Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Nasteczko= a Ty masz testy? Z sykiem łatwiej testami się wspomóc. jak wyjdzie druga mocna krecha to od razu przytulanki i powinno się udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja brzuszek na poczatku ciązy tez pobolewa tak samo jak na @,więc puki jej nie ma jest szansa na dzidzie:) ja-neczka oj kochana,no własnie to jest takie niesprawiedliwe ze niektore ot tak sobie poprostu w ciaże zachodzą a inne tak długo muszą się o to starać może my za bardzo tego chcemy i dlatego tak się dzieje,jakaś blokada się właczyła czy coś... i nie dołuj się bo to sie udziela!!! głowa do góry damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka nie mam jeszcze testów,bo nie wiem dokładnie od kiedy staranka bedę mogła zacząć ale kupie je,bo juz wcześniej wyczytałam że na synka to fajnie się nimi sugerować:) ja mam taka cicha nadzieje że mi w maju juz pozwolą och żeby tak było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasteczko= to fajnie, bo ja tez czekam na maj. Wiem, że teraz nic nie będzie, czekam tylko na @ i na wyniki hormonów. Juz się nie mogę doczekac końcówki maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajnie byloby tak razem :) ok na razie kończę, musze zrobic cos na kolację, wpadnę później ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju mam takie same objawy.Klucie jajnika, bóle okresowe i pobolewa mnie lewa noga. Piersi bolesne po bokach.Uczucie wilgotności.Delikatne mdlości.Ale przede wszystkim ból lewgo jajnika i nogi. Narazie nie mam plamień,ale @ mam dostać 4,5.05.Więc .....zobaczymy. Kupilam test strumieniowy i nie wiem czy go użyć. W środe idę na umówioną wizytę do gin.Boję się jak cholera!!! Ronju czytalam że plamienia są na początku ciąży.Oby tylko @ nie rozkręcila się na dobre!!! Trzymam kciuki kobietko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziewczyny ja już pije za zdrówko misia i misiaczka:D Misiu GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniiiiii.............ale jestem PODEKSCYTOWANAAAAAAAAAAAAAAA.... jak to cudownie jak sie rodzi nowy malutki czlowieczek......Misiu Kochany Wszystkiego co naj ...naj...naj .......dla Ciebie i Maluszka👄 ja juz siedze z szklaneczka mleka.....hehehe....a noz-widelec jajo przyciagnie plemniczek zenski:D:D:D Amadeo w domu....choc szczerze to wlasnie dostal paracetamol bo zaczela go znowu bolec......lekarze twierdza ze wszystko jest ok...wiec czemu boli go:o Ronju I Aga123 trzymam mocno kciuki za udany cykl🌼 jesli czujecie sie inaczej niz w poprzednich cyklach mam wrazenie ze to wlasnie ze to wlasnie moze byc \"to\":) Ineczko👄 nie przejmuj sie niczym i spi ...spi ile masz na to ochoty...organizm widocznie tego potrzebuje....juz Wam pisalam...ja przespalam wieksza czesc ciazy z Samuelkiem....caluski dla malej dwunasto- milimetrowej kruszynki👄 Janeczko 🌼 Nastko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roksanko!!! Wiesz, zasatanawiam się czy chce teraz tych dwóch kreseczek.Dostalam dzisiaj miesięczne wypowiedzenie i od 01.06 będę bezrobotna.Na dodatek chomik umarl.Ale dzień!!!! Zresztą na ten cykl nie liczę i raczej boję się jakiej choroby niż.... Mam nadzieje, że Ronji uda się i będziemy mieli tutaj kolejną przyszlą mamusię:-) Oj a Ty Rokasno dzialaj dzisiaj,dzialaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co roksanka,tak sobie mysle że może to dlatego ze Two j synek rosnie ta nóżka go tak boli,gdzies czytałam ze czasami tak jest ale nie wiem dokładnie jaki to ból ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodziny Maciusia na naszym topiku to wspaniala wiadomość!!! Gratulacje jeszcze raz Misiu!!!👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, tak dobrze pocieszacie, ze juz zaczynam wierzyc w sukces...:-) własciwie to mam takie wahania co godzinę,raz myslę ze to ciąża, raz ze @ się zbliza...; ale grunt ze mały Macius na świecie cały i zdrowy...:-) Aga a masz apetyt? bo ja ciagle cos jem i bez ciazy juz wygladam na 5 miesiąc hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga = nie będzie tak zle ja już od ponad roku nie pracuje i jakoś sie pcha , nie załamuj się bo nie warto:D:D:D nie ta to inna;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki Agus:o oj to masz dzis niezbyt mily dzien....tule Cie mocno 👄oby jutro byl milszy....jejku pamietam jak u nas zdech kroliczek.....ale bylo krzyku😭 Agus bede dzialac bede:D...Tylko musze jakos to zorganizowac....u mnie jeszcze wszyscy jak nakreceni:) nikomu sie spac nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga = ja to raczej licze że 29 ale zdazyło sie ze był 26 i 32dniowy ,ostatni 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus,ale jakbys była w ciazy juz to chyba nie moga Cię zwolnic??? Poza tym kochana,na jednym wózku jedziemy - mamy takie same objawy, czyli obie musimy miec to samo, jak u mnie ciaża, to i u Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×