem jak to jest ,bo ta koleżanka co pojechała rodzic ,to była wpadka i mówiła mi ze w ostatni dzień @ a ma ok7dni i cykle ma 28-30 i co? CHŁOPAK! pewnie sie cieszy jak niewiem bo ma 2 dziewczyny w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> trudno uwierzyć, że przy takich długich cyklach w ostatnim dniu @ wogóle mogła zajść w ciążę. Lili=>Łukasz gorączkuje. Angina tak samo jak młodszy. Najbardziej martwię się tym, że w niedzielę ma jechać na wycieczkę 5 dniową Kraków,Zakopane,Wadowice. Sama nie wiem co mam robić. Do tego mój mąż jest po badaniu komputerowym serca. Bo ma wysokie ciśnienie. No i serce ma w nienajlepszym stanie 😭 Strasznie się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwuś:) a jednak! było w 7dc i potem nic i własnie urodziła syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-dzis mamy wtorek,wiec jesli bierze antybiotyk to do niedzieli bedzie ok a z twoim mezem to co jest konkretnie? mam mała na kolanach wiec nie pisze zbyt dokładnie,sorry.cos niezbyt dobrze spi popołudniu,ja tez nie wypoczełam,wyglada to tak jakby miała skurcze brzuszka,ale na rekach nie płacze,dobre i to. sylwia-kiedy zaczełas wprowadzac małej pokarmy inne niz twoje mleko? sorry dziewczyny ale nie pamietam kto miał mi przesłac swoje zdjecia? własnie przed chwila obejrzałam,sa super. ciekawi mnie czy tam gdzie pisze dwa miesiace to rzeczywiscie tyle ma czy troche wiecej? bo usmiech ma poprostu powalajacy,taki szeroki jak stad do katowic,poprostu ekstra.momentami to normalnie przypomina mi moja agatke ,bo tez ma taki ciemne włoski i wogóle buzie podobna ale nie na wszystkich,zalezy od ujecia.a jak stersze rodzenstwo sie sprawuje?bo moi jakby mogli to by ja zacałowali na smierc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.04 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 14.04 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 Roksana mam nadzieję, ze długo tego miejsca po mnie nie zagrzejesz i będziesz zaraz po mnie w niższej tabelce. Pęcherzyk ciążowy prawidłowy, ale wewnątrz jeszcze niewiele widac. Mam przyjśc za tydzień ponownie. Karta ciążowa założona i już mam dwa terminy bo wg. @ 15 grudzień a wg owulacji 12. Maju o ile dobrze pamiętam to Ty mialaś termin właśnie na 15 grudnia. Cytologia pobrana. Wszystko OK. Mam brac nadal Duphoston i preparat witaminowy Elevit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu to chyba masz malutką Małgosię córeczkę Mai. Nie wiem co sie stalo, ze tak pogróbił mi się teks. Poka popieram Sylwię ,troche mało prawdopodobny ten przypadek Twojej koleżanki... z czasem pewnych rzeczy sie nie pamięta, moze byly w międzyczasdie jakieś przytulanki \"nie do końca\", przynajmniej tak im sie zdawało i nawet nie biorą tego pod uwagę, albo jakaś zmiana klimatu i wtedy pierwsza faza cyklu mogla się radykalnie zmienic i..... Wiem to z wlasnego doświadczenia, zawsze mialam owulacje w 15dc a w marcu w 13... jeśli nie zrobila bym monitoringu to zapwene po czasie dałabym sobie głowe uciąc , że jajeczkowanie bylo 15dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 14.04 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×